Na horyzoncie pojawiła się Motorola Razr Plus 2024, przynajmniej taka jest aktualna nazwa tego modelu. Może się ona jeszcze zmienić. Aktualnie urządzenie otrzymało tzwm certyfikat radiowy w Chinach, co tylko potwierdza trwające nad nim prace. Będzie to oczywiście kolejna generacja składanego smartfona Motoroli.
- Motorola Razr Plus 2024 będzie pracowała pod kontrolą Snapdragona
- na razie nieznana jest data jego premiery
- również ta generacja będzie oferowała dwa ekrany
Motorola Razr Plus 2024
Na razie nieznana jest pełna specyfikacja Motoroli Razr Plus 2024. Jednak są pewne domysły. Wiele wskazuje na to, że na pokładzie urządzenia będzie pracował Snapdragon 8 Gen 2 lub Gen 3. Znajdzie się tutaj zapewne 12 GB pamięci RAM i co najmniej 256 GB przestrzeni dyskowej. Nie zabraknie oczywiście obsługi sieci 5G.
Znajdą się tutaj dwa ekrany, podobnie jak w poprzedniku. Wydaje się, że oprócz zwiększonej wydajności zmian może być stosunkowo niewiele. Zobaczymy tutaj składany ekran wykonany w technologii OLED, o przekątnej ponad 6,7 cala. Będzie on obsługiwał częstotliwość odświeżania na poziomie minimum 144 Hz. Znajdzie się tutaj również zewnętrzny sporych rozmiarów ekran. Nie zabraknie również czytnika linii papilarnych ulokowanego na bocznej ramce.
Motorola Razr Plus 2024 będzie oferowała prawdopodobnie podwójny aparat główny, tak jak poprzednik. Podstawowa jednostka może być wyposażona w jednostkę główną o rozdzielczości 50 Mpix. Oprócz tego do dyspozycji użytkownika będzie aparat ultraszerokokątny, ale na razie nieznane jest jego specyfikacja.
Smartfon będzie prawdopodobnie obsługiwał szybkie ładowanie. Bateria powinna mieć pojemność co najmniej 4500 mAh. Na pokładzie znajdzie się również Android 14 z niewielkimi dodatkami od Motoroli. Na razie nieznana jest data premiery, ale nie powinniśmy na nią czekać przesadnie długo.
Zobacz również: Smartfony Motorola – TOP 10 na kwiecień 2024 roku.
Źródło: gizmochina.com.
Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!