Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Multimedia wprowadziła 3 nowe pakiety abonamentu

Multimedia Polska wprowadziła 3 nowe oferty komórkowe. Pakiety w cenie od 14,99 do 24,99 zł prezentują się atrakcyjnie – nawet w najtańszej ofercie dostaniemy nielimitowane minuty do wszystkich krajowych sieci (w tym na numery stacjonarne), a także nieograniczoną ilość SMS-ów i MMS-ów. Całość dopełnia paczka danych, która w topowej konfiguracji abonamentu wynosi aż 20 GB! Czy są jakieś słabe punkty nowego abonamentu Multimedia?

Porównaj oferty na abonament

3 pakiety Multimedia bez limitu

Multimedia korzysta z infrastruktury Plusa, może więc pochwalić się jego zasięgiem. Tak wyglądają nowe pakiety abonamentu tego operatora:

Pakiety multiMOBILE BIS z paczką danych 5, 10 i 20 GB wyglądają atrakcyjnie. W niskiej cenie otrzymujemy bowiem nielimitowane usługi głosowe i tekstowe. Dodatkowo otrzymamy limit danych wynoszący odpowiednio 1,3, 1,3 oraz 2,0 GB do wykorzystania na terenie UE.

Dla wielu największym minusem będzie konieczność podpisania długoterminowej umowy trwającej prawie 2 lata (1 miesiąc aktywacyjny + 23 pełne miesiące kontraktu), co może zupełnie dyskwalifikować ofertę. Nieźle za to wypada wysokość opłaty aktywacyjnej. Co prawda niektóre telekomy już jej nie stosują, ale wciąż można spotkać się z opłatą rzędu 50 zł. Multimedia za przypięcie do sieci pobiera jedynie jednorazowe 9 zł.

Jak zapowiada Multimedia na swojej stronie internetowej, jej oferta telefonii komórkowej jest ograniczona czasowo. Po upływie rabatów opłaty będą zgodne z Cennikiem Operatora.

Multimedia wprowadziła 3 nowe pakiety abonamentu
3.1 (61.05%) 38 głosów

{{selectedInfo}}
+48
  • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.