Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Abonament do 20 zł – ranking najlepszych ofert

Chyba każdy z nas nie lubi przepłacać i stara się szukać oszczędności. Jest tak również w przypadku ofert telefonii komórkowej - dlaczego mielibyśmy wydawać np. 60 zł u jednego z operatorów, skoro konkurencja jest w stanie zapewnić nam ten sam poziom usług w dwukrotnie niższej cenie? A może da się znaleźć dobrą ofertę GSM w jeszcze niższej cenie? Może się okazać, że nawet za kilkanaście złotych znajdziemy oferty spełniające nasze oczekiwania i wymagania. Dlatego też postanowiliśmy sprawdzić plany taryfowe poszczególnych operatorów komórkowych i wybrać najatrakcyjniejsze oferty na abonament w cenie do 20 zł.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2019.

Porównaj oferty na abonament

Abonament do 20 zł - top 5

Dawno temu sporządziliśmy (na bieżąco aktualizowane) zestawienie najlepszych ofert GSM do 10 zł. Generalnie, sieci nie oferują w tej cenie nic nadzwyczajnego, ale dopłacając maksymalnie drugie tyle można już wybierać spośród naprawdę ciekawych propozycji. I właśnie cena, a raczej jej górny pułap - 20 zł - jest głównym wyznacznikiem tego rankingu.

Pakiet NUMER 1 to nowość wirtualnego operatora z początku 2019 roku. Abonament ten zastąpił 2 wcześniejsze taryfy - Lajtowego Hita i No Limit L. Za niecałe 20 zł otrzymasz nielimitowane usługi krajowe (nie licząc połączeń na numery stacjonarne, które możesz dokupić za jedyne 2 zł), ale również aż 30 GB transferu! Dla wielu oferta ta będzie zdecydowanym faworytem do kwoty 20 zł.

Jeżeli zależy nam na zachowaniu dotychczasowego numeru, a nie chcemy płacić wysokiego abonamentu, to zdecydowanie najlepszą ofertą dysponuje Lajt Mobile. Jego promocja dla osób przenoszących numer to pakiet Strzał w Dziesiątkę, który zapewnia nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych, a także 10 GB Internetu za jedyne 10 zł przez 6 miesięcy!

W cenie do 20 zł dla nowych klientów niezwykle korzystnie wypada taryfa Freedom1 od Premium Mobile. Jest to (oprócz wcześniejszych) jedyna oferta na abonament w tym przedziale cenowym, która zapewnia kompleksową usługę. Dla najbardziej wymagających może braknąć nielimitowanych MMS-ów i połączeń na numery stacjonarne, ale dla takich ceny ofert spełniających te wymagania przekraczają nasz ustalony budżet w wysokości 20 zł.

Bardzo dobrze prezentuje się również elastyczny abonament Virgin Mobile. To, ile za niego zapłacisz, zależy od ilości wykorzystanego transferu GB. Jeżeli starczy Ci 6 GB, to zmieścisz się w granicy 20 zł. Przy 1 GB będzie to tylko 15 zł na miesiąc! Rachunek jest prosty - każda rozpoczęta paczka 500 MB kosztuje 50 groszy. Virgin oferuje ponadto nielimitowane minuty i SMS-y do wszystkich krajowych sieci.

Nowość z 2018 roku - oferta sieci OTVARTA. Za 17,99 zł miesięcznie taryfa O! Korzystna! zapewnia nielimitowane minuty (także na stacjonarne) i SMS-y do wszystkich krajowych sieci, a także aż 6 GB transferu. Pakiet ten wydaje się być nieco bardziej uniwersalny od Freedom1, który co prawda zapewnia jeszcze większą paczkę danych, ale bez nielimitowanych połączeń na numery stacjonarne.

Podsumowanie

Oferty na abonament do 20 zł zwykle nie są w stanie zagwarantować wszystkiego jednocześnie: nielimitowanych minut, SMS-ów oraz pakietu internetowego. Jedynie Lajt Mobile, Premium Mobile, Virgin Mobile oraz OTVARTA zapewniają takie usługi w abonamencie do 20 zł, natomiast konkurencja w tej cenie oferuje ich ograniczony zakres. Jeżeli szukamy taniej oferty, a mamy dość wygórowane wymagania, to ich propozycja będzie optymalnym rozwiązaniem.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów