Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ranking Internetu mobilnego – Kwiecień 2024

Oto nasz najnowszy ranking Internetu mobilnego na początek nowego kwartału 2024 roku! Czy zaszły w nim jakieś zmiany? Kto oferuje najlepszy tani Internet mobilny, a gdzie znajdziesz najbardziej rozbudowaną i opłacalną ofertę Internetu 5G do swojego domu czy mieszkania? Gdzie znajdziesz najlepszą ofertę w przeliczeniu ilości gigabajtów za złotówkę? Zapraszamy do lektury!

Internet mobilny bez limitu

Oferty i ceny aktualne na 15.04.2024. Pełną listę ofert znajdziesz na naszej porównywarce Internetu mobilnego.

Postanowiliśmy wybrać najlepsze oferty dla 2 różnych użytkowników. Pierwszy z nich to przeciętny internauta, który nie potrzebuje wielkiego transferu, liczy się przede wszystkim dobra i niska cena. Różnego rodzaju bonusy i promocje są oczywiście mile widziane. Wyszukaliśmy dla niego 5 najlepszych propozycji do ok. 30 zł.

Drugi typ internauty to znacznie bardziej wymagający klient, który jest w stanie dołożyć do miesięcznych rachunków, a dla którego liczy się przede wszystkim wielkość transferu. Taka osoba nie tylko przegląda strony www, ale i streaminguje muzykę, ogląda filmy w sieci czy gra w gry online, również w godzinach nocnych. Wybraliśmy dla niego 5 najkorzystniejszych ofert i zadbaliśmy również o ich elastyczność – wszystkie są z umową na czas nieokreślony.


Oferty dla przeciętnego internauty

1. nju internetowy 100 GB. Jeszcze nie tak dawno temu, dostawałeś tu „na start” 40 GB za 29 zł, ale wszystko się zmieniło – i to na lepsze! W tej samej cenie zyskasz w nju 180 GB transferu, który rośnie do aż 300 GB w premii stażowej! Wystarczy być lojalnym klientem nju mobile! Jeżeli wyczerpiesz jakimś cudem paczkę danych, to prędkość łącza spadnie do maksymalnie 1 Mb/s. Znakomita oferta! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 3,44 GB i aż 10,34 GB po 2 latach.

2. Plush Internet 200 GB. Niedawno paczkę danych zwiększył też wielki rywal nju mobile, a więc Plush. Tym razem za 30 zł miesięcznie zyskasz 60 GB na start i 120 GB po rocznym stażu w sieci! Oczywiście cena pakietu pozostaje bez zmian. Opcjonalnie możesz dokupić router czy modem na 24 lub 36 rat. Całkiem fajnie! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 2,00 GB i 4,00 GB po 1 roku.

3 ex aequo. A co na to Vectra? Tym razem nie dostaniesz tak dużo gigabajtów, ale za to wyśmienitą cenę w wysokości tylko 19,99 zł każdego miesiąca! Transfer danych wynosi tu 20 GB. Operator działa w oparciu o infrastrukturę należącą do sieci Play. Umowa jest oczywiście bezterminowa, a więc na czas nieokreślony. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

3 ex aequo. lajt 30 GB. Ten sam przelicznik GB/zł dostaniesz też w lajt mobile. Różnica? Ten wirtualny operator (MNVO) proponuje transfer 30 GB za 30 zł miesięcznie, różni się też zasięg. Klienci lajt mobile korzystają bowiem z łącz Plusa oraz Orange Polska, przynajmniej w przypadku tego pakietu. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

3 ex aequo. Praktycznie identyczną ofertą dysponuje operator Netia. Zyskasz tu za równe 30 zł paczkę danych wynoszącą 30 gigabajtów. Transfer odbywa się za pomocą infrastruktury sieci Plus. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego
PORÓWNAJ OFERTY

Oferty dla wymagającego internauty

1. FreedomNET 500. Kilkadziesiąt gigabajtów to zbyt mało, a nie chcesz czekać w bonusie za staż na większy transfer GB? Skorzystaj z nowego Internetu mobilnego Premium Mobile! Ta polska wirtualna sieć GSM zapewnia aż 500 GB 5G za 69,90 zł na miesiąc! Ten Internet mobilny prezentuje się wprost fantastycznie! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz aż 7,15 GB.

2. Virgin NET. Bardzo duży transfer internetowy ma także Virgin Mobile. Od pewnego czasu w portfolio tej sieci znajduje się tylko jeden Internet mobilny, ale za to jaki – 250 GB w Polsce i aż 11,51 GB w roamingu UE! Jakby tego było mało, co miesiąc będziesz płacił za niego tylko 50 zł. Super! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 5,00 GB.

3. Ładunek 250 GB. Preferujesz mobilny Internet na kartę, a nie na – nawet bezterminowy – abonament? Bardzo dobrze, bo świetną ofertą dysponuje Mobile Vikings! Jego pakiet 250 GB za 60 zł miesięcznie dostępny jest w formie prepaid, a więc za doładowanie konta, a nie opłacenie obowiązkowej faktury. Doładowujesz wtedy, kiedy chcesz! Brak jakiejkolwiek umowy (oferta na kartę). Za 1 zł otrzymasz 4,17 GB.

4. Plush 200 GB 5G. Plush oferuje też bardziej rozbudowany pakiet Internetu mobilnego. Za 60 zł miesięcznie otrzymasz transfer danych rzędu 200 GB w 5G i to bez pokornego czekania na bonus stażowy. Zasięg naturalnie sieci macierzystej Plus. Czego chcieć więcej od atrakcyjnego Internetu bezprzewodowego do domu? Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 3,33 GB.

5. Internet 300 GB. A oto najbogatszy Internet mobilny lajt mobile po niedawnych zmianach. Oferuje on transfer 100+200 GB 5G w nocy w cenie 40 zł! Nocna paczka danych jest aktywna w godzinach od 1:00 do 8:00 rano. Sumarycznie daje to aż 300 GB transferu danych! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,50 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego
PORÓWNAJ OFERTY

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.