Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Abonament do 20 zł – ranking najlepszych ofert w 2023 roku

avatar
8
Najlepszy abonament do 20 zł

Najlepszy abonament do 20 zł na telefon powinien zapewniać już przynajmniej nielimitowane połączenia i wystarczający transfer danych. Dawno temu minęły czasy, gdy takie warunki były dostępne za nieporównywalnie wyższą sumę pieniędzy. Tylko który operator dysponuje taką ofertą? Postanowiliśmy sprawdzić plany taryfowe poszczególnych operatorów komórkowych i wybrać najatrakcyjniejsze oferty na abonament w cenie do 20 zł.

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2022.

Abonament do 20 zł – TOP 5

Dawno temu sporządziliśmy (na bieżąco aktualizowane) zestawienie najlepszych ofert GSM do 10 zł. Generalnie, sieci nie oferują w tej cenie nic nadzwyczajnego, ale dopłacając maksymalnie drugie tyle można już wybierać spośród naprawdę ciekawych propozycji. I właśnie cena, a raczej jej górny pułap – 20 zł – jest głównym wyznacznikiem tego rankingu. Który abonament za 20 zł jest najlepszy?

OTVARTA 11 GB

Pakiet z 2018 roku – oferta sieci OTVARTA. Za 18,99 zł miesięcznie taryfa O! Korzystna! zapewnia nielimitowane minuty (także na numery stacjonarne) i SMS-y do wszystkich krajowych sieci, a także aż 11 GB transferu. Mało tego – dla przenoszących nr przewidziano aż 22 GB! Pakiet ten wydaje się być nieco bardziej uniwersalny od np. planu taryfowego Freedom1.

lajt mobile 10 GB

Tania oferta lajt mobile. Tym razem cena jest nieco wyższa, za to pakiet internetowy maleje znacząco w porównaniu do sieci OTVARTA (jeżeli przeniesiesz do niego numer), ale wynosi tyle, co w Premium Mobile. Jest to jedna z najlepszych ofert na abonament do 20 zł, tym bardziej, że kiedyś ten wirtualny operator oferował w tej cenie tylko 4 GB transferu! Umowa oczywiście bezterminowa. Mało tego – obecnie operator oferuje promocję z rabatem -50%!

Premium Mobile 10 GB

W cenie do 20 zł dla nowych klientów niezwykle korzystnie wypada też Freedom1 od Premium Mobile. Jest to nieliczna oferta na abonament w tym przedziale cenowym, która zapewnia atrakcyjną usługę. Dla najbardziej wymagających może braknąć nielimitowanych MMS-ów i połączeń na numery stacjonarne, ale dla takich ceny ofert spełniających te wymagania zwykle przekraczają nasz ustalony budżet w wysokości 20 zł.

Virgin Mobile 5 GB

Bardzo dobrze prezentuje się również elastyczny abonament Virgin Mobile. To, ile za niego zapłacisz, zależy od ilości wykorzystanego transferu GB. Jeżeli starczy Ci 5 GB, to zmieścisz się w granicy 20 zł. Przy 1 GB będzie to tylko 16 zł na miesiąc! Rachunek jest prosty – 1 gigabajt kosztuje 1 złoty. Virgin oferuje ponadto nielimitowane minuty i SMS-y do wszystkich krajowych sieci.

Oferty rodzinne z 3 kartami SIM

Premium Mobile 3 GB

Bardzo tanio wypada też inny abonament Premium Mobile – pakiet FreedomPL. Dostaniesz tu jednak znacznie mniejszy transfer danych, bo 3 GB, w dodatku z oferty tej możesz korzystać wyłącznie na terenie Polski. Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony.

Podsumowanie

Oferty na abonament do 20 zł zwykle nie są w stanie zagwarantować wszystkiego jednocześnie: nielimitowanych minut, SMS-ów oraz pakietu internetowego. Jedynie OTVARTA, lajt mobile, Premium Mobile oraz Virgin Mobile zapewniają takie usługi w abonamencie do 20 zł, natomiast konkurencja w tej cenie oferuje ich ograniczony zakres. Jeżeli szukasz taniej oferty, a masz dość wygórowane wymagania, to ich propozycja będzie optymalnym rozwiązaniem.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

8
Dodaj komentarz

7 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
MariolaZ

Otvarta najlepsza! Mam ten abonament za 17,99 i w tym nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich. Tak mało nigdy wcześniej nie płaciłam :)

misiek7

Dlaczego nie ma oferty a2 mobile.Moim zdaniem jest to najkorzystniejsza oferta do 20zł

DanielYlk

jak dla mnie Otvarta daje najlepsze warunki tym, którzy szukają czegoś na abonament i bez telefonu.

niśka

a powiedzcie mi czy w tych abonamentach z Otvartej są jakieś pakiety internetu do wykorzystania ?

gracja

tak np w tym abonamencie za 17,99 zł masz aż 21 GB internetu LTE także całkiem całkiem :)

Grzegorz

tera heyah daje dużo za 20 zł

Krys

Jeszcze Heyah 01 – 19,99 zł za NoLimit + 20 GB + roaming EU w tym 2.3 GB

Jarosław

Lycamobile używam od ponad 2 lat. Oferta na kartę taryfa S. Traktuje jak abonament, opłacam z góry rok i mam za 12.5PLN no limit minuty SMS i 30gb neta. Nie ma mms ale do przesyłania plików graficznych używam komunikatora, jak każdy dziś. Muszę się postarać, bym nie miał zasięgu. Nie znalazłem lepszej oferty. Dla rzadko doładowującego użytkowania polecam a2mobile. Bez pakietów wszystko po 10gr. Pozdrawiam

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów