Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Pakiety na kartę do 20 zł – ranking najlepszych ofert w 2023 roku

Najlepszy prepaid do 20 zł

Ostatnia aktualizacja: 2023-03-09

Niedawno dokonaliśmy zestawienia najlepszych ofert na abonament do 20 zł, które jest przez Was bardzo często odwiedzane. Naturalnym krokiem było więc stworzenie analogicznego rankingu. Przed Wami najlepsze oferty na kartę do 20 zł w 2023 roku!

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2023.


Prepaid do 20 zł – top 5

Główną przewagą ofert na kartę nad abonamentem jest możliwość zaprzestania opłacania swojej karty SIM. Możesz ją w dowolnym momencie wyrzucić do kosza i to bez żadnych konsekwencji.

Co prawda coraz częściej operatorzy oferują abonament bezterminowy (jak w przypadku wszystkich ofert w naszym rankingu do 20 zł), to jednak największe sieci z reguły wciąż wymagają podpisania umowy na 12, 24, a nawet 36 miesięcy. Dostaniesz nie tylko nielimitowane rozmowy głosowe, ale także głosowe oraz sporo Internetu.

Na co możesz liczyć w przypadku najlepszych ofert na kartę do 20 zł?

  • rozmowy do wszystkich no limit
  • SMS-y do wszystkich no limit
  • MMS-y do wszystkich no limit
  • zwykle 10 GB i więcej transferu danych

Zobaczmy jednak, jak wyglądają najlepsze oferty na kartę do 20 zł. Wśród operatorów komórkowych oferujących najlepsze pakiety prepaid w tej cenie są Mobile Vikings, lajt mobile, a2mobile oraz Lycamobile. Wśród nich nie ma ofert takich sieci GSM, jak Premium Mobile, nju mobile, Red Bull Mobile, Orange Flex (oferta subskrypcyjna), Virgin Mobile, Heyah czy T-Mobile, gdyż albo oferują one nieco zbyt drogie prepaidy, albo nie oferują ich wcale (np. Premium Mobile ma tylko abonamenty).

Oto nasz ranking najlepszych ofert na kartę do 20 zł!


Mobile Vikings 25 GB

Mobile Vikings ma najlepsze oferty GSM z kumulacją Internetu, ale standardowo w kwocie do 20 zł musi uznać wyższość konkurencji. Z drugiej strony to właśnie teraz dostaniesz w promocji dostaniesz 3 miesiące taniej o 50%! Oznacza to, że 3 pierwsze doładowania będą Cię kosztować tylko 12,50 zł! Później cena wzrośnie do 25 zł, ale – kto wie – może warto dopłacić 5 zł miesięcznie?

Mobile Vikings roaming Wielka Brytania

Porównaj z ofertami do 20 zł i przekonaj się sam! Ten Mobile Vikings oferuje m.in. nielimitowane SMS-y, MMS-y (bez roamingu UE – RLAH) oraz minuty do wszystkich sieci. Najważniejsze jednak, że niewykorzystane GB nie przepadają! Musisz jedynie pamiętać o doładowaniu konta na czas.

lajt mobile 10 GB

Świetna propozycja to lajt mobile na kartę SIM za 19,99 zł. W tej cenie wirtualny operator zapewnia w zasadzie wszystko (rozmowy, SMS-y i MMS-y no limit) oprócz darmowego roamingu UE (RLAH). Bardzo dobra oferta z krajowym transferem danych 10 GB.

lajt mobile 10 GB za 9,99 zł

Tym bardziej, że trwa promocja -50% w lajt mobileprzez 3 pierwsze miesiące oferta tego operatora tanieje o połowę, a więc identycznie jak we wcześniejszym Mobile Vikings! W pierwszym kwartale będziesz płacił tylko 9,99 zł miesięcznie. Podobnie jak w pozostałych przypadkach, dostaniesz tu samą kartę SIM.

a2mobile 10 GB

Zdecydowanie jedna z najlepszych ofert na kartę do 20 zł! Cena pakietu wynosi dokładnie 19,90 zł. Wszelkie krajowe usługi (minuty, SMS-y, MMS-y, a także Internet) są nielimitowane – możesz korzystać z transferu 10 GB na pełnej prędkości danych.

sieć a2mobile

Sieć a2mobile zapewnia w cenie pakietów usługę Wi-Fi Calling i bezpłatne social media (m.in. Facebook i Messenger).

Lycamobile 35 GB

Najlepsza oferta na kartę? Dla niektórych to właśnie taryfa Do Wszystkich S od Lycamobile taką będzie, przynajmniej na papierze. Zapewnia bowiem nielimitowane SMS-y (bez multimedialnych MMS-ów – MMS-y nie są w ogóle obsługiwane w Lycamobile!) i połączenia głosowe no limit, a także aż 70 GB transferu! Dodatkowo niewykorzystany pakiet internetowy kumuluje się, a Lycamobile daje również darmowy roaming UE.

lycamobile

Gdzie zatem tkwi haczyk? Operator w ogóle nie obsługuje MMS-ów, poza tym nierzadko klienci narzekają na Lycamobile.

lajt mobile 4 GB

lajt mobile ma jeszcze inną dobrą ofertę do 20 zł – ta jest nawet jeszcze tańsza, ale ma mniejszą paczkę internetową. Wynosi ona 4 GB na miesiąc (wcześniej było to 10 GB limitu GB). W cenie pakietu możesz cieszyć się minutami, SMS-ami i MMS-ami no limit.

lajt mobile aktywacja 5 zł

Poza tym reszta usług pozostaje bez zmian – zasilasz konto, kiedy i za ile chcesz, ale żeby aktywować ten pakiet, wystarczy uzbierać na koncie 17,99 zł.

Oferty na kartę do 20 zł – podsumowanie

W naszym rankingu ofert na kartę do ok. 20 złotych znajdziesz kilka ciekawych propozycji. Operatorzy komórkowi w tej cenie oferują nie tylko nielimitowane rozmowy głosowe, ale także SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich sieci.

Możesz także liczyć na sporo Internetu – w zależności do wybranego pakietu i operatora nawet kilkadziesiąt gigabajtów na miesiąc! No i na brak umowy. Prepaid (oferta na kartę, gdzie dostaniesz same karty SIM bez telefonu czy smartfona) ma to do siebie, że nie podpisujesz żadnej umowy. W praktyce więc możesz zakończyć korzystanie z usługi w każdym momencie.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

12
Dodaj komentarz

8 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
dziura

Trzeba mieć na uwadze, że w mobile vikings pakiet internetowy przechodzi przy każdym doładowaniu wciągu 31 dni.

bobby

Autor o tym napisał. Ogólnie Vikings mają spoczko ofertę.

Piter

Oferta a2mobile za 15 zł
1) Co oznacza, że pakiet dodatkowy „Dopakuj minut i SMS-sów” jest jednorazowy? Trzeba będzie samemu co miesiąc aktywować go krótkim kodem?
2) Czy trzeba wybrać, któryś pakiet 3w1 czy są one dobrowolne? Bez wybrania będziemy korzystać ze standardowych kosztów za min/SMS/MB?

1. Ten dodatkowy pakiet uruchamia się następującym kodem: *444*1#.
2. Są one dobrowolne i cykliczne. Jeżeli nie będą one aktywne, to będziemy płacić za każde połączenie, SMS-a i wykorzystanego megabajta z osobna.

Juice

A co z Orange free na kartę? 50 zł na 3 miesiące. Dostajemy za to 15GB i 50zl na koncie. Za 16 zł/mies kupujemy multipakiet 200 (200min w tym stacjonarne, 200sms i 200 MB). Czyli za 16 zł mamy 200min, 200sms i 5,2GB neta na miesiąc.
Chyba dobrze. I jeszcze 5zl zasila skarbonke ;)
Korzystałem z tego zanim nie przeszedłem do Niemców..

Grzegorz

Uwaga na Mobile , kłamią i oszukują gdyby nie pomoc prawnika naciągnęli by mnie na 2000 PLN dodatkowo za usługę która miała kosztować 70 PLN miesięcznie. Niemcy tak jak podczas PW są pragmatyczni w swojej postkolonialnej mentalności kraść i kłamać. Bez tych cech wąsaty pan by nie maił szans

Jolanta

Dokładnie, Mobile to złodziejska szajka, wprowadzająca ludzi w błąd.

Gosia

a pakiety Virgin?? ja aktualnie koszystam z pakietu na kartę za 9złoty #mini9 300 minut 300 sms 1gb na 30 dni

Jarosław

Lycamobile używam od ponad 2 lat. Oferta na kartę taryfa S. Traktuje jak abonament, opłacam z góry rok i mam za 12.5PLN/miesiąc no limit minuty SMS i 30gb neta. Nie ma mms ale do przesyłania plików graficznych używam komunikatora, jak każdy dziś. Muszę się postarać, bym nie miał zasięgu. Nie znalazłem lepszej oferty. Dla rzadko doładowującego użytkowania polecam a2mobile. Bez pakietów wszystko po 10gr. Pozdrawiam

Radek

Widzę, że nigdzie nie ma oferty WRodzinie. Na miesiąc 15 zł i 5 gb internetu. Jeżeli ktoś nie używa dużo to bajka. Najtańsza oferta.

Krzysztof

Miały być opisywane oferty do 20 zł a widzę Mobile Viking za 25zł oraz a2mobile za prawie 35zł. Anty Like za niekompetencję. Kolejna sprawa nie są podawane wartości Internetu przy stałych opłatach bez promocji co wprowadza w błąd. Należało by dodać kolumnę po promocji więc kolejny anty Like. Jedyny Like za wybór operatorów.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów