Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

U wielu iPhone jest obiektem pożądania, niestety do tanich urządzeń nie należy. Co jednak trzeba zrobić, żeby mieć iPhone’a, ale nie wydać przy tym fortuny? Przyjrzyjmy się ofertom operatorów, które oferują możliwe najtańszy smartfon z logo nadgryzionego jabłka. Zobaczmy, czy uda się znaleźć jakąś ciekawą ofertę, która nie powodowała by bólu głowy i bólu Twojego portfela.

Spis treści:


Najtańszy iPhone SE 2020

iPhone SE 2020 u operatorów ->

Trzy sieci posiadają w swojej ofercie iPhone’a SE 2020. Są to Play, Orange i T-Mobile. Aktualnie jest to najtańszy iPhone dostępny w ofercie naszych operatorów i jednocześnie jest to także najtańszy z dostępnych modeli smartfonów z logo nadgryzionego jabłka. Przyjrzyjmy się zatem co proponują nam operatorzy.

3 najtańsze oferty z iPhone SE 2020:

Zdecydowanie najtaniej wypada oferta sieci Play. Możesz tutaj ów model zgarnąć w opcji na raty lub za gotówkę. Całkowity koszt wyniesie Cię nieco ponad 2300 zł. Możesz ten koszt również rozbić na 10 nieoprocentowanych rat. Ogólny koszt wyjdzie identycznie jak w opcji za gotówkę.

Ciekawie prezentuje się oferta Orange z iPhonem SE 2020. W tym wypadku na start nie zapłacisz za niego ani złotówki, a łączny koszt przez 24 miesiące wyniesie niecałe 2500 zł. Do dyspozycji dostaniesz transfer 12 GB na pełnej prędkości.

Jeśli 12 GB to zbyt mało, to wybierz droższy abonament (2630 zł z telefonem przez 2 lata) i ciesz się Internetem 25 GB. W Orange możesz też zamówić iPhone’a SE 2020 na 20 rat 0%.

A jak wypada pozostałe modele iPhone’a, które są znacznie droższe od SE 2020? Gdzie kupicie je w najniższej cenie?

Najtańszy iPhone 12 Mini

A może szukasz nowocześniejszego iPhone’a? Kompaktowy i świetny iPhone 12 Mini wychodzi najtaniej w ofercie Play – tej samej, co wcześniejszy model SE 2020.

Najtańszy iPhone 12

Najtańszego iPhone 12 kupisz w abonamencie Orange, ale – co ciekawe – nie takim bardzo rozbudowanym, ale uboższym. Abonament jest niski, ale opłata startowa za iPhone’a może być zaporowa.

Najtańszy iPhone 12 Pro

Podobnie jest z kolejnym iPhonem. Jedyna oferta iPhone’a 12 Pro u operatora poniżej 6000 zł (kwota za całość kontraktu i urządzenie) to dość skromny abonament Play Solo S. Również i tutaj zapłacisz początkowo dość dużo, ale za to co miesiąc opłaty będą bardzo niskie – tylko 35 zł miesięcznie za iPhone’a 12 Pro!

Najtańszy iPhone 12 Pro Max

A może szukasz najtańszego iPhone’a 12 Pro Max? Ten topowy iPhone wychodzi najtaniej w ofercie T-Mobile. Wydaje się ona „złotym środkiem” – nie płacisz przesadnie dużo zarówno na start, jak i co miesiąc. Umowa na 24 miesiące.

Najtańszy iPhone 11

Jest tylko parę ofert z iPhonem 11, za którego zapłacisz (z dwuletnim abonamentem) mniej niż 4000 zł. Najtańsza z nich to oferta Orange z transferem 4 GB. Opłata startowa nie należy do najniższych, ale miesięczny abonament już tak!

Najtańszy iPhone 11 Pro

Ponownie to Play oferuje najtańszego iPhone’a w abonamencie – tym razem mowa o iPhonie 11 Pro. Znowu okazuje się, że bardziej opłaca się wyłożyć więcej na telefon i cieszyć się przez 24 miesiące znacznie niższymi opłatami.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów