Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Darmowy roaming w T-Mobile!

avatar
T-Mobile roaming 0 zł

T-Mobile zdecydował się na zmianę swojego cennika roamingu, w którym od 15 czerwca nie będzie pobierał dodatkowych opłat w Strefie 1 UE. Oznacza to, że za połączenia, SMS-y, MMS-y oraz korzystanie z sieci nie będziemy płacić na terenie Unii Europejskiej. Oznacza to, że nie tylko Orange będzie mógł się chwalić darmowym roamingiem.

Roaming w T-Mobile za darmo

Darmowy roaming T-Mobile będzie dostępny od 15 czerwca dla właścicieli abonamentów T1, T2 oraz T3. Do dyspozycji (podobnie, jak w przypadku Orange i nju mobile) będą różne pakiety internetowe, których wielkość zależy od planu taryfowego.

Aktualizacja: z informacji podanych na blogu T-Mobile wynika, że cennik roamingu w Strefie 1 UE ma być identyczny, jak cenniki krajowe również w ofertach biznesowych T-Mobile, T-Mobile na kartę, Heyah i Tu Biedronka.

Przykładowe abonamenty T-Mobile:

Najmniejszy transfer danych na UE znajduje się w ofercie Supernet T1 2 GB i wynosi 1,55 GB. Największy z kolei – co w ogóle nie dziwi – znajdziemy w Supernecie T3 bez limitów, gdzie operator przewidział 4,1 GB na UE.

T-Mobile nie zdążył jeszcze uaktualnić cenników na swojej stronie internetowej. Dla porównania warunków oferowanych przez poszczególne telekomy, sprawdź również nasz poradnik z cenami roamingu od 15 czerwca 2017.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.5/5 - (6 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: