Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Plush ABO 10 GB pod lupą – prześwietlamy ofertę

36
Plush abonament
Obowiązuje do: odwołania

W ostatni dzień marca 2017 premierę miały 4 zupełnie nowe oferty abonamentu Plusha. Jest to zarazem debiut tego operatora w tym segmencie GSM – dotychczas świadczył tylko usługi prepaid i (jeszcze rok temu) mix. Z tych czterech pakietów najciekawiej prezentuje się wariant bezterminowy za 25 zł miesięcznie. Co dostaniemy w tej cenie?

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2018.

Plush na abonament

Za jedyne 25 zł Plush oferuje kompleksowe usługi krajowe: nielimitowane minuty (w tym na numery stacjonarne), SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych oraz 10 GB Internetu. Debiut abonamentu Plusha miał miejsce 31 marca 2017 roku.

Sprawdź ofertę Plush ABO 10 GB

Mamy jeszcze większe wymagania niż 10 GB? Nic nie szkodzi – Plush zwiększa transfer wraz ze stażem, a ponadto zapewnia szereg darmowych aplikacji internetowych, które nie pobierają transferu. Całość uzupełnia bezterminowa umowa. Zbyt piękne, aby było prawdziwe?

Rozmowy, SMS-y i Internet w Plush ABO 10 GB

Oto dokładny cennik obowiązujący w taryfie Plush ABO 10 GB:

 • minuty na komórki: nielimitowane
 • minuty na stacjonarne: nielimitowane
 • SMS-y: nielimitowane
 • MMS-y: nielimitowane
 • Internet: 10-20 GB
 • cena: 25 zł
 • długość umowy: bezterminowa

Oferta Plush ABO 10 GB:

Plush abonament

Pakiet internetowy o wielkości 10 GB w ramach Pakietu Social free nie jest pomniejszany o korzystanie z poniższych serwisów:

 • Facebook
 • Messenger
 • Instagram
 • WhatsApp

Jakby tego było mało, operator honoruje lojalnych klientów dodatkowym transferem. Tak wygląda premia za staż w Plushu:

 • do 3 miesięcy – 10 GB
 • od 3 do 6 miesięcy – 12 GB
 • od 6 do 12 miesięcy – 14 GB
 • od 12 do 24 miesięcy – 16 GB
 • po 24 miesiącach – 20 GB

Można zatem powiedzieć, że Plush ABO 10 GB łączy zalety pakietów #BezLimitu od Virgin Mobile (nielimitowane minuty na numery stacjonarne i aplikacje internetowe) oraz „Wszystko komórkowe za 29 zł” od nju mobile (zwiększający się transfer). I to wszystko w niższej o 4 zł cenie!

Plush pomyślał również o modnych ostatnio ofertach duet. Zamawiając 2 pakiety (można drugi dokupić w innym czasie), cena za 2 karty SIM spada z 50 do 40 zł przy zachowaniu tego samego poziomu oferowanych usług.

Plush ABO 10 GB – dla kogo?

Porównaj oferty na abonament

Zakres usług oferowanych przez Plusha jest wyceniany przez większe sieci za nieporównywalnie wyższą stawkę. W przypadku podobnej ceny, Plush ABO bije swoją jakością konkurencję na głowę. I to nie tylko w abonamencie indywidualnym bez telefonu, ale również w ofertach dla dwojga (zobacz kwietniowe rankingi ofert komórkowych). Jeżeli szukamy pełnej i niedrogiej oferty, to znaleźliśmy jedną z najlepszych.

Plush ABO 10 GB to połączenie najlepszych cech Mobile Vikings, nju i Virgin Mobile. Co prawda dla cierpliwych nju mobile oferuje po 2 latach nie 20, a 30 gigabajtów, to jednak darmowe aplikacje internetowy (jak w Vikings czy Virgin) mogą rekompensować tę różnicę. Tym bardziej, że oferta Plusha jest o 4 zł tańsza.

Zalety:

 • zakres usług (nielimitowane minuty, SMS-y, MMS-y do wszystkich sieci i 10 GB)
 • zwiększający się transfer danych wraz ze stażem
 • nielimitowane aplikacje internetowe
 • bardzo dobra oferta dla dwojga
 • dodatkowe 10 GB na YouTube
 • bezpłatny roaming w roamingu UE
 • bezterminowa umowa
 • niska cena

Wady:

 • przypisywany numer tymczasowy przy jego przenoszeniu

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego operatora? Sprawdź opinie Plusha.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
 • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

36
Dodaj komentarz

23 Comment threads
13 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
25 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Aga

kim są lojalni klienci dodatkowi?

Literówka ;)

Tomek

Wady? Drogi roaming: 0,54 zł / 1 min w UE, 0,29 zł / SMS. Dla porównania w NJU (po wykupieniu usługi NJU W UE za 4-8 zł): 0,19 zł / 1 min w UE, 0,09 zł / SMS w UE. Efekt? To co zaoszczędzimy przez rok korzystając z PLUSHa w kraju, stracimy podczas jednej wycieczki zagranicznej aktywnie korzystając z telefonu.

Od 15 czerwca roaming jest bez dodatkowych opłat :)

Rafał Duda

Od czerwca ceny maja być jak w Polsce, zapomnieliście jeszcze dodać dobra usługę video YouTube za 4,99 miesięcznie co tez daje duże oszczędności w pakiecie jest 2,5gb do wykorzystania (jak dobrze pamietam) wiec całkiem sporo.

Dokładnie tak:
https://komorkomat.pl/promocja/plush-pakiet-youtube/

Krzysztof Adamski

a jeżeli nie ma się usługi YouTube, to zabiera wszystko z dostępnego limitu bez naliczania dodatkowych kosztów ?

stempik

I już chciałem się przenieść. Gdyby nie te zgody wymuszane marketingowe.
Chciałem poprosić o telefon do mnie a tu mam się zgodzić na wszystko choć nawet jeszcze nie zamieniliśmy słówka. Fe, nieładnie.

Wojciech Wit Gruszczyński

A ile internetu w UE w tym abonamencie za 25 zł?
Nju daje 1,46Gb za 29, czy tu jest porównywalnie?
Plus ma lepszy zasięg?

W Plush ABO 10 GB oferuje 1,5 GB w roamingu.

Wiele zależy od miejsca zamieszkania. Generalnie przyjmuje się, że najlepszy zasięg ma T-Mobile i Plus, później Orange, a na samym końcu Play. Ale nie musi to być regułą.

Rebel_18

Hej, zmieniam operatora z orange, co będzie lepsze do 29 zł za miesiąc- nju, plush, redbull mobile czy premium mobile?

Roberto Zorro

InMedio jest totalnie nieprzygotowany do sprzedaży PLUSH ABO 10 GB. Próbowałem w SIMPLY w Warszawie. Gość pierwszy raz o tym słyszał ode mnie. W Kielcach, dziewczyna musiała zamknąć interes, żeby wypełnić wszystkie kwity. Operacja trwała około godziny i tak się pomyliła. Zróbcie coś z tym, bo oferta jest OK, ale sprzedaż – brak komentarza.

Hej, zobacz na nasz najnowszy ranking:
https://komorkomat.pl/najlepsze-oferty-komorkowe-sierpien-2017/#op2

Marcin

Trzy miesiące temu przeniosłem dwa numery do Plush Abo. To nie działa. Do dziś jednego nr nie są w stanie przenieść a już 3 miesiące za biega płace Plusowi. Zniżki za dwa nr NIGDY mi nie naliczyli od razu. Przysyłają faktury korygujące. Dopiera za jeden miesiąc a jeszcze dwa 😔Na szczęście umowa na czas nieokreślony mogę szybko uciec co już jest w trakcie. Szczerze odradzam, zasięg bardzo dobry ale obsługa abonenta najgorsza z możliwych. Jak jus to przenieście nr do Premium Mobile – tez zasięg Plusa ale obsługa kilkaset razy lepsza.

Daniel

Wie ktoś może w jaki sposób w tej ofercie sprawdzić ile pozostało transferu internetu w pakiecie??

Patryk Z

Aplikacja na telefon

Waldemar Wach

1.zwróćcie uwage że kwota 25 zł to kwota netto, czyli do kwoty należy doliczyć podatek (23%)
2. przy zawieraniu umowy przysyłają Ci numer tymczasowy( oczywiście za niego zapłacisz pełny abonament ) nawet jeśli nie korzystasz ( a karte przecież musza przysłać ) więc już jest dodatkowa opłata( potwiejdzisz to dzwoniąc do BOK
3. przenosząc nr od innego operatora, nie zaczniesz jeszcze korzystać a juz masz fakture do opłacenia,
NIE polecam za takie coś

Barba Papa

Brednie, 25zł to kwota brutto, a w abo duet za numer 20zł czyli razem 40zł, wiem bo mam. Żeby nie płacić pierwszej faktury za nr tymczasowy trzeba zgrać okresy rozliczeniowe, żeby się nie nakładały lub uruchomić usługę wakacje na ten numer, ale fakt trzeba o tym wiedzieć wcześniej. Mimo to, jest to cały czas najlepsza oferta nawet jeśli pierwsza faktura przyjdzie o kilka czy kilkanaście zł większa.

Robert Lasok

jak chcesz dużo internetu 40gb miesięcznie i nie interesują cię darmowe MMS to polecam Orange.Nie byłem w stanie wykorzystywać ich paczek internetu.W pewnym momencie miałem już ponad 140gb na koncie.przeszedlem do plus z tego względu ,że w moim miejscu zamieszkania internet chodził słabo w budynku,ale poza nim było ok.

Leopold Mikołajewski

Aby skontaktować się w sprawie oferty trzeba wyrazić zgodę na przetwarzanie danych i przesyłanie ofert handlowych.Nie ma możliwości innego kontaktu-mail,czat ?

Miroslaw Słowik

NACIĄGACZE Z PLUSHA W październiku zainteresowałem się ofertą PLUSHA. Wyglądała super. Dwa numery po 20 zł i 15 Gb internetu na każdy numer. Umowa z PLAYem na dwa numery kończyła mi się końcem stycznia. Pytałem konsultantkę czy nie będzie problemem podpisanie umowy już w październiku. Zapewniała mnie, że nie. Że to nawet lepiej podpisać umowę teraz bo zagwarantujemy sobie obecną promocję. Do tego 3 miesiące bezpłatnie. Ok, podpisałem. I co ? I teraz najlepsze. Po uprawomocnieniu się umowy dostałem pierwsze faktury na „0” złotych. Zadzwoniłem i z pytaniem o co tu chodzi? Na co ta sama pani konsultant poinformowała mnie,… Czytaj więcej »

Bolesław

Mirek, czytaj umowy i nie będziesz miał problemu. To cxo podpisałeś jest wiążące. Nie przeczytałeś to tak masz. Plush Abo to najlepsza oferta na rynku. Przy przeniesieniu dwóch numerów koszt miesięczny to dokładnie 35 złotych za oba. :-). Polecam.

Piotrek

A nie wiesz że abonament zawsze opłaca się z „góry”? Dostałeś rachunek za styczeń z abonementem za luty. Proste.

Rafał Jagielski

Teraz już Premium mobile jest najlepsze dają 20GB internetu za 24,70zl, pospieszył em się z przejściem do Miśka.

Plush też oferuje 20 GB, ale dopiero po 2 latach stażu.

Rafał Jagielski

Heee to tak dla żartów Marcin napisaleś chyba haaaa gdy bym miał dzisiaj podpisać umowę to wybrał bym Premium na czas nieokreślony i czekał na lepsze promocje 24,70zł i 20GB od zaraz 😂nie za dwa lata 😂😂😂

Wiadomo ;) Chciałem tym wpisem pokazać, jak Premium Mobile zwiększył atrakcyjność swojego pakietu względem konkurencji

Rafał Jagielski

Muszę jeszcze napisać że sprawdzał em szybkość neta i orange ma w Niepołomicach do 25Mbs a Plush czyli Plus pokazuje tylko do 5Mbs, wcześniej tego nie sprawdzał em, sprawdze jeszcze żony numer w Premium ile jest

Rafał Jagielski

Dziwna sprawa —żony Premium Mobile pokazywał do 16Mg/s i jest wielka różnica z Plushem –działają na tej samej fali czyli Plusa!!! Orange wyszło najlepiej. Niepołomice.

Może różnice wynikają przez różne modele telefonów?

Rafał Jagielski

Tak ,może masz rację żona ma Samsunga 7 i Premium M. sprawdzałem na jej aparacie , Plush i Orange sprawdzałem na swoim ale i tak Orange mi pokazało super prędkość ,kurde że wcześniej nie wpadłem na pomysł sprawdzenia prędkości na telefonie heee, teraz mamy jakieś tam porównanie. Ogólnie korzystałem ze stacjonarnego netu a w telefonie tylko od czasu do czasu. Ogólnie to wybrał bym teraz Premium Mobile a tak to przez 22 miesiące muszę się bujać w Plush ;( ABO

Bolesław

Plush bardzo chwalę za ofertę – prędkości fakt troszeczkę niższe niż w orange, ale oferta nie do przebicia. Dodatkowo w prędkościach jakie mam w plushu wszystko śmiga jak należy czyli Youtubowe filmiki, telewizja nc go czy polsat go tak samo bez zarzutu. Zasięg wszędzie, naprawdę nie mogę narzekać. Nie przesadzajmy z tą różnicą prędkości. Pozdrawiam i polecam ofertę Plusha jako najbardziej atrakcyjną aktualnie na rynku. Jestem ich nowym i zadowolonym klientem, duet za 20 zł i 15 Giga netu rewelka :-)

Joanna

Push.. ehhh a wygladalo tak dobrze… bezplatne nielimitowane rozmowy ma komórkę i stacjonarne a tu…niespodzianka na bezplatne infolinie naliczana opłata, dodatkoea oplata za kartę, dodatkowa opłata za czas od podpisania numeru do momentu przeniesienia…jak to plus. Czyżby nazwa sieci sugerowała dodatkowe opłaty???? Właśnie sobie przypomniałam dlaczego juz raz z nich zrezygnowałam (po wielu latach cierpliwości ) kolejny raz czuję się oszukana przez tę firmę :/ Przykre

Noname

Abonament jest płatny po aktywacji. Moment aktywacji kart można regulować, a na pewno nie należy zaznaczać uruchamiania usług przed upływem 14 dni, jeśli nie chce się płacić podwójnych abonamentów. Plush ma inny problem. Jest zupełnie nieprzygotowany technicznie do obsługi nowych usług. Przykład: nie obsługuje trybu wchodzenia w wakacje od abonamentu. Odnowienie „WAKACJI” po miesiącu – to utopia. Ich system ma tyle baboli, że stwierdzenie, iż zatrudniają nieudaczników do produkcji systemów informatycznych – jest całkowicie uzasadnione. Przykład: wejdźcie do ich systemu onlajn lub aplikacji na komórkę. Jest lepszy numer z obsługą kilku kont po ich konsolidacji. Tam już nic nie działa.… Czytaj więcej »

Michał

Jeśli przejdę z karty na abonament, to do stażu zostanie policzony okres, w którym byłem na kartę?

qwe

PRZEPRASZAM BARDZO ALE PORADY SPRZED DWÓCH LAT Z TYTUŁEM RANKING OFERT NA KARTĘ 2020 TO JEST WIELKA STRATA CZASU I NIEUCZCIWOŚĆ

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów