Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Pakiety na kartę do 20 zł – ranking najlepszych ofert

5

Niedawno dokonaliśmy zestawienia najlepszych ofert na abonament do 20 zł, które jest przez Was bardzo często odwiedzane. Naturalnym krokiem było więc stworzenie analogicznego rankingu, tym razem ofert na kartę dla tej samej kwoty, a więc 20 zł. Czy pakiety prepaid w tej kategorii cenowej są w stanie przebić tanie oferty abonamentu? Przekonajmy się, które oferty na kartę są najbardziej atrakcyjne do 20 zł.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Ostatnia aktualizacja - 03.09.2020.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Prepaid do 20 zł - top 5

Główną przewagą ofert na kartę nad abonamentem jest możliwość zaprzestania opłacania swojej karty SIM. Możemy ją w dowolnym momencie wyrzucić do kosza i to bez żadnych konsekwencji. Co prawda coraz częściej operatorzy oferują abonament bezterminowy (jak w przypadku wszystkich ofert w naszym rankingu do 20 zł), to jednak największe sieci z reguły wciąż wymagają podpisania umowy na 12, 24, a nawet 36 miesięcy. Zobaczmy jednak, jak wyglądają najlepsze oferty na kartę do 20 zł.

Taryfa Do Wszystkich S od Lycamobile na papierze jest najlepsza. Zapewnia nielimitowane SMS-y i połączenia głosowe, a także aż 35 GB transferu! Dodatkowo niewykorzystany pakiet internetowy kumuluje się, a Lycamobile zapewnia również darmowy roaming UE. Gdzie zatem tkwi haczyk? Operator w ogóle nie obsługuje MMS-ów, poza tym nierzadko klienci narzekają na Lycamobile.

Jedna z najlepszych ofert na kartę do 20 zł! Wszelkie krajowe usługi (minuty, SMS-y, MMS-y, a także Internet) są nielimitowane - możesz korzystać z transferu 10 GB na pełnej prędkości danych. Sieć a2mobile zapewnia w cenie pakietów usługę Wi-Fi Calling i bezpłatne social media (m.in. Facebook i Messenger).

Kolejna świetna propozycja to lajt mobile za 19,99 zł. W tej cenie otrzymasz w zasadzie wszystko oprócz darmowego roamingu UE (RLAH). Bardzo dobra oferta z krajowym transferem 10 GB. Co ciekawe, w tej samej cenie wirtualny operator lajt mobile oferuje bezterminowy abonament z miesięcznym transferem aż 30 GB!

Kolejna oferta lajt mobile jest jeszcze tańsza, ale ma mniejszą paczkę internetową. Wynosi ona 4 GB na miesiąc. Poza tym reszta usług pozostaje bez zmian.

Mobile Vikings ma najlepsze oferty GSM z kumulacją Internetu, ale w kwocie do 20 zł musi uznać wyższość konkurencji. Pakiet Solidny Match zapewnia nielimitowane usługi głosowe i tekstowe do wszystkich polskich sieci, ale ma też asa w rękawie. Koniec z zapominaniem o doładowaniu telefonu na czas - włącz usługę Autodoładowanie i nie myśl o kolejnym zasileniem konta!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dziura
dziura
3 lat temu

Trzeba mieć na uwadze, że w mobile vikings pakiet internetowy przechodzi przy każdym doładowaniu wciągu 31 dni.

bobby
bobby
3 lat temu
Reply to  dziura

Autor o tym napisał. Ogólnie Vikings mają spoczko ofertę.

Piter
Piter
3 lat temu

Oferta a2mobile za 15 zł
1) Co oznacza, że pakiet dodatkowy „Dopakuj minut i SMS-sów” jest jednorazowy? Trzeba będzie samemu co miesiąc aktywować go krótkim kodem?
2) Czy trzeba wybrać, któryś pakiet 3w1 czy są one dobrowolne? Bez wybrania będziemy korzystać ze standardowych kosztów za min/SMS/MB?

Marcin z Komórkomatu
Reply to  Piter

1. Ten dodatkowy pakiet uruchamia się następującym kodem: *444*1#.
2. Są one dobrowolne i cykliczne. Jeżeli nie będą one aktywne, to będziemy płacić za każde połączenie, SMS-a i wykorzystanego megabajta z osobna.

Juice
Juice
3 lat temu

A co z Orange free na kartę? 50 zł na 3 miesiące. Dostajemy za to 15GB i 50zl na koncie. Za 16 zł/mies kupujemy multipakiet 200 (200min w tym stacjonarne, 200sms i 200 MB). Czyli za 16 zł mamy 200min, 200sms i 5,2GB neta na miesiąc.
Chyba dobrze. I jeszcze 5zl zasila skarbonke ;)
Korzystałem z tego zanim nie przeszedłem do Niemców..

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x