Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Mobile Vikings na kartę taniej o 50%!

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Mobile Vikings rabat 50%

Jesteś gotowy na próbny rejs? Wirtualny operator Mobile Vikings obniża ceny swoich pakietów głosowych o 50% na pierwszy miesiąc! Spróbuj Mobile Vikings, a zostaniesz u niego na znacznie dłużej!

Aktualizacja: 04.04.2023.

Rabat 50% w Mobile Vikings

Promocja obowiązuje we wszystkich jego ofertach głosowych, a więc w 3 taryfach na kartę: Solidny Match, Perfekt Match oraz Extra Match.

Zamów nowy numer lub przenieś obecny do Mobile Vikings i ciesz się niższymi o 50% cenami przez pierwsze 3 miesiące pierwszy miesiąc! Promocja dotyczy tylko nowych klientów, którzy nigdy nie korzystali z usług operatora, w tym z jego Internetu mobilnego.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI REJS PRÓBNY NA MOBILEVIKINGS.PL
PORÓWNAJ OFERTY
  • Solidny Match – 10 zł zamiast 20 zł
  • Perfekt Match – 12,50 zł zamiast 25 zł
  • Extra Match – 17,50 zł zamiast 35 zł

Możesz przenieść nawet 3 numery do Mobile Vikings, ale rabat zostanie naliczony na pierwszego z nich. W ten sposób zaoszczędzisz do 17,50 zł w przypadku topowego pakietu na kartę Mobile Vikings – Extra Match.

Promocja operatora trwa do odwołania przez operatora. AKTUALIZACJA – od 4 kwietnia 2023 r. Mobile Vikings skrócił czas oferowanego rabatu z 3 do 1 miesiąca.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (8 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.