Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Najlepsze oferty GSM z kumulacją GB

2
kumulacja internetu w smartfonie

Zapewne nieraz zastanawiałeś się, dlaczego niezużyty transfer w poprzednim miesiącu przepada, a nie przechodzi na kolejny cykl rozliczeniowy. Wydawałoby się, że nie ma co oszczędzać paczki GB, skoro i tak jej niewykorzystana część (za którą też płacisz) znika. Ale nie we wszystkich ofertach! Istnieją bowiem nieliczne pakiety, w których niezużyty transfer GB kumuluje się na kolejny miesiąc!

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2022.


Mobile Vikings 30 GB

Typ oferty: na kartę. Mobile Vikings za 35 zł (uwaga – teraz w promocji Mobile Vikings 50%!) nie należy do najtańszych prepaidów, ale jeżeli zależy Ci na ogromnym pakiecie internetowym, to warto dorzucić parę złotych miesięcznie. Tym bardziej, że ten wirtualny operator zapewnia świetne warunki oferty Ekstra Match!

Do dyspozycji otrzymasz więc aż 30 GB transferu, a niewykorzystane gigabajty przechodzą na kolejny miesiąc. I tak w nieskończoność! W praktyce możesz uzbierać tyle transferu, ile chcesz. I to bez jakiejkolwiek umowy! Poza gigantycznym pakietem Internetu Mobile Vikings zapewnia nielimitowane usługi głosowe i tekstowe, ale bez darmowego roamingu UE.


Mobile Vikings 25 GB

Typ oferty: na kartę. Tańszy, ale znacznie bardziej popularny kuzyn wcześniej oferty Mobile Vikings. Pakiet Perfekt Match kosztuje na miesiąc tylko 25 zł (w promocji 12,50 zł przez pierwsze 3 miesiące) i wyróżnia się nieskończoną kumulacją pakietu internetowego. Po każdym doładowaniu otrzymasz 25 „świeżych” gigabajtów, które będą zasilać Twoje konto. Oferta od wielu miesięcy (a nawet i lat – wcześniej pod inną nazwą) zajmuje czołowe miejsca w naszych comiesięcznych rankingach ofert komórkowych!

Oprócz atrakcyjnej ceny i świetnego pakietu internetowego otrzymasz nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych, lecz tylko w Polsce (bez RLAH).


Plus 10 GB

Typ oferty: na kartę. Świetna promocja czeka także dla właścicieli Plus na Kartę. Po włączeniu usługi GigaBank (aktywacja jest darmowa) następuje kumulacja niewykorzystanych gigabajtów!

Ale od początku: po doładowaniu telefonu możesz aktywować pakiet cykliczny na 30 dni za 25 lub 30 zł. W przypadku tego pierwszego otrzymasz nielimitowane usługi głosowe i tekstowe, a także 10 GB transferu oraz darmowe social media. Aby przedłużyć wartość GB w GigaBanku nie zapomnij o zasileniu konta na czas! Z uzbieranego transferu możesz korzystać na terenie naszego kraju.


Lycamobile 50 GB

Typ oferty: na kartę. Kolejna oferta prepaid. Lycamobile jako jeden z nielicznych operatorów wirtualnych zapewnia darmowy roaming UE! Przy okazji pozwala zbierać dodatkowe gigabajty.

Lycamobile ogranicza jednak kumulację niewykorzystanego pakietu GB jedynie na kolejny miesiąc. Zostało Ci 20 GB? Możesz je wykorzystać przez kolejne 30 dni, gdyż po tym okresie gigabajty przepadną. Ale bez obaw, bo oferta Do Wszystkich M za 25 zł zaspokoi potrzeby chyba wszystkich: otrzymasz w niej 50 GB miesięcznego transferu oraz nielimitowane usługi głosowe i tekstowe (lecz bez MMS – Lycamobile w ogóle ich nie obsługuje!) do wszystkich sieci.


Red Bull Mobile 10 GB

Typ oferty: abonament. Kumulacja GB dostępna jest także w paru innych ofertach Lycamobile, lecz jeżeli jeden miesiąc nie wchodzi w grę, a z jakiegoś powodu nie chcesz zamówić Mobile Vikings, to spójrz na bezterminowy abonament Red Bull Mobile. W jego przypadku przechodzące gigabajty ważne są przez 2 miesiące.

Z racji, iż naszym zestawieniu oferta RBM zapewnia – obok Plusa – zdecydowanie najmniejszą paczkę danych co miesiąc (10 gigabajtów), w praktyce możesz „dobić” do 30 uzbieranych GB. Red Bull Mobile ma jednak jedną zaletę – bezterminową umowę. Nie wiążesz się z operatorem na rok czy dwa lata, lecz w każdej chwili możesz odejść od niego z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

2
Dodaj komentarz

1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Radek

No z Plusem jest kicha, bo do puli Gigabanku trafia tylko bonus z doładowania (czyli defacto połowa wielkości pakietu), który w pierwszej kolejności jest konsumowany. Straszna kicha, w T-Mobile jest to samo. Chyba nie ma prawdziwej oferty, w której normalnie niewykorzystane dane przechodzą z msc na msc.

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów