Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

TOP 5 telefonów do 500 zł na 2018 rok

1

Nie każdy może pozwolić sobie na telefon z najwyższej półki i wydatek rzędu paru tysięcy złotych. Nie znaczy to, że urządzenia tańsze i plasowane w segmencie budżetowym nie mogą spełniać określonych wymagań. Przede wszystkim muszą sprawnie działać i poprawnie wykonywać nasze polecenia. Dziś przyjrzymy się najciekawszym telefonom z przedziału cenowego około 500 zł.

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2018.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem


Xiaomi Redmi 5A

Jedna z najnowszych propozycji chińskiego giganta. Xiaomi Redmi 5A to następca popularnego modelu z budżetowej półki – Redmi 4A. Nowa generacja niewiele różni się od poprzednika – nowszy model wyraóżnia się przede wszystkim nowszym Androidem 7.0 z nakładką MIUI 9. Za poprawne działanie urządzenia odpowiada ten sam czterordzeniowy procesor Snapdragon 1,40 GHz wsparty 2 gigabajtami pamięci operacyjnej. Smartfon jest nieźle wykonany i pomimo plastikowej obudowy imitującej metal trzyma się go pewnie. Praca systemu stoi na dobrym poziomie, a charakterystyczna nakładka od Xiaomi pozwala na sporą personalizację względem własnych upodobań. Xiaomi Redmi 5A to ciekawa propozycja w budżecie do 500 zł, a nawet niższym, bowiem można go nabyć już za mniej niż 400 zł.

Motorola Moto C Plus

Budżetowa propozycja od Motoroli charakteryzuje się niezłymi parametrami i wykonaniem. Za pracę na odpowiednim poziomie odpowiada czterordzeniowy procesor od Mediateka 1,30 GHz wsparty 2 gigabajtami pamięci RAM. Uwaga – występuje również wersja z 1 GB RAM! Taki zestaw w połączeniu z lekką nakładką producenta, niewiele różniącą się od czystego Androida, umożliwia (wariant z 2 GB RAM) w miarę komfortowe korzystanie z urządzenia. Do dyspozycji mamy pięciocalowy wyświetlacz o przyzwoitym odwzorowaniu barw. Dodatkowym atutem smartfona jest bateria o pojemności 4000 mAh, która powinna wystarczyć do pracy przez cały dzień. Ceny Motoroli Moto C Plus w wersji 2/16 GB zaczynają się od około 450 zł.

Huawei P9 Lite Mini

Huawei P9 Lite Mini to bardzo ciekawa propozycja od kolejnego po Xiaomi chińskiego producenta. Na pokładzie mamy do dyspozycji m.in. czterordzeniowego Snapdragona, 2 GB pamięci operacyjnej i aparat główny 13 Mpix. Dostajemy również rozbudowaną nakładkę producenta, która pozwala na szeroki wachlarz personalizacji względem własnych potrzeb. Niestety jest ona dość ciężka i jeśli zbytnio obciążymy ją aplikacjami – może mocno zwolnić. Telefon Huawei wyposażono w szybki i dokładny skaner linii papilarnych, niespotykany w tym przedziale cenowym! Telefon jest poprawnie spasowany – nic nie trzeszczy ani nie skrzypi, a sam design może się podobać. Ceny smartfona rozpoczynają się od około 500 zł.

Huawei Y5 (2018)

Kolejny budżetowy model chińskiego Huawei. I tym razem do dyspozycji dostaniemy czterordzeniowy procesor 1,50 GHz, jednak w tym przypadku od Mediateka. Pamięć operacyjna RAM wynosi 2 gigabajty. Przekątna ekranu liczy 5,45 cali, a użyte ogniwo ma pojemność 3020 mAh. Wystarczy to na zapewnienie zapasu energii do odpowiedniego funkcjonowania urządzenia przez przynajmniej 1 dzień. Producent wyposażył swój sprzęt w aparat o rozdzielczości 8 Mpix i najnowszego Androida 8.0 Oreo z interfejsem EMUI 8.0. Ceny modelu Huawei Y5 (2018) zaczynają się od około 500 zł.

Xiaomi Redmi 4X 3/32 GB

Jest to jedna z najciekawszych propozycji z budżetowej półki. Za pracę urządzenia odpowiada ośmiordzeniowy procesor Snapdragon wsparty przez aż 3 GB pamięci RAM. Taki zestaw sprawia iż korzystanie z urządzenia jest komfortowe i przyjemne. Nakładka od Xiaomi pozwala na pełną personalizację pod kątem własnych preferencji. 32 GB wbudowanej pamięci pozwala na bezproblemowe instalowanie sporej ilości aplikacji, przez dłuższy czas, bez martwienia się o brak miejsca. Do dyspozycji mamy baterię o pojemności aż 4100 mAh, która dobrze sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Również wyświetlacz o przekątnej 5 cali prawidłowo odwzorowuje paletę barw. Xiaomi Redmi 4X w wersji 3/32 GB (większość konkurencji w tej cenie może pochwalić się pamięcią rzędu 2/16 GB) kosztuje około 500 zł.

Komorkomat wyroznienie

TOP 5 telefonów do 500 zł na 2018 rok
4.7 (93.33%) 9 głosów

{{selectedInfo}}
+48
  • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.