Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Polskie gogle wirtualnej rzeczywistości VR

1
polskie gogle VR

Niedawno opisywaliśmy fenomen gogli VR, które wprowadzają nas w świat wirtualny będący niemal tak namacalny, jak ten rzeczywisty. Na rynku można znaleźć wiele urządzeń, które zapewnią nam wirtualną rozrywkę, takie jak np. Gear VR od Samsunga, 360 VR od LG i Sony Playstation VR. Do rywalizacji z tymi gigantami elektroniki ma dołączyć niebawem… firma z Polski!

DreamzVR 2.0 już wkrótce?

Trwa właśnie zbiórka pieniędzy na projekt polskich gogli wirtualnej rzeczywistościDreamzVR 2.0. Co prawda jeszcze się nie zakończyła, a już można mówić o pełnym sukcesie – zebrano bowiem wystarczające fundusze, aby stworzyć produkt mogący przebić się na globalnym rynku. Pierwsza generacja gogli, DreamzVR 1.0 zadebiutowała w marcu bieżącego roku i znalazła ponad 1000 nabywców. Poniżej zamieszczamy filmik przedstawiający producenta gogli:

https://www.youtube.com/watch?v=qYfOvo13j0Y

DreamzVR 1.0 chwalony był za szeroki kąt widzenia, a wprowadzenie w wersji 2.0 układu soczewkowego Fresnela ma go jeszcze powiększyć zachowując równocześnie wysoką ostrość obrazu. Wszystko wskazuje na to, że debiut gogli DreamzVR 2.0 nastąpi już we wrześniu!

Znamiennym jest fakt, że finansowanie projektu jest możliwe dzięki zbiórce crowfundingowej, a więc dzięki ludziom dobrej woli, zainteresowanych przedsięwzięciem. Z pewnością nie jesteśmy pionierami w dziedzinie rzeczywistości wirtualnej, ale miejmy nadzieję, że zebrane fundusze pozwolą stać się polskiej firmie znaczącym graczem na rynku okularów VR. Wystarczy sobie przypomnieć sytuację z niebieskim laserem i grafenem, kiedy to brak kapitału sprawił, że nie staliśmy się światowymi potentatami w ich produkcji. Dlatego też każdy sukces polskich przedsiębiorców na arenie międzynarodowej powinien nas tym bardziej cieszyć.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
on

Super!! Do boju Polska!!

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów