Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Najlepsze oferty na telefon za 25 zł

avatar
9
Telefon LG Nexus

Oferty komórkowe za 25 zł bez limitu stają się coraz bardziej popularne. Jeszcze niedawno atrakcyjne pakiety były najczęściej dostępne za około 29-30 zł, ale poszczególni operatorzy obniżyli ceny do 25 zł. Cena ta sama, ale czy dostaniemy w niej ten sam zakres usług? Porównajmy wszystkie pakiety za 25 zł.

Porównaj oferty na abonament
PORÓWNAJ OFERTY

Abonament

Co prawda Premium Mobile nie oferuje pakietu za równe 25 zł, ale Freedom2 jest tylko o 30 groszy tańszy od tej okrągłej kwoty. Wirtualny operator zapewnia nielimitowane usługi głosowe i tekstowe do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w kraju, a także aż 20 GB transferu danych. Dla niektórych znacznym minusem będzie brak roamingu UE bez dodatkowych opłat. Umowa podpisywana na czas niekreślony.

Plush w kwocie 25 zł oferuje 2 pakiety: Plush ABO 10 GB oraz Plush ABO 15 GB. Pierwszy z nich zawierany jest na czas nieokreślony, a transfer rośnie dla stałych klientów (do 20 GB po 2 latach). Drugi wariant oferuje na start 15 GB (stały transfer) oraz możliwość dokupienia telefonu na raty. W tym przypadku umowa zawierana jest już na 2 lata. W obu opcjach operator zapewnia nielimitowane usługi głosowe i tekstowe w kraju i w roamingu UE oraz darmowe social media.

W kwocie 24,90 zł Vectra oferuje 2 różne pakiety: krajowy z 11 GB oraz z darmowym roamingiem UE, ale z mniejszą paczką danych (6 GB, z czego 1,93 GB można wykorzystać w UE). W obu przypadkach dostaniemy zestaw – odpowiednio w kraju oraz w kraju i roamingu UE –  nielimitowanych minut, SMS-ów i MMS-ów do wszystkich sieci. Niestety umowa trwa aż 24 miesiące.

Bardzo ciekawa propozycji Multimedii – pakiet multiMOBILE BIS z 20 GB przypomina ciut tańszą ofertę Premium Mobile. Oferta dla wielu może jednak być nie do przyjęcia z jednego ważnego powodu: konieczności związania się z operatorem na 24 miesiące.

Pakiet nowej sieci OTVARTA za niemal 25 zł znacznie odstaje od propozycji pozostałych operatorów. Co prawda dostaniemy w nim darmowe warunki roamingu UE (1,61 GB w UE), ale telekom nie zapewnia darmowych wiadomość SMS i MMS. Poza tym abonament zawierany jest na 2 lata.

Porównaj oferty na kartę
PORÓWNAJ OFERTY

Prepaid

17 maja 2017 Mobile Vikings obniżył – wzorem konkurencji – cenę swojego atrakcyjnego pakietu z 29 do 25 zł. Wirtualny operator oferuje w ramach Viking 25 No Limit nielimitowane minuty do wszystkich krajowych sieci (również numery stacjonarne) oraz nieograniczone wiadomości SMS/MMS. Całość uzupełnia spory transfer 15 GB, którego – co najważniejsze – niewykorzystana część przechodzi na kolejny miesiąc! W ten sposób można kumulować nieograniczoną paczkę danych, należy tylko pamiętać o doładowaniu konta na czas, aby zebrane środki nie przepadły. W tym celu warto włączyć usługę Autodoładowanie. Minus oferty? Brak darmowego roamingu UE, ale umówmy się – nie każdy go potrzebuje.

Cykliczna wersja pakietu Orange może nam dać nawet 30 GB miesięcznie! W standardzie otrzymamy 15 gigabajtów, a drugie tyle zostanie przyznane za doładowanie online w kwocie 30 zł, co oznacza przekroczenie limitu 25 zł na miesiąc. Oferta pomarańczowego operatora zapewnia niemal wszystko, oprócz nielimitowanych MMS-ów i roamingu UE z RLAH. Poza tym Orange niedawno obciął transfer dla nowych klientów.

Za równe 25 zł w Lycamobile znajdziemy 2 różne pakiety: bez limitu Do Wszystkich M oraz Wszystko w Jednym M. Ten pierwszy zapewnia nielimitowane usługi w kraju (lecz bez MMS-ów) i aż 20 GB, drugi z kolei tylko paczkę 150 minut, 100 SMS-ów i 3 GB, lecz dodatkowo z rozmowami międzynarodowymi.

Pakiet #GigaDaje od Virgin Mobile to ostatnia większa nowość wirtualnego operatora. Tak naprawdę to nic innego, jak dobrze nam znana oferta #BezLimitu za 29 zł, lecz w niższej o 4 zł cenie i z większą paczką danych. Virgin Mobile zapewnia nielimitowane minuty i SMS-y (MMS płatny osobno) do wszystkich sieci w kraju i aż 15 GB transferu. Całość uzupełnia zestaw darmowych aplikacji internetowych, jak np. Facebook czy Messenger – korzystanie z nich nie wpływa na stan naszych gigabajtów. Brak darmowego roamingu UE.

Odświeżony Plus na kartę za 25 zł oferuje (jak większość konkurencji) nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y (również w roamingu UE) i 10 GB transferu danych. To, co go wyróżnia, to darmowy transfer na różne serwisy, jak np. Facebook, Messenger i przede wszystkim IPLA.

Plush na kartę był bodaj pierwszym, który zszedł do ceny 25 zł w ofertach bez limitów. W zasadzie jest to bardzo podobna oferta, co bezterminowy abonament Plush ABO 10 GB, ale nieco mniej atrakcyjna. Co prawda nie musimy opłacać miesięcznych faktur (zasilamy konto kiedy chcemy), ale nasz pakiet internetowy nie będzie zwiększał się z czasem dla stałych klientów.

Heyah oferuje jeden z najbardziej kompletnych pakietów na kartę za 25 zł. Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich w Polsce i roamingu UE, a do tego paczka 10 GB. Do dyspozycji użytkownika w krajach Unii Europejskiej operator przewidział 1,61 GB.

Bardzo podobna oferta do wcześniejszego pakietu Heyah, ale otrzymamy w tym przypadku mniejszy transfer w roamingu UE (1,26 GB), ale chyba nie to jest największym problemem. Jest nim lejek bezpieczeństwa o prędkości zaledwie 16 kb/s. W praktyce oznacza to, że po wykorzystaniu 10 gigabajtów korzystanie z zasobów sieci może okazać się niemożliwe.

Pakiet Suty był niegdyś topowym planem sieci a2mobile. Od dłuższego czasu operator oferuje nowsze i jeszcze tańsze oferty. Oferta za 25 zł zapewnia darmowy roaming UE, nielimitowane minuty i wiadomości SMS/MMS do sieci komórkowych. Na rozmowy z numerami stacjonarnymi przewidziano tylko 100 minut – po wykorzystaniu pakietu ich koszt jest zgodny z cennikiem.

Niedawna nowość Play – Formuła Solo w Play na Kartę. Następca Formuły Unlimited na Kartę oferuje więcej Internetu. Zamiast 6 GB, otrzymamy 10 gigabajtów, co jest już standardem w tej cenie. Oferta jednak nie wyróżnia się z tłumu i brak w niej nielimitowanych MMS-ów, choć nie stanowi to w dobie komunikatorów internetowych sporego problemu.

star ocena
4.5/5 - (38 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
9 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

T-Mobile i Heyah mają ten sam limit w UE

W Lyca.at za 15€ mam 50 Gb w Austrii i 4,5 Gb u Niemca. Najlepsza oferta naraze.

THE BEST OF THE BEST ! to tylko mobile vikings w opcji no limit za 25zł i polecam wszystkim ! przy zakładaniu konta podajcie mój kod referencyjny a zgarniecie 19zł darmowego doładowania: Ag3txGE

Ja sobie chwalę plan w Virgin Mobile :)

Ja mam w VM plan na abo za 39 zł i też jestem zadowolony.

Zastąpił – jest bardziej promowany co widać po układzie podstron w ofertach a2mobile, ale niemniej wciąż jest dostępny (można go aktywować kodem).

Coś mi się nie zgadza w ofercie a2mobile… nie mogę znaleźć nic takiego na ich stronie…

A to nie zastąpił tych pakietów, pakiet „Niewyczerpalny” za 19,99 ( nolimit, SMS+MMS, internet z lejkiem do 512 kb/s ) ?

Brak red bull mobile. Za 30zł 50GB neta

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: