Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Viking 25 No Limit pod lupą – prześwietlamy ofertę

5
Obowiązuje do: odwołania

Czołowa oferta wirtualnego operatora Mobile Vikings, która debiutowała pod koniec października 2015, roku na dobre zadomowiła się na rynku. Przez dłuższy czas – przynajmniej „na papierze” – nieco odstawała od swoich odpowiedników z Virgin Mobile, Lycamobile czy Red Bull Mobile. Ich oferty również można było kupić w cenie 29-30 zł, a oferowały większy transfer danych (zwłaszcza Lycamobile) czy większą ilość bezpłatnych aplikacji internetowych (Virgin Mobile). Wszystko zmieniło się pod koniec 2016 roku…

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2018.

Mobile Vikings 15 GB na kartę

To właśnie w pierwszych dniach grudnia ubiegłego roku Mobile Vikings zwiększył pakiet internetowy z przeciętnych 4 do aż 15 GB! Tym samym ta jedna z większych wirtualnych sieci działających na terenie naszego kraju znacząco odskoczyła konkurencji, tym bardziej, że niewykorzystany transfer przechodzi na kolejny miesiąc i to (od stycznia 2016) bez ograniczeń pojemnościowych.

Sprawdź ofertę Viking 25 No Limit

Co jednak dostaniemy za 29 zł (od maja 2018 za 25 zł) oprócz 15 gigabajtów, których niewykorzystana część kumuluje się z nowym pakietem? Nielimitowane minuty do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych, a także nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich (darmowe MMS-y w Mobile Vikings są dostępne również od stycznia 2016 roku). Bardzo dobre warunki!

Rozmowy, SMS-y i Internet w Viking 25 No Limit

Oto dokładny cennik obowiązujący w taryfie Viking 25 No Limit:

 • minuty na komórki: nielimitowane
 • minuty na stacjonarne: nielimitowane
 • SMS-y: nielimitowane
 • MMS-y: nielimitowane
 • Internet: 15 GB LTE
 • cena: 25 zł
 • długość umowy: bezterminowa (oferta na kartę)

Pakiet Viking 25 No Limit:

Mobile Vikings 15 GB

Porównaj oferty na kartę

Standardowy transfer rzędu 15 GB możemy jeszcze powiększyć! Włączając opcję autodoładowania swojego konta otrzymamy w gratisie dodatkowo 1 GB. Kolejną zaletą tego rozwiązania jest brak możliwości przegapienia doładowania karty SIM – gdy się to przytrafi, uzbierany transfer przepadnie, a wraz z nowym okresem rozliczeniowym będziemy na nowo „startować” od pułapu 15 GB.

Mobile Vikings promuje osoby zachęcające znajomych do zmiany sieci. Za polecenie nowego klienta obie strony dostają na konto 19 zł. Za przeniesienie numeru czeka na również jednorazowy bonus w postaci 10 GB. Co więcej, darmowy FB i Messenger w Mobile Vikings jeszcze bardziej czynią ofertę atrakcyjną.

Viking 25 No Limit – dla kogo?

Nie chcesz płacić dużych rachunków, a jednocześnie nie chcesz być niczym ograniczony? Potrzebujesz dużego pakietu internetowego? Oferta Mobile Vikings za 25 zł sprosta twoim oczekiwaniom. Co prawda rewelacyjna oferta a2mobile z nielimitowanym Internetem jest o blisko 10 zł tańsza, ale jeżeli zależy nam na pełnej prędkości łącza przez cały czas (3G/4G LTE w Mobile Vikings), to wikingowa oferta może lepiej sprostać swoim zadaniom.

Za podobne warunki umowy największe sieci żądają znacznie większych opłat – np. abonament Orange z 15 GB (oferta bez telefonu) kosztuje 74,99 zł. Tak naprawdę to w przedziale do 30 zł jedynie wspomniana oferta a2mobile, a także Plush 10 GB i Freedom3 od Premium Mobile mogą konkurować z pakietem Viking 25 No Limit.

Zalety:

 • jedna z najlepszych ofert GSM do 30 zł
 • zakres usług (nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci, 15 GB Internetu)
 • niewykorzystany transfer przechodzi na kolejny miesiąc
 • dodatkowy 1 GB za autodoładowanie
 • nielimitowane aplikacje internetowe (Facebook i Messenger)
 • promowanie poleconych i polecających ekstra doładowaniem

Wady:

 • brak darmowego roamingu

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego operatora? Sprawdź opinie Mobile Vikings.

Viking 25 No Limit pod lupą – prześwietlamy ofertę
4.8 (96%) 15 głosów

{{selectedInfo}}
+48
 • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.