Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Pakiety na kartę do 20 zł – ranking najlepszych ofert w 2022 roku

Najlepszy prepaid do 20 zł

Niedawno dokonaliśmy zestawienia najlepszych ofert na abonament do 20 zł, które jest przez Was bardzo często odwiedzane. Naturalnym krokiem było więc stworzenie analogicznego rankingu. Przed Wami najlepsze oferty na kartę do 20 zł w 2022 roku!

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2022.


Prepaid do 20 zł – top 5

Główną przewagą ofert na kartę nad abonamentem jest możliwość zaprzestania opłacania swojej karty SIM. Możesz ją w dowolnym momencie wyrzucić do kosza i to bez żadnych konsekwencji. Co prawda coraz częściej operatorzy oferują abonament bezterminowy (jak w przypadku wszystkich ofert w naszym rankingu do 20 zł), to jednak największe sieci z reguły wciąż wymagają podpisania umowy na 12, 24, a nawet 36 miesięcy. Zobaczmy jednak, jak wyglądają najlepsze oferty na kartę do 20 zł.


Mobile Vikings 25 GB

Mobile Vikings ma najlepsze oferty GSM z kumulacją Internetu, ale w kwocie do 20 zł musi uznać wyższość konkurencji. Z drugiej strony to właśnie teraz dostaniesz w promocji dostaniesz 3 miesiące taniej o 50%! Oznacza to, że 3 pierwsze doładowania będą Cię kosztować tylko 12,50 zł! Później cena wzrośnie do 25 zł, ale – kto wie – może warto dopłacić 5 zł miesięcznie? Porównaj z ofertami do 20 zł i przekonaj się sam!

lajt mobile 10 GB

Kolejna świetna propozycja to lajt mobile za 19,99 zł. W tej cenie otrzymasz w zasadzie wszystko oprócz darmowego roamingu UE (RLAH). Bardzo dobra oferta z krajowym transferem 10 GB. Tym bardziej, że trwa promocja -50% w lajt mobileprzez 3 pierwsze miesiące oferta tego operatora tanieje o połowę, a więc identycznie jak we wcześniejszym Mobile Vikings! W pierwszym kwartale będziesz płacił tylko 9,99 zł miesięcznie.

a2mobile 10 GB

Zdecydowanie jedna z najlepszych ofert na kartę do 20 zł! Wszelkie krajowe usługi (minuty, SMS-y, MMS-y, a także Internet) są nielimitowane – możesz korzystać z transferu 10 GB na pełnej prędkości danych. Sieć a2mobile zapewnia w cenie pakietów usługę Wi-Fi Calling i bezpłatne social media (m.in. Facebook i Messenger).

Lycamobile 35 GB

Dla niektórych taryfa Do Wszystkich S od Lycamobile na papierze będzie najlepsza. Zapewnia bowiem nielimitowane SMS-y i połączenia głosowe, a także aż 35 GB transferu! Dodatkowo niewykorzystany pakiet internetowy kumuluje się, a Lycamobile daje również darmowy roaming UE. Gdzie zatem tkwi haczyk? Operator w ogóle nie obsługuje MMS-ów, poza tym nierzadko klienci narzekają na Lycamobile.

lajt mobile 4 GB

Kolejna oferta lajt mobile jest jeszcze tańsza, ale ma mniejszą paczkę internetową. Wynosi ona 4 GB na miesiąc. Poza tym reszta usług pozostaje bez zmian – zasilasz konto, kiedy i za ile chcesz, ale żeby aktywować ten pakiet, wystarczy uzbierać na koncie 17,99 zł.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

9
Dodaj komentarz

6 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
dziura

Trzeba mieć na uwadze, że w mobile vikings pakiet internetowy przechodzi przy każdym doładowaniu wciągu 31 dni.

bobby

Autor o tym napisał. Ogólnie Vikings mają spoczko ofertę.

Piter

Oferta a2mobile za 15 zł
1) Co oznacza, że pakiet dodatkowy „Dopakuj minut i SMS-sów” jest jednorazowy? Trzeba będzie samemu co miesiąc aktywować go krótkim kodem?
2) Czy trzeba wybrać, któryś pakiet 3w1 czy są one dobrowolne? Bez wybrania będziemy korzystać ze standardowych kosztów za min/SMS/MB?

1. Ten dodatkowy pakiet uruchamia się następującym kodem: *444*1#.
2. Są one dobrowolne i cykliczne. Jeżeli nie będą one aktywne, to będziemy płacić za każde połączenie, SMS-a i wykorzystanego megabajta z osobna.

Juice

A co z Orange free na kartę? 50 zł na 3 miesiące. Dostajemy za to 15GB i 50zl na koncie. Za 16 zł/mies kupujemy multipakiet 200 (200min w tym stacjonarne, 200sms i 200 MB). Czyli za 16 zł mamy 200min, 200sms i 5,2GB neta na miesiąc.
Chyba dobrze. I jeszcze 5zl zasila skarbonke ;)
Korzystałem z tego zanim nie przeszedłem do Niemców..

Grzegorz

Uwaga na Mobile , kłamią i oszukują gdyby nie pomoc prawnika naciągnęli by mnie na 2000 PLN dodatkowo za usługę która miała kosztować 70 PLN miesięcznie. Niemcy tak jak podczas PW są pragmatyczni w swojej postkolonialnej mentalności kraść i kłamać. Bez tych cech wąsaty pan by nie maił szans

Jolanta

Dokładnie, Mobile to złodziejska szajka, wprowadzająca ludzi w błąd.

Gosia

a pakiety Virgin?? ja aktualnie koszystam z pakietu na kartę za 9złoty #mini9 300 minut 300 sms 1gb na 30 dni

Jarosław

Lycamobile używam od ponad 2 lat. Oferta na kartę taryfa S. Traktuje jak abonament, opłacam z góry rok i mam za 12.5PLN/miesiąc no limit minuty SMS i 30gb neta. Nie ma mms ale do przesyłania plików graficznych używam komunikatora, jak każdy dziś. Muszę się postarać, bym nie miał zasięgu. Nie znalazłem lepszej oferty. Dla rzadko doładowującego użytkowania polecam a2mobile. Bez pakietów wszystko po 10gr. Pozdrawiam

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów