Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Do Wszystkich M pod lupą – prześwietlamy ofertę

avatar
2
Obowiązuje do: odwołania
Lycamobile 25 zł

Pakiet Do Wszystkich M to jedna z ofert na kartę sieci Lycamobile. Operator ten jest znanym w 23 krajach ze świadczenia usług komórkowych. Oferuje tanie połączenia międzynarodowe i ciekawe pakiety krajowe. Niedawno zmienił swoje plany taryfowe, dlatego dziś sprawdzimy co ma do zaoferowania w wariancie Do wszystkich M.

Lycamobile 20 GB

Przez długi czas pakiet Do Wszystkich M kosztował 29 zł i był bliźniaczo podobny do konkurencyjnego #BezLimitu od Virgin Mobile, lecz zapewniał lepsze warunki roamingu. Od końca 2017 roku cena pakietu została jednak obniżona do 25 zł.

Sprawdź ofertę Do Wszystkich M
PORÓWNAJ OFERTY

Lycamobile w ramach pakietu oferuje m.in. nielimitowane połączenia głosowe i tekstowe (SMS) do wszystkich sieci, a także 20 GB krajowego transferu danych. W roamingu UE (a także w EOG) do dyspozycji pozostaje 1,75 GB na darmową transmisję danych.

Rozmowy, SMS-y i Internet w ofercie Do Wszystkich M:

Oto dokładny cennik obowiązujący w pakiecie Do Wszystkich M:

 • minuty na komórki: nielimitowane
 • minuty na stacjonarne: nielimitowane
 • SMS-y: nielimitowane
 • MMS-y: brak
 • Internet: 20 GB (w tym 1,75 GB w roamingu UE)
 • cena: 25 zł
 • długość umowy: bezterminowa (oferta na kartę)

Pakiet Do Wszystkich M:

Lycamobile 25 zł

Porównaj oferty na kartę
PORÓWNAJ OFERTY

Za całość w pierwszym miesiącu zapłacimy tylko 12,50 zł. Od kolejnego miesiąca rozliczeniowego powyższy pakiet będzie nas kosztował 25 zł. Możemy go włączyć specjalnym kodem, wpisując na klawiaturze *139*4829# lub wysyłając SMS-a o treści 4829 na numer 3535.

Aby móc się cieszyć z usług operatora, musimy nabyć kartę SIM. Możemy to zrobić wypełniając specjalny formularz na stronie Lycamobile. Podajemy dane adresowe, wybieramy rodzaj oferty, rodzaj karty i czekamy na dostawę. Co ważne, zamówienie jest zupełnie darmowe. Karty SIM dostaniemy również w niektórych sieciach sklepów stacjonarnych, które współpracują z siecią Lycamobile.

W ramach pakietu Do wszystkich M nie otrzymamy MMS-ów. Na szczęście w dobie takich aplikacji, jak Messenger czy WhatsApp, MMS-y nie są już niezastąpione w przypadku wysyłania plików multimedialnych. Paczka 20 GB jest naprawdę spora, ale w razie konieczności można dokupić pakiet Internet Bolt S za 3 zł lub Internet Bolt M za 5 zł. Otrzymamy wtedy odpowiednio dodatkowe 0,5 i 1 GB transferu.

Lycamobile daje nam dodatkowe profity, jeśli tylko przekonamy naszych znajomych lub rodzinę do skorzystania z ich usług. Za każdą taką osobę dostajemy 5 zł doładowania. Dodatkowe środki możemy również dostać jeżeli przeniesiemy numer telefonu z innej sieci. Wtedy zgarniamy dodatkowo 20 zł. Operator do każdego doładowania przez cztery miesiące od przeniesienia numeru dorzuca dodatkowe 5 zł.

Kiedyś siłą Lycamobile były koszty roamingu w Unii Europejskiej. Po zmianach dotyczących stawek roamingowych i wprowadzeniu możliwości korzystania z telefonu w roamingu jak w kraju, sytuacja trochę się zmieniła, gdyż wielu innych operatorów zapewnia podobne warunki.

Swoim numerem możemy zarządzać poprzez zakładkę Moja Lycamobile na stronie internetowej. W razie potrzeby skontaktujemy się z biurem obsługi klienta, które jest czynne codziennie w godzinach od 9:00 do 21:00.

Do Wszystkich M – dla kogo?

Potrzebujesz nielimitowanych rozmów w kraju, SMS-ów i dużego pakietu internetowego? A do tego bez długoterminowej umowy i darmowego roamingu UE? Jeżeli tak, to znalazłeś jedną z lepszych ofert, tym bardziej, że Lycamobile zapewnia duże transfery GB w UE.

Jeżeli jednak potrzebujemy dodatkowo pakiet rozmów międzynarodowych, to musimy zdecydować się na jeden z pakietów Wszystko W Jednym Lycamobile, gdyż w omawianej ofercie go nie dostaniemy. W innych przypadkach (potrzeba dodatkowych bonusów np. dla par, darmowy roaming UE nie jest potrzebny itp.) możemy jednak znaleźć jeszcze lepsze oferty na kartę od Lycamobile.

Zalety:

 • zakres usług (nielimitowane minuty, SMS-y wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych, 20 GB)
 • niska cena
 • dodatkowe profity dla przenoszących numer i za polecanie znajomym
 • bezpłatny roaming w roamingu UE (1,75 GB w roamingu UE)
 • brak długoterminowej umowy

Wady:

 • brak lejka bezpieczeństwa
 • brak MMS-ów
 • mało intuicyjna polska strona internetowa operatora

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego operatora? Sprawdź opinie Lycamobile.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.4/5 - (11 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia politolog. Przez wiele lat związany z branżą telekomunikacyjną. Pasjonat nowych technologii, fotografii i rowerów.

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

jak wyłączyć M a włączać L

Wadą jest też fakt, że po przekroczeniu 20GB nie włącza się lejek, jak u konkurencji, lecz naliczane są opłaty wg cennika.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: