Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Najlepsze oferty na kartę do 20 zł – ranking prepaid w 2024 roku

grafika przedstawiającą narysowaną kobietę w okularach trzymającą smartfona

Ostatnia aktualizacja: 2024-03-26

Niedawno dokonaliśmy zestawienia najlepszych ofert na abonament do 20 zł, które jest przez Was bardzo często odwiedzane. Naturalnym krokiem było więc stworzenie analogicznego rankingu. Przed Wami najlepsze plany taryfowe na kartę do 20 zł w 2024 roku zapewniające nielimitowane minuty oraz bez limitu SMS i MMS! Ostatnia aktualizacja artykułu miała miejsce 26.03.2024 r.

Prepaid do 20 zł – TOP 5

Główną przewagą ofert na kartę nad abonamentem jest możliwość zaprzestania opłacania swojej karty SIM. Możesz ją w dowolnym momencie wyrzucić do kosza i to bez żadnych konsekwencji.

Co prawda coraz częściej operatorzy oferują abonament bezterminowy (jak w przypadku wszystkich ofert w naszym rankingu do 20 zł), to jednak największe sieci z reguły wciąż wymagają podpisania umowy na 12, 24, a nawet 36 miesięcy. Dostaniesz nie tylko nielimitowane rozmowy głosowe, ale także głosowe oraz sporo Internetu. Która oferta na kartę jest najlepsza w tej cenie?

Na co możesz liczyć w przypadku najlepszych ofert na kartę do 20 zł?

  • nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci,
  • wiadomości tekstowe bez limitu SMS,
  • wiadomości multimedialne bez limitu MMS,
  • zwykle 10 GB i więcej transferu danych,
  • ważność konta na usługi wychodzące – 1 miesiąc.

Zobaczmy jednak, jak wyglądają najlepsze oferty na kartę do 20 zł. Wśród operatorów komórkowych oferujących najlepsze pakiety prepaid w tej cenie są Mobile Vikings, lajt mobile, a2mobile oraz Lycamobile. Wśród nich nie ma ofert takich sieci GSM, jak Premium Mobile, nju mobile, Red Bull Mobile, Orange Free, Orange Flex (oferta subskrypcyjna), Virgin Mobile, Heyah czy T-Mobile Polska, gdyż albo oferują one nieco zbyt drogie prepaidy, albo nie oferują ich wcale (np. Premium ma tylko abonamenty).

Oto nasz ranking najlepszych ofert na kartę do 20 zł (same karty SIM bez urządzenia):


Oferta na kartę Mobile Vikings 25 GB

Bardzo tanio wychodzi oferta na kartę od Virgin Mobile, ale za 9 zł nie dostaniesz tego, czego oczekujemy po powyższych wymaganiach. Sprawdzi się tu nie VM, a… MV, a więc Mobile Vikings. To właśnie od jego pakietu zaczynamy nasze zestawienie ofert na kartę.

Chodzi oczywiście o Mobile Vikings, który ma najlepsze oferty GSM z kumulacją Internetu, ale standardowo w kwocie do 20 zł musi uznać wyższość konkurencji. Z drugiej strony to właśnie teraz dostaniesz w promocji dostaniesz 1 miesiąc taniej o 50%! Oznacza to, że pierwsze doładowanie będzie Cię kosztować tylko 12,50 zł! Później cena wzrośnie do 25 zł, ale – kto wie – może warto dopłacić 5 zł miesięcznie?

Porównaj z ofertami do 20 zł i przekonaj się sam! Ta oferta na kartę Mobile Vikings zapewnia m.in. nielimitowane rozmowy, wiadomości bez limitu SMS i MMS (bez roamingu UE – RLAH) oraz minuty do wszystkich sieci. Najważniejsze jednak, że niewykorzystane GB nie przepadają! W ten sposób zyskasz darmowy transfer danych. Musisz jedynie pamiętać o zasileniu konta na czas – doładuj konto i ciesz się ze świetnej oferty na kartę! Po każdym doładowaniu konta Mobile Vikings dostaniesz +25 GB nowego transferu i to, co zostało Ci z poprzednich miesięcy. Super! Dla wielu będzie to najlepsza oferta na kartę w tej cenie!

Oferta na kartę lajt mobile 10 GB

Świetna propozycja to lajt mobile na kartę SIM za 19,99 zł. W tej cenie wirtualny operator zapewnia w zasadzie wszystko (rozmowy, SMS-y i MMS-y no limit) oprócz darmowego roamingu UE (RLAH). Bardzo dobra oferta z krajowym transferem danych 10 GB. Ba – dla wielu będzie to najlepsza oferta na kartę do 20 zł!

Multimedialne wiadomości MMS kosztują osobno 40 groszy za sztukę, a dokładniej za 100 kilobajtów. W przeciwieństwie do wcześniejszego Mobile Vikings, w lajt mobile nie ma kumulacji niewykorzystanej paczki internetowej GB. Podobnie jak w pozostałych przypadkach, dostaniesz tu samą kartę SIM.

Oferta na kartę a2mobile 10 GB

Zdecydowanie jedna z najlepszych ofert na kartę do 20 zł! Cena pakietu wynosi dokładnie 19,90 zł. Wszelkie krajowe usługi (nielimitowane rozmowy, wiadomości bez limitu SMS i MMS, a także Internet) są no limit – możesz korzystać z transferu 10 GB na pełnej prędkości danych (bez limitu GB; aktywuje się jedynie lejek bezpieczeństwa). Połączenia przychodzące naturalnie nielimitowane.

Ta oferta na kartę sieci a2mobile zapewnia w cenie pakietów usługę Wi-Fi Calling i bezpłatne social media (m.in. Facebook i Messenger). Cenowo wypada o wiele lepiej niż np. T-Mobile Polska, a nawet od Heyah czy nju mobile!

Oferta na kartę Lycamobile 35 GB

Najlepsza oferta na kartę? Dla niektórych to właśnie taryfa Do Wszystkich S od Lycamobile taką będzie, przynajmniej na papierze. Zapewnia bowiem nielimitowane tekstowe (ale tylko bez limitu SMS – multimedialne MMS-y nie są w ogóle obsługiwane w Lycamobile!) i nielimitowane rozmowy do wszystkich, a także 20 GB transferu! Dodatkowo niewykorzystany pakiet internetowy kumuluje się, a Lycamobile daje również darmowy roaming UE. Lyca może być najlepszą opcją dla wyjeżdżających za granicę. Jest tu też m.in. 5G i eSIM, nie potrzebujesz więc fizycznych kart SIM.

Gdzie zatem tkwi haczyk? Operator w ogóle nie obsługuje MMS-ów, poza tym nierzadko klienci narzekają na Lycamobile. Trochę szkoda, ale zobaczmy dalej.

Oferta na kartę lajt mobile 4 GB

lajt mobile ma jeszcze inną dobrą ofertę do 20 zł – ta jest nawet jeszcze tańsza, ale ma mniejszą paczkę internetową. Wynosi ona 4 GB na miesiąc (wcześniej było to 10 GB limitu GB). W cenie pakietu możesz cieszyć się minutami, SMS-ami i MMS-ami no limit.

Poza tym reszta usług pozostaje bez zmian – zasilasz konto, kiedy i za ile chcesz, ale żeby aktywować ten pakiet, wystarczy uzbierać na koncie 17,99 zł. Rozmowy nielimitowane głosowe i tekstowe, ale czy warto oszczędzać 2 zł kosztem znacznie mniejszego Internetu? Wielu wybierze nieznacznie droższego No Limit L zamiast No Limit M za 17,99 zł.

To koniec naszego zestawienia top 5 ofert prepaid do 20 zł, gdzie nie znajdziesz propozycji takich sieci komórkowych, jak Premium Mobile, nju mobile, Heyah, Virgin Mobile, a nawet T-Mobile bez limitu M/bez limitu L z Supernet Video czy Orange Flex.

Kto ma najlepszą ofertę na kartę do 20 zł? Podsumowanie

grafika firmy Mobile Vikings przedstawiająca ofertę na kartę z kumulacją GB

Która oferta na kartę jest najlepsza? Nasz ranking ofert na kartę do ok. 20 złotych obejmuje kilka ciekawych propozycji. Operatorzy komórkowi w tej cenie oferują nie tylko nielimitowane rozmowy głosowe, ale także wiadomości bez limitu SMS i MMS. Oczywiście z nielicznymi wyjątkami (w Lycamobile całkowity brak MMS-ów). W niektóych ofertach na kartę nie brak darmowego roamingu UE.

Możesz także liczyć na sporo Internetu – w zależności do wybranego pakietu i operatora nawet kilkadziesiąt gigabajtów na miesiąc! No i na brak umowy. Prepaid (oferta na kartę pre paid, gdzie dostaniesz same karty SIM bez telefonu czy smartfona) ma to do siebie, że nie podpisujesz żadnej umowy. W praktyce więc możesz zakończyć korzystanie z usługi w każdym momencie. Liczy się każde doładowanie, ale jeżeli chcesz dalej korzystać z powyższych pakietów, musi być ono na tyle wysokie, aby ów pakiet został przedłużony na kolejny miesiąc (30/31 dni). Doładuj konto i ciesz się znakomitą ofertą GSM bez zobowiązań!

W kwocie do 20 zł dobre – a nawet bardzo dobre – oferty ma także m.in. Premium, Virgin Mobile, OTVARTA czy nju mobile, ale są to oferty na bezterminowy abonament, nie na kartę. Jeżeli jednak chcesz wybrać telefon za np. symboliczną złotówkę, kliknij w poniższy button!

Znamiennym jest fakt, iż nasz ranking ofert prepaid do 20 zł pomija pakiety T-Mobile na kartę, pomarańczowego operatora, fioletowego operatora czy Plusa. Naturalnie i sieci należące do tzw. „Wielkiej Czwórki” oferują duży transfer danych, nielimitowane SMS-y i nielimitowane rozmowy (połączenia) głosowe, ale w wyższej niż 20 zł cenie.

Najpopularniejsze telefony komórkowe w 2024 roku:

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Nie musisz wydawać majątku, aby cieszyć się nielimitowanymi usługami głosowymi i tekstowymi (SMS/MMS) do wszystkich sieci komórkowych w kraju! Wystarczy zakupić odpowiedni starter i aktywować pakiet kosztujący około lub mniej niż 20 złotych miesięcznie, a dokładniej - w zależności od operatora - na 30 czy 31 dni.
W cenie do około 20 złotych znajdziesz dość liczne pakiety na kartę (prepaid) takich operatorów, jak lajt mobile, Mobile Vikings, a2mobile czy Lycamobile. Konkurencyjne pakiety większych sieci (Plus, T-Mobile, Play, Orange) oferujące podobny zakres usług są wyraźnie droższe.
To zależy od Twoich osobistych preferencji, jednak oferty zarówno na abonament, jak i na kartę w kwocie do 20 złotych będą zapewniać bardzo zbliżony zakres choćby transferu danych GB. Podstawowa różnica tkwi w konstrukcji oferty - w pakiecie na kartę nie masz żadnej umowy, w abonamencie zaś w najlepszym przypadku masz umowę bezterminową, a więc na czas nieokreślony.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4.4/5 - (52 votes)
Subscribe
Powiadom o
20 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Mobile Vikings 25 GB to 30dni za 12.50 a potem 25zł więc nie powinno w ogóle być w rankingu

viking mobile na wakacje to najgorsza opcja….. 1GB neta za granicą to koszt 12zł…. nie polecam

Viking oczywiście

Ta Lyca to tak niedokładnie opisana, bo brak info, że można wykupić subskrypcję na 3/6/12 miesięcy z góry. Wówczas np. przy 6 miesiącach wychodzi 14.40 zł miesięcznie przy pakiecie 35GB.

Heyah 01 substancja 19.99zl. 20GB i rozmowy SMSy bez limitu.

Heyah obecnie ma najlepszą ofertę. 19.99. bez limitu rozmowy SMSy i 29GB

A gdzie oferta Solo S w Play za 20 zł?

Miały być opisywane oferty do 20 zł a widzę Mobile Viking za 25zł oraz a2mobile za prawie 35zł. Anty Like za niekompetencję. Kolejna sprawa nie są podawane wartości Internetu przy stałych opłatach bez promocji co wprowadza w błąd. Należało by dodać kolumnę po promocji więc kolejny anty Like. Jedyny Like za wybór operatorów.

Widzę, że nigdzie nie ma oferty WRodzinie. Na miesiąc 15 zł i 5 gb internetu. Jeżeli ktoś nie używa dużo to bajka. Najtańsza oferta.

Lycamobile używam od ponad 2 lat. Oferta na kartę taryfa S. Traktuje jak abonament, opłacam z góry rok i mam za 12.5PLN/miesiąc no limit minuty SMS i 30gb neta. Nie ma mms ale do przesyłania plików graficznych używam komunikatora, jak każdy dziś. Muszę się postarać, bym nie miał zasięgu. Nie znalazłem lepszej oferty. Dla rzadko doładowującego użytkowania polecam a2mobile. Bez pakietów wszystko po 10gr. Pozdrawiam

a pakiety Virgin?? ja aktualnie koszystam z pakietu na kartę za 9złoty #mini9 300 minut 300 sms 1gb na 30 dni

Uwaga na Mobile , kłamią i oszukują gdyby nie pomoc prawnika naciągnęli by mnie na 2000 PLN dodatkowo za usługę która miała kosztować 70 PLN miesięcznie. Niemcy tak jak podczas PW są pragmatyczni w swojej postkolonialnej mentalności kraść i kłamać. Bez tych cech wąsaty pan by nie maił szans

Dokładnie, Mobile to złodziejska szajka, wprowadzająca ludzi w błąd.

A co z Orange free na kartę? 50 zł na 3 miesiące. Dostajemy za to 15GB i 50zl na koncie. Za 16 zł/mies kupujemy multipakiet 200 (200min w tym stacjonarne, 200sms i 200 MB). Czyli za 16 zł mamy 200min, 200sms i 5,2GB neta na miesiąc.
Chyba dobrze. I jeszcze 5zl zasila skarbonke ;)
Korzystałem z tego zanim nie przeszedłem do Niemców..

Oferta a2mobile za 15 zł
1) Co oznacza, że pakiet dodatkowy „Dopakuj minut i SMS-sów” jest jednorazowy? Trzeba będzie samemu co miesiąc aktywować go krótkim kodem?
2) Czy trzeba wybrać, któryś pakiet 3w1 czy są one dobrowolne? Bez wybrania będziemy korzystać ze standardowych kosztów za min/SMS/MB?

1. Ten dodatkowy pakiet uruchamia się następującym kodem: *444*1#.
2. Są one dobrowolne i cykliczne. Jeżeli nie będą one aktywne, to będziemy płacić za każde połączenie, SMS-a i wykorzystanego megabajta z osobna.

Trzeba mieć na uwadze, że w mobile vikings pakiet internetowy przechodzi przy każdym doładowaniu wciągu 31 dni.

Autor o tym napisał. Ogólnie Vikings mają spoczko ofertę.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.