Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Abonament do 20 zł – ranking najlepszych ofert

7

Chyba każdy z nas nie lubi przepłacać i stara się szukać oszczędności. Jest tak również w przypadku ofert telefonii komórkowej – dlaczego mielibyśmy wydawać np. 60 zł u jednego z operatorów, skoro konkurencja jest w stanie zapewnić nam ten sam poziom usług w dwukrotnie niższej cenie? A może da się znaleźć dobrą ofertę GSM w jeszcze niższej cenie? Może się okazać, że nawet za kilkanaście złotych znajdziemy oferty spełniające nasze oczekiwania i wymagania. Dlatego też postanowiliśmy sprawdzić plany taryfowe poszczególnych operatorów komórkowych i wybrać najatrakcyjniejsze oferty na abonament w cenie do 20 zł.

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2021.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Abonament do 20 zł – top 5

Dawno temu sporządziliśmy (na bieżąco aktualizowane) zestawienie najlepszych ofert GSM do 10 zł. Generalnie, sieci nie oferują w tej cenie nic nadzwyczajnego, ale dopłacając maksymalnie drugie tyle można już wybierać spośród naprawdę ciekawych propozycji. I właśnie cena, a raczej jej górny pułap – 20 zł – jest głównym wyznacznikiem tego rankingu.

Nowość z 2018 roku – oferta sieci OTVARTA. Za 17,99 zł miesięcznie taryfa O! Korzystna! zapewnia nielimitowane minuty (także na numery stacjonarne) i SMS-y do wszystkich krajowych sieci, a także aż 11 GB transferu. Mało tego – dla przenoszących nr przewidziano aż 22 GB! Pakiet ten wydaje się być nieco bardziej uniwersalny od Freedom1.

W cenie do 20 zł dla nowych klientów niezwykle korzystnie wypada też Freedom1 od Premium Mobile. Jest to nieliczna oferta na abonament w tym przedziale cenowym, która zapewnia atrakcyjną usługę. Dla najbardziej wymagających może braknąć nielimitowanych MMS-ów i połączeń na numery stacjonarne, ale dla takich ceny ofert spełniających te wymagania zwykle przekraczają nasz ustalony budżet w wysokości 20 zł.

Tania oferta lajt mobile. Tym razem cena jest nieco niższa, za to pakiet internetowy maleje znacząco w porównaniu do sieci OTVARTA czy Premium Mobile. Niemniej jest to wciąż jedna z lepszych ofert na abonament do 20 zł, a jeżeli wystarczy Ci transfer 4 GB, to bierz śmiało! Umowa oczywiście bezterminowa.

Bardzo dobrze prezentuje się również elastyczny abonament Virgin Mobile. To, ile za niego zapłacisz, zależy od ilości wykorzystanego transferu GB. Jeżeli starczy Ci 6 GB, to zmieścisz się w granicy 20 zł. Przy 1 GB będzie to tylko 15 zł na miesiąc! Rachunek jest prosty – każda rozpoczęta paczka 500 MB kosztuje 50 groszy. Virgin oferuje ponadto nielimitowane minuty i SMS-y do wszystkich krajowych sieci.

Bardzo tanio wypada też inny abonament Premium Mobile – pakiet FreedomPL. Dostaniesz tu jednak znacznie mniejszy transfer danych, bo 3 GB, w dodatku z oferty tej możesz korzystać wyłącznie na terenie Polski. Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony.

Podsumowanie

Oferty na abonament do 20 zł zwykle nie są w stanie zagwarantować wszystkiego jednocześnie: nielimitowanych minut, SMS-ów oraz pakietu internetowego. Jedynie lajt mobile, OTVARTA, Premium Mobile oraz Virgin Mobile zapewniają takie usługi w abonamencie do 20 zł, natomiast konkurencja w tej cenie oferuje ich ograniczony zakres. Jeżeli szukasz taniej oferty, a masz dość wygórowane wymagania, to ich propozycja będzie optymalnym rozwiązaniem.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

7
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
KrysGrzegorzgracjaniśkaDanielYlk Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
MariolaZ
Gość
MariolaZ

Otvarta najlepsza! Mam ten abonament za 17,99 i w tym nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich. Tak mało nigdy wcześniej nie płaciłam :)

misiek7
Gość
misiek7

Dlaczego nie ma oferty a2 mobile.Moim zdaniem jest to najkorzystniejsza oferta do 20zł

DanielYlk
Gość
DanielYlk

jak dla mnie Otvarta daje najlepsze warunki tym, którzy szukają czegoś na abonament i bez telefonu.

niśka
Gość
niśka

a powiedzcie mi czy w tych abonamentach z Otvartej są jakieś pakiety internetu do wykorzystania ?

gracja
Gość
gracja

tak np w tym abonamencie za 17,99 zł masz aż 21 GB internetu LTE także całkiem całkiem :)

Grzegorz
Gość
Grzegorz

tera heyah daje dużo za 20 zł

Krys
Gość
Krys

Jeszcze Heyah 01 – 19,99 zł za NoLimit + 20 GB + roaming EU w tym 2.3 GB

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów