Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Plush ABO 15 GB pod lupą – prześwietlamy ofertę

avatar
15
Obowiązuje do: odwołania
Plush telefony

Od końca marca Plush oferuje 4 plany taryfowe abonamentu. Kiedy wielu uważało, że ta submarka Plusa podzieli los jego innych sieci, jak Sami Swoi czy 36i6, operator przygotował nie lada niespodziankę. Z miejsca abonament Plusha stał się przebojem rynkowym. Sprawdźmy, co dostaniemy w ofercie za 25 zł.

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2018.

Plush na abonament

Plush od zawsze celował w młodszych użytkowników (jak niegdyś 36i6). Jego oferta była niezła, ale do najlepszych wciąż wiele brakowało. Koniec Plush Mixa w marcu 2016 zapowiadało wielkie zmiany – być może nawet likwidację marki. Jak się okazało, nic z tych rzeczy. Minął równy rok i w połowie marca 2017 Plush wypuścił nowe taryfy prepaid, a w ostatni dzień miesiąca – oferty postpaid.

Sprawdź ofertę Plush ABO 15 GB

Nowe pakiety za 10, 20 oraz 25 zł są bardzo atrakcyjne. Zwłaszcza 2 abonamenty po 25 zł. Omawiany tu Plush ABO zapewnia w tej cenie nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci (także w roamingu UE), oraz aż 15 GB transferu. A to nie wszystko, co jest nam w stanie zagwarantować sympatyczny Plushak.

Rozmowy, SMS-y i Internet w Plush ABO 15 GB

Oto dokładny cennik obowiązujący w taryfie Plush ABO 15 GB:

 • minuty na komórki: nielimitowane
 • minuty na stacjonarne: nielimitowane
 • SMS-y: nielimitowane
 • MMS-y: nielimitowane
 • Internet: 15 GB
 • cena: 25 zł
 • długość umowy: 24 miesiące

Plush ABO 15 GB bez telefonu:

Plush telefony

Plush ABO 15 GB z telefonem:

Pewnie zapytacie się, czym różni się omawiany pakiet od Plush ABO 10 GB, który kosztuje tyle samo? Skoro koszt ten sam, to z czego wynika różnica w transferze danych (aż 5 gigabajtów)?

Podstawową różnicą jest długość trwania umowy. W ABO 10 GB abonament jest bezterminowy, a w Plush ABO 15 GB podpisujemy zobowiązanie na okres 24 miesięcy. Coś za coś – w końcu 5 GB robi różnice, ale tylko w pierwszych miesiącach. W wariancie bezterminowym abonamentu Plusha nasz transfer rośnie, czego nie można powiedzieć w przypadku oferty dwuletniej.

Jak w każdej taryfie Plusha, również i w tej ofercie brak opłaty aktywacyjnej.

Plush ABO 15 GB – dla kogo?

Porównaj oferty na abonament

Plush ABO 15 GB oferuje naprawdę dużo w niskiej cenie, bo taką można nazwać opłatę rzędu 25 zł miesięcznie. Od momentu pojawienia się na rynku zajmuje czołowe miejsca w naszych miesięcznych rankingach ofert komórkowych. Jeżeli szukasz bardzo dobrego i niedrogiego pakietu (także duet) to będzie to bardzo dobry wybór. Pod jednym warunkiem…

Abonament Plusha z 15 GB ma jedną istotną wadę – konieczność podpisania dwuletniej umowy. Nie wszystkich musi to zrazić (zwłaszcza, gdy wybierzemy Plusha z telefonem), ale jeżeli zależy ci na pełnej elastyczności, wybierz Plush ABO 10 GB – nie jest to wcale gorsza oferta, a gwarantuje bezterminową umowę. Plush ABO 15 GB, podobnie jak inne oferty Plusha i Plusa, zapewnia również darmowy roaming w Strefie 1 UE, więc taryfę można polecić również często podróżującym po Europie.

Zalety:

 • zakres usług (nielimitowane minuty, SMS-y, MMS-y do wszystkich sieci i 15 GB)
 • nielimitowane aplikacje internetowe
 • bardzo dobra oferta dla dwojga
 • dodatkowe 10 GB na YouTube
 • bezpłatny roaming UE
 • wariant z telefonem
 • niska cena

Wady:

 • umowa na 24 miesiące
 • przypisywany numer tymczasowy przy jego przenoszeniu

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego operatora? Sprawdź opinie Plusha.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4/5 - (44 votes)
Subscribe
Powiadom o
15 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Od 3mc w abo Plush duet, i powiem tak: skusiła mnie cena, pewnie jak większość. Zaczęło się od prostej rzeczy, czyli faktu że do każdego numeru telefonu był osobny rachunek bankowy. Więc przez infolinię zleciłem aby opłaty za dwa numery przychodziły na jedno konto. I od tego zaczęły się problemy: kolejna faktura nie uwzględnia poprzednich wpłat na inne konto, naliczanie odsetek i co ciekawe opłat za połączania w kraju. W moim odczuciu, powoływanie się w reklamacji na nagrywane rozmowy z konsultantem z infolinii nic nie pomagają, co oznacza że konsultant może wprowadzić w błąd rozmówce i nie poniesie konsekwencji.

UWAGA NA NACIĄGACZY Z PLUSHA !!!
W październiku zainteresowałem się ofertą PLUSHA. Wyglądała super. Dwa numery po 20 zł i 15 Gb internetu na każdy numer. Umowa z PLAYem na dwa numery kończyła mi się końcem stycznia. Pytałem konsultantkę czy nie będzie problemem podpisanie umowy już w październiku. Zapewniała mnie, że nie. Że to nawet lepiej podpisać umowę teraz bo zagwarantujemy sobie obecną promocję. Do tego 3 miesiące bezpłatnie. Ok, podpisałem. I co ? I teraz najlepsze. Po uprawomocnieniu się umowy dostałem pierwsze faktury na „0” złotych. Zadzwoniłem i z pytaniem o co tu chodzi? Na co ta sama pani konsultant poinformowała mnie, żebym się nie przejmował, że faktury są wysyłane ponieważ jestem już w systemie w związku z podpisaniem umowy. Przyjąłem tłumaczenie do wiadomości. Pierwszego lutego oba numery zostały przeniesione do PLUSHa. Mam potwierdzenie aktywacji sms’em. Końcem stycznia przyszły do mnie faktury do zapłaty za miesiąc STYCZEŃ. Ok, pomyłka pomyślałem. 2 lutego zadzwoniłem do konsultanta PLUS’a o co chodzi z tymi fakturami? Na co usłyszałem, że wszystko jest w porządku ponieważ UMOWA ZOSTAŁA PODPISANA W PAŹDZIERNIKU !!! Pojechałem do punktu PLUS’a z umowami. Pracownicy PLUS’a byli zdziwieni postępowaniem PLUSH’a. Tego samego dnia napisałem reklamację. Opisałem cały przebieg rozmów i zapewnień ich konsultantki. Rozmowy przecież są rejestrowane. Można wszystko potwierdzić. Do dnia dzisiejszego tj. 17 lutego nie dostałem odpowiedzi, ale dostałem za to pismo z windykacji PLUSH’a, że mam natychmiast opłacić faktury + koszty windykacji !!! …..ok, źle trafili. Początkiem tygodnia składam do Sądu pozew w trybie uproszczonym o pokrycie kosztów faktur za trzy pierwsze miesiące licząc od 1 lutego zgodnie z ustnymi zapewnieniami ich konsultantki, która teraz nagle zamilkła i nie odpowiada już na telefony i maile.
Szanowni Państwo, zastanówcie się dobrze dwa razy zanim zmienicie operatora.

Sorry Mirosław Slowik. A umowę czytałeś? Twoj lament świadczy o tym że nie. Prawdopodobnie podczas odpowiedzi na pytania o zgody odpowiedziales ze zgadzasz się na uruchomienie numeru tymczasowego przed przeniesieniem numeru z dotychczasowej sieci. Dodatkowo jakbyś przeczytał umowę to bys wiedział co podpisałes. Zakładam że w umowie w punktach zgody wyraziles zgode na uruchomienie usług przed przeniesieniem. Jedno co mnie dziwi to czemu nie zajrzysz do umowy a na forum bijesz piane. Trzy miesiące miałeś za zero zlotych zgodnie z podpisaną umową, więc pretensje chyba nieuzasadnione. Przeniosłem ostatnio numer do Plushabo i nie narzekam. Czytaj a znajdziesz punkt w którym widnieje twój podpis że zgadzasz sie na uruchomienie usług przed przeniesieniem. Do sądu trafia podpisane przez Ciebie papiery. Polecam Plusha i wszystkim ktorzy po podpisaniu placza proponuję czytanie umów że zrozumieniem a nie potem lament ze wszyscy chcieli mnie oszukac.

Uwaga na złodziei z plush/plus GSM.
Zamówiłem dwa numery z przeniesieniem z Play. Miałem płacić 40zł za 2 nr. Po przeniesieniu numerów. Operator dał miesiąc na przeniesienie.
Plus wystawił mi fakturę za okres w którym nie korzystałem z numerów bo były jeszcze nie przeniesione i to 50zł. Po reklamacji bezczelnie zmniejszyli do 40 bo niby mam do dyspozycji numery tymczasowe i za nie mam płacić. O tym sprzedawca nawet nie wspomniał i zapewniał o kosztach dopiero po przeniesieniu numerów. Na kolejne reklamację plus nie odpowiada i mam zapłacić za miesiąc w którym nie korzystałem z oferty. Na szczęście to umowa na czas nieokreślony i spadam stąd za chwile bo z taką firmą nie ma co wchodzić w interesy.
Ostrzegam.
Złodzieje, nie bierzcie nic u nich.

Bolesław, to nie jest bicie piany! Przeczytaj ze zrozumieniem to co napisałem. Rozmawiasz z konsultantem. Mówisz co cię interesuje. Padają zapewnienia, wyjaśnienia. Nikt nie wspomina o tym, że numer tymczasowy jest uruchamiany w momencie podpisania umowy. Ani słowa wyjaśnienia. Wszystko pięknie ładnie. Ok. Przyjeżdża kurier z plikiem papierów. Sprawdzasz czego dotyczą i podpisujesz. Ciekawe kto czyta umowę od początku do końca? Jeśli chodzi o papiery, przyznaję moja wina. Pretensję mogę mieć więc do siebie o to, że dałem się oszukać NACIĄGACZOM i że zaufałem wciskaczowi kitu z PLUSHA. Po co mi te numery tymczasowe skoro informuję do kiedy mam umowę z innym operatorem? Po co zapewnienia o 3 miesięcznym okresie bezpłatnym i ani słowa o tym, że liczony jest od podpisania umowy? Dla Ciebie to jest normalne? I nie płaczę tylko szlak mnie trafia, że dałem się naciągnąć nie dla tych 20 zł tylko dla zasady.

Wiesz Mirek, wystarczyło napisać żeby uważać na to co jest napisane w umowie, a Ty piszesz że to naciągacze. A to nieprawda. Przeniosłem się do Plusha i nie narzekam. Wszystko przebiegło bez problemu. Na pytanie kto czyta całą umowe odpowiem że ten kto chce być pewny czy wszystko prawidłowo zapisano. Oczywiście, nie przy kurierze, ale na spokojnie jak już odjedzie. Wtedy masz pewnosc że wszystko co chciałeś zostało tam zamieszczone. Robię tak zawsze i nie narzekam. Plusha bardzo polecam, bo ofertowo są najlepsi. Przy przeniesieniu dwóch numerów cena to 17,50 zł za numer na 24 miesiące.

W rabacie plus daje brak internetu i ciągle rozłączanie połączeń a pan moderator cały czas usuwa wpisy nie wychwalające Plusa. Brawo takie forum.

Od 3 miesiąc centrum Warszawy plac Unii Lubelskiej a zasięg skacze jak pchły na….Od 5 kresek do 2 w budynku, to już Play miało lepszy zasięg chyba trzeba będzie wrócić albo t-mobile problem zgłaszany wielokrotnie zero odzewu

Patryk, mam to samo w Gdańsku. Obsługa Plusa jak zawsze twierdzi że albo wina użytkownika albo przeciążonego nadajnika.

Witam, mam pytanie odnośnie promocji na serwis you tube w abonamencie abo15 z umową na 24 miesiące, czy po upływie 3 miesięcy trzeba wykupywać pakiet 2,5gb za 5 zł czy oglądając serwis będzie nam pobierało z pakietu danych 15gb, pytam się bo jak wiadomo 2,5 gb na you tuba to nie jest dużo. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dzień dobry :) Filmiki na Youtubie można oglądać korzystając ze standardowego transferu 15 GB. Dodatkowego pakietu nie trzeba wykupywać.
Tak prezentuje się promocja 2,5 GB za 4,99 zł:
https://komorkomat.pl/promocja/plush-pakiet-youtube/

Czy te 15gb danych można wykorzystać także w roamingu?? Jeśli tak to jak wtedy kształtuje się ilość danych do wykorzystania?

1,5 GB w UE na miesiąc.

W takim przypadku, prosimy o kontakt z konsultantami Biura Obsługi Klienta poprzez formularz: www.plus.pl/zadaj-pytanie ze szczegółowym opisem sytuacji. Podaj w nim również: imię, nazwisko, PESEL i numer telefonu, którego dotyczy sprawa. Potem prześlij nam numer referencyjny, a my przekażemy go dalej, co przyspieszy realizację Twojego zgłoszenia.

To znany błąd po stronie technicznej Plusa. Z tego co wiem, to każda reklamacja jest rozpatrzona pozytywnie, pytanie tylko, kiedy te błędy przestaną mieć miejsce?

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.