Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Supernet T1 pod lupą – prześwietlamy ofertę

avatar
Obowiązuje do: zakończona
T-Mobile Supernet

Supernet T1 to najtańszy i najmniej rozbudowany abonament T-Mobile. Dostępny jest zarówno w wariancie z telefonem, jak i bez, podobnie jak pełniejsze oferty T2 oraz T3. Czy warto zainteresować się pakietem, który nie zapewnia kompleksowo nielimitowanych usług krajowych? Czy w dzisiejszych czasach jest jeszcze miejsce na tak dość archaiczne podejście do klienta? Spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie.

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2017.

T-Mobile na abonament

Taryfy Supernet T-Mobile pojawiły się na rynku w połowie września ubiegłego roku, kiedy to zastąpiły średnio opłacalne pakiety JUMP! W zależności od konfiguracji wielkości paczki danych i wariantu z telefonem czy bez, cena Supernetu T1 waha się od 29,95 do 79,95 zł.

Sprawdź ofertę Supernet T1
PORÓWNAJ OFERTY

Umowa zawierana jest z reguły na 24 miesiące. Istnieje jednak również promocyjna oferta T1 bez telefonu z krótkotrwałą umową na pół roku. W każdym wariancie dostaniemy pakiet nielimitowanych minut do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych oraz przynajmniej 2 GB Internetu (w topowej wersji transfer może być nawet nielimitowany).

Rozmowy, SMS-y i Internet w Supernet T1

Oto dokładny cennik obowiązujący w taryfie Supernet T1:

 • minuty na komórki: nielimitowane
 • minuty na stacjonarne: nielimitowane
 • SMS-y: 20 gr (nielimitowane w ofercie specjalnej T1)
 • MMS-y: 20 gr (nielimitowane w ofercie specjalnej T1)
 • Internet: od 2 GB do nielimitowany
 • cena: od 49,95 do 79,95 zł w wariancie z telefonem, od 29,95 do 59,95 zł bez telefonu
 • długość umowy: 6 lub 24 miesiące

Supernet T1 2 GB z telefonem:

T-Mobile Supernet

Supernet T1 5 GB z telefonem:

Supernet T1 10 GB z telefonem:

Supernet T1 bez limitu GB z telefonem:

Promocyjny Supernet T1 2 GB bez telefonu:

Supernet T1 2 GB bez telefonu:

Supernet T1 5 GB bez telefonu:

Supernet T1 10 GB bez telefonu:

Supernet T1 bez limitu GB bez telefonu:

Podobnie, jak w przypadku ofert Supernet T2 i Supernet T3, również Supernet T1 zapewnia pakiet nielimitowanych aplikacji, które nie pobierają naszego transferu. Nie jest on jednak aż tak rozbudowany – brak m.in. nieskończonego Facebooka czy Messengera. Za zakup online otrzymujemy bonus, a za przeniesienie numeru do T-Mobile pierwsze pół roku za 1 zł.

Supernet T1 – dla kogo?

Porównaj oferty na abonament
PORÓWNAJ OFERTY

Supernet T1 można polecić osobom, które kontaktują się wyłącznie w sposób głosowy. Pakiety T1 nie oferują bowiem nielimitowanych SMS-ów i MMS-ów, nawet wewnątrz sieci. Jeżeli zatem często piszesz wiadomości tekstowe, wybierz np. bardziej rozbudowany abonament T2. SMS-y i MMS-y bez limitu dostępne są jedynie w ofercie specjalnej T1 za 29,95 zł bez telefonu.

T1 jest dość podobny do Formuły Solo S sieci Play, ma jednak nad nią wyraźną przewagę – dowolność konfiguracji transferu. Gdy telefon służy nam jedynie do dzwonienia, wybierzmy najtańszy wariant z 2 GB (jeżeli bez telefonu to na 6 miesięcy). Jeżeli jednak korzystamy również z zasobów sieci Internet, rozważmy większe pakiety internetowe. Do wyboru mamy paczki 5, 10 i nielimitowanych objętościowo (prędkość łącza spada po wykorzystaniu pierwszych 20 GB) danych.

T-Mobile zapewnia szeroki wybór smartfonów i telefonów komórkowych, których ceny zaczynają się od 9 zł. Musimy jednak liczyć się z tym, że koszt zakupu może być wyższy niż w przypadku T2 czy T3. Niemniej jednak, dla mniej wymagających osób taryfy T1 będą jednym z tańszych sposobów na zdobycie nowego telefonu w niedrogiej ofercie.

Zalety:

 • niska cena
 • nielimitowany objętościowo Internet w topowej konfiguracji
 • bardzo duży wybór telefonów i smartfonów
 • ceny telefonów i smartfonów od 9 zł
 • bezpłatny roaming w roamingu UE
 • brak dodatkowych rat za telefon
 • nielimitowane aplikacje

Wady:

 • oferta nieatrakcyjna dla osób często korzystających z funkcji SMS (nie licząc oferty specjalnej)
 • Internet zwalnia po przekroczeniu pierwszych 20 GB
 • konieczność wiązania się długoterminową umową
 • mało atrakcyjne warianty bez telefonu (nie licząc oferty specjalnej T1 na 6 miesięcy)

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego operatora? Sprawdź opinie T-Mobile.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.5/5 - (6 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: