Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Darmowe rozmowy do wszystkich sieci – ranking

avatar
Darmowe rozmowy do wszystkich sieci

Gdzie znajdziesz nielimitowane minuty do wszystkich sieci komórkowych? Który operator GSM oferuje najlepsze ceny? Znajdziesz je w naszym rankingu najtańszych ofert z darmowymi rozmowami do wszystkich!

Darmowe rozmowy do wszystkich sieci – dzisiejszy standard

Dawno temu skończyły się czasy, gdy standardem były płatne rozmowy. 20 groszy za minutę? To daleka przeszłość. Operatorzy GSM najpierw zaczęli oferować darmowe połączenia do wybranych numerów, później wewnątrz sieci, a następnie – no właśnie. Całkowicie nielimitowane minuty do wszystkich sieci komórkowych!

Przyjrzyjmy się, gdzie dostaniesz je w najlepszej cenie.

Darmowe rozmowy – abonament z telefonem

W pierwszej kolejności przyjrzyjmy się pakietom na abonament z telefonem. W wielu przypadkach dostaniesz w nim nowoczesnego smartfona za symboliczną złotówkę! Pamiętaj jednak, że do niskich abonamentów mogą być dodawane (w zależności od operatora i/lub modelu urządzenia) dodatkowe raty za sprzęt.

Plush

Jeden z bestsellerowych abonamentów Plusha jest teraz tańszy! Standardowo kosztuje miesięcznie (sam abonament bez kosztów telefonu) 30 zł, ale teraz jego cena spada zaledwie do 20 zł.

Operator zapewnia w pakiecie nie tylko darmowe rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, ale także darmowy roaming UE, nielimitowane wiadomości SMS/MMS do wszystkich i pokaźny transfer danych. Ponadto możesz korzystać z platformy streamingowej Disney+ bez żadnych opłat na okres 12 miesięcy.

Plus

Plus, a więc macierzysta sieć Plusha, również oferuje niedrogi abonament z telefonem. Jego cena wynosi 40 zł miesięcznie i ponownie nie zawiera ona osobne opłaty za smartfona. Wybór urządzeń jest bardzo szeroki, a ceny zaczynają się od symbolicznej złotówki na start.

Abonament Plusa to nie tylko darmowe minuty do wszystkich, a także wiadomości tekstowe SMS i MMS, darmowy roaming UE i 4 GB transferu w jakości 5G. Jak chwali się sam zielony operator, zapewnia on najlepszy zasięg 5G w Polsce!

T-Mobile

T-Mobile ma tak naprawdę 2 różne abonamenty z telefonem za 40 zł. W obu przypadkach należy do nich doliczyć ratę za ewentualnego smartfona i oba zapewniają darmowe rozmowy do wszystkich sieci komórkowych/stacjonarnych. W czym tkwi zatem różnica?

Jeden z nich jest abonamentem z umową na 24 miesiące, drugi proponuje zaledwie 6-miesięczny kontrakt. Dostaniesz w nim nie tylko krótszą umowę, ale też większy transfer danych (10 zamiast 4 gigabajtów). Warto!

Darmowe rozmowy – abonament bez telefonu

Jeżeli nie zależy Ci na nowym telefonie, wybierz ofertę z samą kartą SIM. W tym przypadku warto postawić na abonament na czas nieokreślony, tzn. na umowę bezterminową. Nie wiążesz się tu na 12, 24 czy 36 miesięcy! Korzystasz z usług operatora tak długo, jak tylko zechcesz!

Premium Mobile

Jeżeli zależy Ci jedynie na nielimitowanych połączeniach komórkowych, to nie przepłacaj i wybierz pakiet FreedomPL od wirtualnego operatora Premium Mobile. Kosztuje tylko 16,70 zł miesięcznie! Pamiętaj tylko, że działa on tylko i wyłącznie na terenie Polski.

A jeżeli chciałbyś także darmowe rozmowy na numery stacjonarne (a także nielimitowane MMS-y i większy transfer internetowy), to wybierz pakiet Freedom1 tego samego operatora za 19,90 zł.

OTVARTA

Kolejny bezterminowy (z umową na czas nieokreślony) abonament z samą kartą SIM i następny od wirtualnej sieci. Oferta O! Korzystna! oferuje nielimitowane usługi głosowe i tekstowe do wszystkich, a także aż 21 GB transferu. Cena to 18,99 zł.

A to nie wszystko. Ten polski operator wirtualny zapewnia łączność 5G i zasięg sieci Plus. Jest tanio i dobrze!

nju mobile

Tanio jest też w nju mobile. Jeżeli potrzebujesz darmowe rozmowy do wszystkich sieci, to wybierz jego abonament za równe 19 zł na miesiąc. Dostaniesz tu nielimitowane połączenia głosowe i tekstowe do wszystkich w Polsce i nie tylko.

Co prawda brakuje tym razem bezpłatnych wiadomości tekstowych SMS/MMS, ale w zamian nju mobile zapewnia darmowy roaming UE (RLAH – roam like at home) i paczkę danych w Polsce i w roamingu. Umowa oczywiście na czas nieokreślony.

Darmowe rozmowy do wszystkich – oferty na kartę

Są też tacy, którzy nie lubią żadnych umów i wolą mieć po prostu klasyczną ofertę na kartę. Nie ma tu żadnych zobowiązań i faktur – doładowujesz konto swojego telefonu kiedy chcesz i za ile chcesz!

a2mobile

Ta oferta na kartę kosztuje niecałe 13 zł miesięcznie! Dokładnie za 12,90 zł uruchomisz miesięczny pakiet z darmowymi rozmowami do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce.

W tym przypadku nie ma jednak co liczyć na SMS-y bez limitu czy transfer internetowy. Jeżeli Ci na nich zależy, zdecyduj się na inny pakiet na kartę droższy o tylko kilka złotych.

lajt mobile

Wirtualna sieć komórkowa lajt mobile proponuje za 17,99 zł taki zestaw usług, jaki potrzebujesz. W tej bardzo niskiej cenie dostaniesz nielimitowane usługi głosowe i tekstowe (SMS/MMS) do wszystkich, a także pakiet danych 4 GB na miesiąc.

Umowy w lajt mobile na kartę naturalnie nie ma – doładowujesz konto nie tylko wtedy, kiedy musisz, a kiedy chcesz.

Mobile Vikings

Mobile Vikings oferuje najtańszy pakiet na kartę za 20 zł, ale możesz tu sporo zaoszczędzić. W promocji dostaniesz 3 miesiące taniej o 50%! Przez pierwszy kwartał realny koszt wyniesie więc tylko 10 zł miesięcznie.

Operator oferuje nie tylko darmowe rozmowy do wszystkich sieci (numery komórkowe i stacjonarne w Polce), ale też nielimitowane SMS-y, MMS-y oraz niewielką paczkę 0,5 GB.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

star ocena
5/5 - (95 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: