Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Telefon w zegarku – top 5 smartwatchy na rynku

Smartwatch to inteligentny zegarek pozwalający na znacznie więcej, niż tylko liczenie upływającego czasu. Wiele modeli posiada wbudowane funkcje fitness i komunikacyjne. Wyposażone są procesor, ekran ciekłokrystaliczny i system operacyjny, są w stanie współpracować z naszymi smartfonami. Bardziej autonomiczne pozwalają nawet na wykonywanie połączeń. Poniżej prezentujemy 5 urządzeń, które dzięki zainstalowanym kartom SIM mogą zastąpić nam telefon komórkowy.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem

Huawei Watch 2 Sport LTE

Jeden z ciekawszych sportowych zegarków na rynku. Huawei przygotował sprzęt, który odporny jest na kurz i wodę (spełnia normę IP68). Urządzenie pracuje na Android Wear 2.0, co pozwala mu na korzystanie z licznych aplikacji odrobinę przypominających te z Androida. Możemy na przykład skorzystać z Google Assistant i jego komend głosowych. Urządzenie ma 768 MB pamięci RAM i 4 GB wbudowanej pamięci. Sercem zegarka jest czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 210. Wyświetlacz ma przekątną 1,2 cala przy rozdzielczości 390 na 390 pikseli. Urządzenie obsługuje NFC, Wi-Fi, 4G i Bluetooth.

Zegarek kosztuje obecnie około 1100 zł.

Smartwatcha Huawei możesz znaleźć również w ofertach sieci Play:

Garett Expert

Jedno z droższych urządzeń marki Garett. To sprzęt, który można zaopatrzyć w kartę Nano SIM. Zegarek pracuje na Androidzie w wersji 5.1 Lollipop. Wyposażono go w moduł obsługujący sieć o częstotliwości 3G, a także w Bluetooth, GPS i Wi-Fi. Dodatkowo sprzęt posiada kamerę o rozdzielczości 2,0 megapikseli, producent chwali się, że za produkcję tego modułu odpowiada firma Sony. Sprzęt posiada wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 400 na 400 pikseli o przekątnej 1,39 cala. Ma 512 MB pamięci RAM i 4 GB pamięci na dane. Oczywiście nie zabrakło czujnika tętna, akcelerometru, licznika kroków i kalorii, a nawet dyktafonu.

Urządzenie można kupić obecnie za około 750 zł.

Samsung Gear S3 Classic LTE

Urządzenie od topowego producenta smartfonów wyróżnia się na tle konkurencji. Przede wszystkim wydaje się świetnie wykonane. Nie ma się również czego wstydzić, jeśli chodzi o podzespoły. Sprzęt posiada 768 MB pamięci RAM, a także 4 GB pamięci na pliki użytkownika. Wyświetlacz ma przekątną 1,3 cala i rozdzielczość na poziomie 360 na 360 pikseli. Obsługuje Wi-Fi, Bluetooth i NFC, a także GPS. Ciekawe, że nie zdecydowano się na slot na karty SIM, a jedynie na tzw. SIM elektroniczny (e-SIM). Przy zakupie urządzenia często dodawany 12 miesięczny dostęp do Endomondo Premium. Sprzęt pracuje na systemie Tizen 3.0. Samsung Gear S3 jest odporny na wodę i kurz – ma certyfikat IP68.

Urządzenie kosztuje obecnie w sklepach około 1000 zł.

Smartwatcha Samsunga możesz znaleźć również w ofertach sieci RBM:

Garett G22

Niedrogie urządzenie, które może zastąpić nam telefon dzięki wejściu na karty micro SIM. Sprzęt posiada również wejścia na karty MicroSD do maksymalnej pojemności 32 GB. Urządzenie oferuje zaledwie podstawowe funkcjonalności: jest krokomierz, monitor snu, przypomnienia, kalendarz, a także możliwość zlokalizowania zagubionego telefonu. Urządzenie posiada również kamerkę, chociaż jest ona raczej słabej jakości dodatkiem. Co interesujące, urządzenie pozwala na wykonywanie zdjęć zdalnych naszym smartfonem, a przycisk na zegarku służy jako spust migawki. Urządzenie ma 128 MB pamięci RAM i 64 GB pamięci wbudowanej. Ekran ma 1,56 cala i rozdzielczość na poziomie 240 na 240 pikseli.

Urządzenie można obecnie kupić za około 220 zł.

Locon GJD.03

Locon to urządzenie nietypowe, bo chociaż skierowane raczej do rodziców, jest ono przeznaczone dla najmłodszych. Po włożeniu karty SIM do urządzenia, zegarek staje się telefonem, ale bardzo ograniczonym. Rodzic może dać dziecku to urządzenie i wybrać, do kogo pociecha może zadzwonić i od kogo może odebrać telefon. Można również słuchać tego, co dzieje się w pobliżu, a także skonfigurować przycisk SOS, które po naciśnięciu daje znać, że dziecko potrzebuje pomocy. Co ciekawe, rodzic otrzyma również powiadomienia, jeśli dziecko zdejmie urządzenie z ręki lub poziom baterii będzie niski.

Urządzenie kosztuje obecnie około 170 zł.


Zobacz również: promocyjne oferty ze smartwatchami.

Telefon w zegarku – top 5 smartwatchy na rynku
5 (100%) 4 głosów

{{selectedInfo}}
+48
  • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.