Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Promocja „Mam więcej” w Mobile Vikings – do 3 GB gratis

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Autodoładowanie Mobile Vikings

O usłudze autodoładowanie w Mobile Vikings słyszał chyba każdy, dzięki której można otrzymać 1 dodatkowy gigabajt. Nie każdy jednak wie, że ten wirtualny operator może sprezentować nawet 3 GB. W jaki sposób?

Do 3 GB więcej w Mobile Vikings

Autodoładowanie jest formą płatności, dzięki której stan naszego konta zasilany jest cyklicznie za pomocą naszej karty płatniczej, podpiętej do konta Mobile Vikings. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie i – co ważne – dzięki niemu nie zapomnimy o uzupełnieniu naszego konta, przez co nie stracimy skumulowanego transferu!

Przykładowa oferta Mobile Vikings:

Autodoładowanie Mobile Vikings

W ofertach Mobile Vikings niewykorzystany transfer przechodzi na kolejny miesiąc, pod warunkiem, że nie zapomnimy o zasileniu konta (należy zachować ciągłość dla aktywnych usług wychodzących). W przeciwnym razie utracimy zebrany pakiet internetowy.

Wielkość bonusowego transferu dostępnego zależy od liczby kart SIM z aktywną usługą autodoładowanie:

  • 1 karta – 1 GB
  • 2 karty – 2 GB dla każdej karty
  • 3 i więcej kart – 3 GB dla każdej karty

Opis usługi autodoładowanie.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (6 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: