Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Najlepsze oferty GSM z kumulacją GB

kumulacja internetu w smartfonie

Ostatnia aktualizacja: 2022-11-29

Zapewne nieraz zastanawiałeś się, dlaczego niezużyty transfer w poprzednim miesiącu przepada, a nie przechodzi na kolejny cykl rozliczeniowy. Wydawałoby się, że nie ma co oszczędzać paczki GB, skoro i tak jej niewykorzystana część (za którą też płacisz) znika. Ale nie we wszystkich ofertach! Istnieją bowiem nieliczne pakiety, w których niezużyty transfer GB kumuluje się na kolejny miesiąc!

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2022.


Kumulacja Internetu GB – o co chodzi?

Z pewnością nieraz zdenerwowałeś się na swojego operatora komórkowego z powodu transferu danych. I to nie przez niewielki pakiet GB, lecz przez… jego utratę w kolejnym miesiącu/okresie rozliczeniowym. Zazwyczaj sieci komórkowe oferują pakiety miesięczne, w tym także transfer danych przyznawany na 30 lub 31 dni.

Efektem tego jest uzyskanie tego samego transferu o wielkości zapewnionej przez umowę. Przykładowo: dysponujesz Internetem w telefonie o wielkości 20 GB miesięcznie. Co miesiąc dostajesz taki pakiet, ale co wtedy, gdy wyczerpałeś przez ostatnie 30-31 dni na przykład 5 gigabajtów? Co z pozostałymi 15? Niestety prawie zawsze niewykorzystane GB nie przechodzą na kolejny miesiąc, więc od nowego cyklu masz znowu 20 „nowych” GB, a nie w sumie 35 GB.

Tak się jednak składa, że istnieją nieliczne oferty dla nowych klientów, gdzie niewykorzystane GB przechodzą na kolejny cykl rozliczeniowy! Co ciekawe, zwykle są to niedrogie oferty na kartę no limit bez dodatkowych kart SIM czy innych dodatkowych usług.

Sprawdźmy, co one oferują – oto nasz ranking ofert z kumulacją GB!

Mobile Vikings 30 GB

Typ oferty: na kartę. Mobile Vikings za 35 zł (uwaga – teraz w promocji Mobile Vikings 50%!) nie należy do najtańszych prepaidów, ale jeżeli zależy Ci na ogromnym pakiecie internetowym, to warto dorzucić parę złotych miesięcznie. Tym bardziej, że ten wirtualny operator zapewnia świetne warunki oferty Ekstra Match!

Do dyspozycji otrzymasz więc aż 30 GB transferu, a niewykorzystane gigabajty przechodzą na kolejny miesiąc. I tak w nieskończoność! W praktyce możesz uzbierać tyle transferu, ile chcesz. I to bez jakiejkolwiek umowy! Poza gigantycznym pakietem Internetu Mobile Vikings zapewnia nielimitowane usługi głosowe i tekstowe, ale bez darmowego roamingu UE.

To najlepsza oferta no limit (czyta: najbogatsza) z kumulacją Internetu w telefonie! No i nie jest to abonament, a pakiet na kartę (prepaid). Pamiętaj o tym, aby konto było aktywne – nie możesz doprowadzić, aby operator zablokował Twój telefon. Aby nie ryzykować, możesz aktywować usługę Autodoładowanie za free.


Mobile Vikings 25 GB

Typ oferty: na kartę. Tańszy, ale znacznie bardziej popularny kuzyn wcześniej oferty Mobile Vikings. Pakiet Perfekt Match kosztuje na miesiąc tylko 25 zł (w promocji 12,50 zł przez pierwsze 3 miesiące) i wyróżnia się nieskończoną kumulacją pakietu internetowego. Po każdym doładowaniu otrzymasz 25 „świeżych” gigabajtów, które będą zasilać Twoje konto. Ta oferta no limit od wielu miesięcy (a nawet i lat – wcześniej pod inną nazwą) zajmuje czołowe miejsca w naszych comiesięcznych rankingach ofert komórkowych!

Oprócz atrakcyjnej ceny i świetnego pakietu internetowego otrzymasz nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych, lecz tylko w Polsce (bez RLAH). Dla wielu to właśnie to będzie najlepsza oferta tego typu. Zamów starter Mobile Vikings już teraz! Jak sam widzisz, oferty sieci MV są bardzo atrakcyjne.

Uwaga! Podobnie jak we wcześniejszej ofercie Mobile Vikings, pamiętaj, aby zachowana była ważność konta – inaczej zebrane gigabajty przepadną!


Plus 10 GB

Typ oferty: na kartę. Świetna promocja czeka także dla właścicieli Plus na Kartę. Po włączeniu usługi GigaBank (aktywacja jest darmowa) następuje kumulacja niewykorzystanych gigabajtów! To kolejna oferta dla fanów samej karty SIM; nie ma tu długoterminowej umowy jak w abonamencie.

Ale od początku: po doładowaniu telefonu możesz aktywować pakiet cykliczny na 30 dni (tyle trwa ważność konta na usługi wychodzące) za 25 lub 30 zł. W przypadku tego pierwszego otrzymasz nielimitowane usługi głosowe i tekstowe, a także 10 GB transferu oraz darmowe social media. Aby przedłużyć wartość GB w GigaBanku nie zapomnij o zasileniu konta na czas! Z uzbieranego transferu możesz korzystać na terenie naszego kraju.


Lycamobile 50 GB

Typ oferty: na kartę. Kolejna oferta prepaid. Lycamobile jako jeden z nielicznych operatorów wirtualnych zapewnia darmowy roaming UE i ofertę na doładowania! Przy okazji pozwala zbierać dodatkowe gigabajty. Jest tu też spora ilość GB.

Lycamobile ogranicza jednak kumulację niewykorzystanego pakietu GB jedynie na kolejny miesiąc. Zostało Ci 20 GB? Możesz je wykorzystać przez kolejne 30 dni, gdyż po tym okresie gigabajty przepadną. Ale bez obaw, bo oferta Do Wszystkich M za 25 zł zaspokoi potrzeby chyba wszystkich: otrzymasz w niej 50 GB miesięcznego transferu oraz nielimitowane usługi głosowe i tekstowe (lecz bez MMS – operator Lycamobile w ogóle ich nie obsługuje!) do wszystkich sieci. Nie ma też dedykowanej aplikacji.

Podobnie jak w Mobile Vikings czy w Plusie, dostajesz tu samą kartę SIM w formie prepaid. Standardowo konto jest ważne przez 1 miesiąc.


Red Bull Mobile 10 GB

Typ oferty: abonament. Kumulacja GB dostępna zapewniana jest także przez inne oferty Lycamobile, lecz jeżeli jeden miesiąc nie wchodzi w grę, a z jakiegoś powodu nie chcesz zdecydować się na Mobile Vikings, to spójrz na bezterminowy abonament Red Bull Mobile, który też ma dobrą ofertę. W jego przypadku przechodzące gigabajty ważne są przez 2 miesiące.

Z racji, iż naszym zestawieniu oferta Red Bull Mobile zapewnia – obok Plusa – zdecydowanie najmniejszą paczkę Internetu co miesiąc (10 gigabajtów), w praktyce możesz „dobić” do 30 uzbieranych GB. Operator Red Bull Mobile ma jednak jedną zaletę – bezterminową umowę. Nie wiążesz się z operatorem na rok czy dwa lata, lecz w każdej chwili możesz odejść od niego z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia (trochę jak w przypadku oferty na kartę na doładowania konta).

Poza tym usługi są nielimitowane, w tym także SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci. Jeden z najlepszych takich pakietów.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

3
Dodaj komentarz

2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Radek

No z Plusem jest kicha, bo do puli Gigabanku trafia tylko bonus z doładowania (czyli defacto połowa wielkości pakietu), który w pierwszej kolejności jest konsumowany. Straszna kicha, w T-Mobile jest to samo. Chyba nie ma prawdziwej oferty, w której normalnie niewykorzystane dane przechodzą z msc na msc.

niesamowite

wow niesamowita promocja, gb nie przepadną jeżeli co miesiąc zasile konto xD

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów