Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Najlepsze oferty GSM z kumulacją GB

kumulacja Internetu w telefonie

Ostatnia aktualizacja: 2023-09-15

Zapewne nieraz zastanawiałeś się, dlaczego niezużyty transfer w poprzednim miesiącu przepada, a nie przechodzi na kolejny cykl rozliczeniowy. Wydawałoby się, że nie ma co oszczędzać paczki GB, skoro i tak jej niewykorzystana część (za którą też płacisz) znika. Ale nie we wszystkich ofertach! Istnieją bowiem nieliczne pakiety, w których niezużyty transfer GB kumuluje się na następny miesiąc! Zobacz na nasz ranking ofert.


Kumulacja Internetu GB – o co chodzi?

Z pewnością nieraz zdenerwowałeś się na swojego operatora komórkowego z powodu transferu danych. I to nie przez niewielki pakiet GB, lecz przez… jego utratę w kolejnym miesiącu/okresie rozliczeniowym. Zazwyczaj sieci komórkowe oferują pakiety miesięczne, w tym także transfer danych przyznawany na 30 lub 31 dni.

Efektem tego jest uzyskanie tego samego transferu o wielkości zapewnionej przez umowę. Przykładowo: dysponujesz Internetem w telefonie o wielkości 20 GB miesięcznie. Co miesiąc dostajesz taki pakiet, ale co wtedy, gdy wyczerpałeś przez ostatnie 30-31 dni na przykład 5 gigabajtów? Co z pozostałymi 15? Niestety prawie zawsze niewykorzystane GB nie przechodzą na następny miesiąc, więc od nowego cyklu masz znowu 20 „nowych” GB, a nie w sumie 35 GB.

Tak się jednak składa, że istnieją nieliczne oferty dla nowych klientów, gdzie niewykorzystane GB przechodzą na kolejny cykl rozliczeniowy! Co ciekawe, zwykle są to niedrogie oferty na kartę no limit bez dodatkowych kart SIM czy innych dodatkowych usług.

Sprawdźmy, co one oferują – oto nasz ranking ofert z kumulacją GB! Abonament czy oferta na kartę? W jakich ofertach operatorów komórkowych ją dostaniesz? Jak się okazuje, są to pakiety bez telefonu mające same karty SIM. Nie wierzysz? T-Mobile, Play, Orange, może Heyah? Nic z tych rzeczy – przekonaj się sam!

Ostatnia aktualizacja miała miejsce 15.09.2023 r.

Mobile Vikings 30 GB

Typ oferty: oferta na kartę. Mobile Vikings za 35 zł (uwaga – teraz w promocji Mobile Vikings 50%!) nie należy do najtańszych prepaidów, ale jeżeli zależy Ci na ogromnym pakiecie internetowym, to warto dorzucić parę złotych miesięcznie. Tym bardziej, że ten wirtualny operator zapewnia świetne warunki oferty Ekstra Match!

Mobile Vikings roaming Wielka Brytania

Do dyspozycji otrzymasz więc aż 30 GB transferu, a niewykorzystane gigabajty przechodzą na kolejny miesiąc. I tak w nieskończoność! W praktyce możesz uzbierać tyle transferu, ile chcesz. I to bez jakiejkolwiek umowy! Poza gigantycznym pakietem Internetu Mobile Vikings zapewnia nielimitowane usługi głosowe i tekstowe, ale bez darmowego roamingu UE.

To najlepsza oferta no limit (czyta: najbogatsza) z kumulacją Internetu w telefonie! No i nie jest to abonament, a pakiet na kartę (prepaid, a więc na doładowanie). Pamiętaj o tym, aby konto było aktywne – nie możesz doprowadzić, aby operator zablokował Twój telefon. Aby nie ryzykować, możesz aktywować usługę Autodoładowanie za free.


Mobile Vikings 25 GB

Typ oferty: oferta na kartę. Tańszy, ale znacznie bardziej popularny kuzyn wcześniej oferty Mobile Vikings. Pakiet Perfekt Match kosztuje na miesiąc tylko 25 zł (w promocji 12,50 zł przez pierwsze 3 miesiące) i wyróżnia się nieskończoną kumulacją pakietu internetowego. Po każdym doładowaniu otrzymasz 25 „świeżych” gigabajtów, które będą zasilać Twoje konto. Ta oferta no limit od wielu miesięcy (a nawet i lat – wcześniej pod inną nazwą) zajmuje czołowe miejsca w naszych comiesięcznych rankingach ofert komórkowych!

Wi-Fi Calling Mobile Vikings

Oprócz atrakcyjnej ceny i świetnego pakietu internetowego otrzymasz nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych, lecz tylko w Polsce (bez RLAH). Dla wielu to właśnie to będzie najlepsza oferta tego typu. Zamów starter Mobile Vikings już teraz! Jak sam widzisz, oferty sieci MV są bardzo atrakcyjne. Kolejna oferta na doładowanie.

Uwaga! Podobnie jak we wcześniejszej ofercie Mobile Vikings, pamiętaj, aby zachowana była ważność konta – inaczej zebrane gigabajty przepadną! Znakomity bonus GB!


Lycamobile 50 GB

Typ oferty: oferta na kartę. Dobrą ofertę ma też operator Lycamobile. To kolejna oferta prepaid. Lycamobile jako jeden z nielicznych operatorów wirtualnych zapewnia darmowy roaming UE i ofertę na doładowania! Przy okazji pozwala zbierać dodatkowe gigabajty. Jest tu też spora ilość GB. Nie jest tu mowa o 10 GB, lecz o pięciokrotnie większym transferze co miesiąc! Kolejna oferta na doładowanie konta, a więc na kartę.

kumulacja Internetu Lycamobile

Lycamobile ogranicza jednak kumulację niewykorzystanego pakietu GB jedynie na kolejny miesiąc. Zostało Ci 20 GB? Możesz je wykorzystać przez kolejne 30 dni, gdyż po tym okresie gigabajty przepadną. Ale bez obaw, bo oferta Do Wszystkich M za 25 zł zaspokoi potrzeby chyba wszystkich: otrzymasz w niej 50 GB miesięcznego transferu oraz nielimitowane usługi głosowe i tekstowe (SMS-y, lecz bez MMS – operator Lycamobile w ogóle ich nie obsługuje!) do wszystkich sieci. Nie ma też dedykowanej aplikacji.

Podobnie jak w Mobile Vikings, dostajesz tu samą kartę SIM w formie prepaid. Standardowo konto jest ważne przez 1 miesiąc. Jak pisze sam wirtualny operator na swojej stronie internetowej:

Pakiety krajowe (Do Wszystkich) posiadają teraz opcję kumulacji danych Internetowych. Po upływie ważności pakietu niewykorzystane dane zostaną przypisane do kolejnego pakietu pod warunkiem, że odnowisz swój pakiet w ciągu tygodnia od jego dezaktywacji. Niewykorzystany transfer zostanie dodany do salda pakietu w ciągu 24 godzin od aktywacji pakietu.

Kumulacja GB – podsumowanie

Operator Mobile Vikings Polska

Jak widać, nieliczne oferty na kartę dysponują kumulacją Internetu GB. Ich ceny wynoszą około 20 zł miesięcznie, a w zamian otrzymasz jeszcze nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y oraz spory transfer danych. Nie są to jednak wszystkie – można do nich zaliczyć jeden z abonamentów Red Bull Mobile czy Plus na kartę, ale powyższa trójka zapewnia najlepszy bonus i pakiet GB. Internet jest tu przez to praktycznie bez limitu (no limit)! Czegoś takiego nie mają oferty takich sieci, jak T-Mobile Polska, Play, Orange Polska czy Heyah i ich abonamenty.

W ich przypadku dostaniesz jeszcze bonus w postaci przechodzących gigabajtów na kolejne miesiące. Ekstra transfer danych możesz przeznaczyć na cokolwiek chcesz – surfowanie w necie, ściąganie plików, aplikacje social media (Messenger, WhatsApp) – na co tylko zechcesz! Poza tym w tych ofertach na doładowania nie ma żadnych umów (nie jest to abonament, a oferty na kartę pre-paid). Nie dostaniesz też telefonu, gdyż są to oferty z samą kartą SIM.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4.8/5 - (17 votes)
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

wow niesamowita promocja, gb nie przepadną jeżeli co miesiąc zasile konto xD

No z Plusem jest kicha, bo do puli Gigabanku trafia tylko bonus z doładowania (czyli defacto połowa wielkości pakietu), który w pierwszej kolejności jest konsumowany. Straszna kicha, w T-Mobile jest to samo. Chyba nie ma prawdziwej oferty, w której normalnie niewykorzystane dane przechodzą z msc na msc.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów