Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Pakiety na kartę do 20 zł – ranking najlepszych ofert

5

Niedawno dokonaliśmy zestawienia najlepszych ofert na abonament do 20 zł, które jest przez Was bardzo często odwiedzane. Naturalnym krokiem było więc stworzenie analogicznego rankingu, tym razem ofert na kartę dla tej samej kwoty, a więc 20 zł. Czy pakiety prepaid w tej kategorii cenowej są w stanie przebić tanie oferty abonamentu? Przekonajmy się, które oferty na kartę są najbardziej atrakcyjne do 20 zł.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Ostatnia aktualizacja - 14.12.2018.

Porównaj oferty na kartę

Prepaid do 20 zł - top 5

Główną przewagą ofert na kartę nad abonamentem jest możliwość zaprzestania opłacania swojej karty SIM. Możemy ją w dowolnym momencie wyrzucić do kosza i to bez żadnych konsekwencji. Co prawda, coraz częściej operatorzy oferują abonament bezterminowy (jak w przypadku większości ofert w naszym rankingu do 20 zł), to jednak największe sieci z reguły wciąż wymagają podpisania umowy na 12, 24, a nawet 36 miesięcy. Zobaczmy jednak, jak wyglądają najlepsze oferty na kartę do 20 zł.

Zdecydowanie najlepsza oferta na kartę do 20 zł i jedna z najlepszych na rynku w ogóle! Wszelkie krajowe usługi (minuty, SMS-y, MMS-y, a także Internet) są nielimitowane. Kolejne oferty w zestawieniu (mimo, że należą do piątki najlepszych) są w zasadzie tłem dla pakietu Niewyczerpalne Wszystko. Dla niektórych minusem będzie obniżenie prędkości łącza internetowego po przekroczeniu pierwszych 5 GB, ale umówmy się - to wszystko można wytłumaczyć bardzo niską i atrakcyjną ceną oferty.

Ostatnia nowość od Lajt Mobile - Pakiet Studencki. Cena 19,99 zł miała obowiązywać do końca września, ale operator przedłużył ją na czas nieokreślony. Za niecałe 20 zł mamy w zasadzie wszystko, oprócz nielimitowanych minut na numery stacjonarne i darmowego roamingu w roamingu UE. Bardzo dobra oferta.

Taryfa Do Wszystkich S od Lycamobile jest stosunkowo uniwersalna. Zapewnia nielimitowane SMS-y, 2 GB Internetu oraz pakiet 250 minut za 19 zł. Dla przeciętnego internauty transfer powinien być wystarczający, a jeżeli nie jesteśmy uzależnieni od długich rozmów telefonicznych, to pakiet minut również. Tak naprawdę, to indywidualnie musimy sobie odpowiedzieć pytanie - czy ważniejszy jest dla nas pakiet minut czy Internetu? Jeżeli to pierwsze, wybierzmy Lycamobile, a jeżeli drugie, to spójrzmy na poniższy Virgin Mobile.

Propozycja Virgin Mobile - #PełenLuz - skierowana jest jeszcze w większym stopniu do osób korzystające z zasobów Internetu. Mniejszy pakiet (100) minut w tej samej cenie rekompensuje pokaźny transfer danych wynoszący aż 5 GB! Co więcej, korzystanie z takich aplikacji, jak np. FB, Twitter, Gadu-Gadu nie powoduje pomniejszania się naszego pakietu internetowego. Jeżeli mało rozmawiamy, a potrzebujemy dużo gigabajtów, to będzie to idealna i tania oferta. #PełenLuz sprawdzi się również w przypadku tych osób, którzy mają dużo znajomych w sieciach Play i Virgin - rozmowy z nimi będą darmowe, a więc przewaga Lycamobile w postaci większego pakietu darmowych minut wyraźnie topnieje.

Oferta a2mobile za 15,90 zł nie zapewnia wszystkich usług bez limitów. Tak naprawdę to w tej cenie otrzymamy 3 różne konfiguracje, ale żadna nie gwarantuje pełnej oferty. Jeżeli nam zależy na wszystkich usługach, to dopłaćmy 4 zł i cieszmy się nielimitowanymi minutami, wiadomościami i pakietem danych.

Podsumowanie

Do momentu wprowadzenia oferty Niewyczerpalne Wszystko końcem marca 2017, żadna oferta na kartę do 20 zł nie była w stanie zapewnić kompleksowych usług GSM. W tej cenie porównywalny może być jedynie bezterminowy abonament Freedom1 od Premium Mobile, lecz taryfa a2mobile jest jeszcze lepsza. Podsumowując - za 20 zł możemy dostać naprawdę dobrą ofertę.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
bobbyJuiceMarcin z KomórkomatuPiterdziura Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
dziura
Gość
dziura

Trzeba mieć na uwadze, że w mobile vikings pakiet internetowy przechodzi przy każdym doładowaniu wciągu 31 dni.

bobby
Gość
bobby

Autor o tym napisał. Ogólnie Vikings mają spoczko ofertę.

Piter
Gość
Piter

Oferta a2mobile za 15 zł
1) Co oznacza, że pakiet dodatkowy „Dopakuj minut i SMS-sów” jest jednorazowy? Trzeba będzie samemu co miesiąc aktywować go krótkim kodem?
2) Czy trzeba wybrać, któryś pakiet 3w1 czy są one dobrowolne? Bez wybrania będziemy korzystać ze standardowych kosztów za min/SMS/MB?

Marcin z Komórkomatu
Gość

1. Ten dodatkowy pakiet uruchamia się następującym kodem: *444*1#.
2. Są one dobrowolne i cykliczne. Jeżeli nie będą one aktywne, to będziemy płacić za każde połączenie, SMS-a i wykorzystanego megabajta z osobna.

Juice
Gość
Juice

A co z Orange free na kartę? 50 zł na 3 miesiące. Dostajemy za to 15GB i 50zl na koncie. Za 16 zł/mies kupujemy multipakiet 200 (200min w tym stacjonarne, 200sms i 200 MB). Czyli za 16 zł mamy 200min, 200sms i 5,2GB neta na miesiąc.
Chyba dobrze. I jeszcze 5zl zasila skarbonke ;)
Korzystałem z tego zanim nie przeszedłem do Niemców..

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów