Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Abonament do 20 zł – ranking najlepszych ofert w 2022 roku

7
Najlepszy abonament do 20 zł

Najlepszy abonament do 20 zł na telefon powinien zapewniać już przynajmniej nielimitowane połączenia i wystarczający transfer danych. Dawno temu minęły czasy, gdy takie warunki były dostępne za nieporównywalnie wyższą sumę pieniędzy. Tylko który operator dysponuje taką ofertą? Postanowiliśmy sprawdzić plany taryfowe poszczególnych operatorów komórkowych i wybrać najatrakcyjniejsze oferty na abonament w cenie do 20 zł.

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2022.

Abonament do 20 zł – TOP 5

Dawno temu sporządziliśmy (na bieżąco aktualizowane) zestawienie najlepszych ofert GSM do 10 zł. Generalnie, sieci nie oferują w tej cenie nic nadzwyczajnego, ale dopłacając maksymalnie drugie tyle można już wybierać spośród naprawdę ciekawych propozycji. I właśnie cena, a raczej jej górny pułap – 20 zł – jest głównym wyznacznikiem tego rankingu. Który abonament za 20 zł jest najlepszy?

OTVARTA 11 GB

Nowość z 2018 roku – oferta sieci OTVARTA. Za 18,99 zł miesięcznie taryfa O! Korzystna! zapewnia nielimitowane minuty (także na numery stacjonarne) i SMS-y do wszystkich krajowych sieci, a także aż 11 GB transferu. Mało tego – dla przenoszących nr przewidziano aż 22 GB! Pakiet ten wydaje się być nieco bardziej uniwersalny od kolejnego Freedom1.

Premium Mobile 10 GB

W cenie do 20 zł dla nowych klientów niezwykle korzystnie wypada też Freedom1 od Premium Mobile. Jest to nieliczna oferta na abonament w tym przedziale cenowym, która zapewnia atrakcyjną usługę. Dla najbardziej wymagających może braknąć nielimitowanych MMS-ów i połączeń na numery stacjonarne, ale dla takich ceny ofert spełniających te wymagania zwykle przekraczają nasz ustalony budżet w wysokości 20 zł.

lajt mobile 10 GB

Tania oferta lajt mobile. Tym razem cena jest nieco wyższa, za to pakiet internetowy maleje znacząco w porównaniu do sieci OTVARTA, ale wynosi tyle, co w Premium Mobile. Jest to jedna z najlepszych ofert na abonament do 20 zł, tym bardziej, że kiedyś ten wirtualny operator oferował w tej cenie tylko 4 GB transferu! Umowa oczywiście bezterminowa.

Virgin Mobile 5 GB

Bardzo dobrze prezentuje się również elastyczny abonament Virgin Mobile. To, ile za niego zapłacisz, zależy od ilości wykorzystanego transferu GB. Jeżeli starczy Ci 5 GB, to zmieścisz się w granicy 20 zł. Przy 1 GB będzie to tylko 16 zł na miesiąc! Rachunek jest prosty – 1 gigabajt kosztuje 1 złoty. Virgin oferuje ponadto nielimitowane minuty i SMS-y do wszystkich krajowych sieci.

Oferty rodzinne z 3 kartami SIM ->

Premium Mobile 3 GB

Bardzo tanio wypada też inny abonament Premium Mobile – pakiet FreedomPL. Dostaniesz tu jednak znacznie mniejszy transfer danych, bo 3 GB, w dodatku z oferty tej możesz korzystać wyłącznie na terenie Polski. Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony.

Podsumowanie

Oferty na abonament do 20 zł zwykle nie są w stanie zagwarantować wszystkiego jednocześnie: nielimitowanych minut, SMS-ów oraz pakietu internetowego. Jedynie OTVARTA, lajt mobile, Premium Mobile oraz Virgin Mobile zapewniają takie usługi w abonamencie do 20 zł, natomiast konkurencja w tej cenie oferuje ich ograniczony zakres. Jeżeli szukasz taniej oferty, a masz dość wygórowane wymagania, to ich propozycja będzie optymalnym rozwiązaniem.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

7
Dodaj komentarz

6 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
MariolaZ

Otvarta najlepsza! Mam ten abonament za 17,99 i w tym nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich. Tak mało nigdy wcześniej nie płaciłam :)

misiek7

Dlaczego nie ma oferty a2 mobile.Moim zdaniem jest to najkorzystniejsza oferta do 20zł

DanielYlk

jak dla mnie Otvarta daje najlepsze warunki tym, którzy szukają czegoś na abonament i bez telefonu.

niśka

a powiedzcie mi czy w tych abonamentach z Otvartej są jakieś pakiety internetu do wykorzystania ?

gracja

tak np w tym abonamencie za 17,99 zł masz aż 21 GB internetu LTE także całkiem całkiem :)

Grzegorz

tera heyah daje dużo za 20 zł

Krys

Jeszcze Heyah 01 – 19,99 zł za NoLimit + 20 GB + roaming EU w tym 2.3 GB

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów