Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Multimedia wprowadziła 3 nowe pakiety abonamentu

3

Multimedia Polska wprowadziła 3 nowe oferty komórkowe. Pakiety w cenie od 14,99 do 24,99 zł prezentują się atrakcyjnie – nawet w najtańszej ofercie dostaniemy nielimitowane minuty do wszystkich krajowych sieci (w tym na numery stacjonarne), a także nieograniczoną ilość SMS-ów i MMS-ów. Całość dopełnia paczka danych, która w topowej konfiguracji abonamentu wynosi aż 20 GB! Czy są jakieś słabe punkty nowego abonamentu Multimedia?

Porównaj oferty na abonament

3 pakiety Multimedia bez limitu

Multimedia korzysta z infrastruktury Plusa, może więc pochwalić się jego zasięgiem. Tak wyglądają nowe pakiety abonamentu tego operatora:

Pakiety multiMOBILE BIS z paczką danych 5, 10 i 20 GB wyglądają atrakcyjnie. W niskiej cenie otrzymujemy bowiem nielimitowane usługi głosowe i tekstowe. Dodatkowo otrzymamy limit danych wynoszący odpowiednio 1,3, 1,3 oraz 2,0 GB do wykorzystania na terenie UE.

Dla wielu największym minusem będzie konieczność podpisania długoterminowej umowy trwającej prawie 2 lata (1 miesiąc aktywacyjny + 23 pełne miesiące kontraktu), co może zupełnie dyskwalifikować ofertę. Nieźle za to wypada wysokość opłaty aktywacyjnej. Co prawda niektóre telekomy już jej nie stosują, ale wciąż można spotkać się z opłatą rzędu 50 zł. Multimedia za przypięcie do sieci pobiera jedynie jednorazowe 9 zł.

Jak zapowiada Multimedia na swojej stronie internetowej, jej oferta telefonii komórkowej jest ograniczona czasowo. Po upływie rabatów opłaty będą zgodne z Cennikiem Operatora.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
JolagogoWybierz Premium Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Wybierz Premium
Gość
Wybierz Premium

Chwilę po decyzji UOKiK…

gogo
Gość
gogo

Miałem zamiar skorzystać z oferty na Internet 60 Mb/s, świeża ulotka reklamowa w bloku, oferta 6 miesięcy za 1 zł, potem 18 miesięcy za 24 zł miesięcznie. (Inne opcje z ulotki to: 120 Mb/s za 30 zł, 300 Mb/s za 49 zł) Przy telefonicznym zawieraniu umowy okazało się abonament to ok. 33 zł. Przy kolejnej rozmowie z opiekunem budynku całkowite lekceważenie klienta, teksty typu „nie wiem, nie obchodzi mnie co jest na ulotce”, na informację o zwróceniu się do instytucji ochrony konkurencji i klienta czy nagłośnieniu sprawy w mediach typu TVP, ponownie lekceważąca postawa i osobista uwaga opiekuna budynku, że… Czytaj więcej »

Jola
Gość
Jola

co chwila siada mi internet w komórce po przejściu na multimedie. Opiekun nie poinformował, że trzeba płacić opłatę za przejście ani że należy skonfigurować telefon, ani nawet nie podał kontaktu na infolinię. Dno. Żałuję że załatwiłam się na 2 lata.

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów