Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Freedom2 pod lupą – prześwietlamy ofertę

Obowiązuje do: odwołania
Premium Mobile 20 GB

Niedługo minie pół roku od debiutu dwóch pakietów Premium Mobile – Freedom2 i Freedom3. Zostały one jednocześnie wprowadzone na rynek początkiem października i z miejsca stały się wielkim przebojem. Skupmy się na tańszej (a w ofercie operatora – pośredniej) ofercie – Freedom2. Czym wyróżnia się ten bezterminowy abonament?

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2018.

Premium Mobile bez limitów za 24,70 zł

Przed debiutem pakietu Freedom2 i Freedom3 w ofercie Premium Mobile były niemal wyłącznie długoterminowe (taryfy „S”, „M”, „L”. itd. na 12 lub 24 miesiące) abonamenty. Pojawienie się pierwszej bezterminowej umowy – Freedom1 w lipcu 2016 – zwiastowało całkowitą zmianę oferowanych pakietów, która dopełniła się początkiem października.

Sprawdź ofertę Freedom2

Od tego czasu ta wirtualna sieć GSM ogranicza się do zaledwie 3 ofert, ale nie jest ważna ilość, a jakość. Nazwa operatora idealnie oddaje zakres oferowanych usług. Co ważne, pakiety Premium Mobile są bardzo tanie. Freedom2 za zaledwie 24,70 zł miesięcznie gwarantuje nielimitowane usługi krajowe: minuty (w tym na numery stacjonarne), SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych oraz 20 GB LTE.

Rozmowy, SMS-y i Internet w Freedom2

Oto dokładny cennik obowiązujący w taryfie Freedom2:

 • minuty na komórki: nielimitowane
 • minuty na stacjonarne: nielimitowane
 • SMS-y: nielimitowane
 • MMS-y: nielimitowane
 • Internet: 20 GB LTE
 • cena: 24,70 zł
 • długość umowy: bezterminowa

Freedom2

W pierwszym miesiącu (jak w przypadku innych taryf operatora) musimy liczyć się dodatkowo na jednorazową opłatę aktywacyjną w wysokości 29 zł. Rachunki miesięczne w kolejnych okresach rozliczeniowych będą wynosić 24,70 zł. Nie musimy się również obawiać złowieszczo wyglądającego cennika Freedom, w którym omawiany pakiet kosztuje standardowo 135,20 zł. W bezterminowej promocji jego koszt to właśnie 24,70 zł, a po podpisaniu bezterminowej umowy jego cena nie może się zmienić.

Freedom2 – dla kogo?

Porównaj oferty na abonament

Pakiet Freedom2 to dla wielu oferta, którą można śmiało nazwać przysłowiowym „złotym środkiem”. W przeciwieństwie do Freedom1 dostaniemy w niej pakiet nielimitowanych MMS-ów i minut na numery stacjonarne. A jeżeli wciąż wystarczy nam transfer rzędu 20 GB, to nie ma sensu dopłacać 5 zł do Freedom3 tylko po to, aby mieć większą paczkę danych.

Niską cenę pakietu Freedom2 możemy jeszcze obniżyć, podpisując jedną umowę na 2 lub 3 karty SIM. Więcej na ten temat znajdziecie w osobnym artykule – promocji Freedom Pack.

Zalety:

 • niska cena
 • zakres usług (nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, 20 GB)
 • bezterminowa umowa
 • wersja z 2 lub 3 kartami SIM Freedom Pack

Wady:

 • brak dodatkowych bonusów np. za przeniesienie numeru
 • brak darmowego roamingu

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego operatora? Sprawdź opinie Premium Mobile.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4.2/5 - (14 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.