Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Gdzie kupić najtańszego iPhone’a w 2022 roku? Dla wielu jest on obiektem pożądania, niestety do tanich urządzeń nie należy. Co jednak trzeba zrobić, żeby mieć iPhone’a, ale nie wydać przy tym fortuny? Przyjrzyjmy się ofertom operatorów, które oferują możliwe najtańszy smartfon z logo nadgryzionego jabłka. Zobaczmy, czy uda się znaleźć jakąś ciekawą ofertę, która nie powodowała by bólu głowy i bólu Twojego portfela.

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2022.


Najtańszy iPhone bez umowy

Telefony Apple’a są oferowane też bez umowy, również w sklepach internetowych operatorów komórkowych. Jak wyglądają jednak ceny iPhonów w sklepach ze sprzętem elektronicznym?

Oto 10 najtańszych iPhonów bez umowy:

Najtańszy iPhone SE 2020

iPhone SE 2020 u operatorów ->

Trzy sieci posiadają w swojej ofercie iPhone’a SE 2020. Są to Play, Red Bull Mobile i T-Mobile. Aktualnie jest to najtańszy iPhone dostępny w ofercie naszych operatorów i jednocześnie jest to także najtańszy z dostępnych modeli smartfonów z logo nadgryzionego jabłka. Przyjrzyjmy się zatem co proponują nam operatorzy.

Najtańsza oferta z iPhone SE 2020:

Zdecydowanie najtaniej wypada oferta sieci Play. Możesz tutaj ów model zgarnąć w opcji na raty lub za gotówkę. Całkowity koszt wyniesie Cię nieco ponad 2500 zł. Możesz ten koszt również rozbić na 10 nieoprocentowanych rat w ofercie bez umowy. Ogólny koszt wyjdzie identycznie jak w opcji za gotówkę.

A jak wypadają pozostałe modele iPhone’a, które są znacznie droższe od SE 2020? Gdzie kupisz je w najniższej cenie?

Najtańszy iPhone 12 Mini

A może szukasz nowocześniejszego iPhone’a? Kompaktowy i świetny iPhone 12 Mini wychodzi najtaniej w ofercie Play – tej samej, co wcześniejszy model SE 2020.

Najtańszy iPhone 12

Najtańszego iPhone’a 12 kupisz w abonamencie Orange, ale – co ciekawe – nie takim bardzo rozbudowanym, ale uboższym. Abonament jest niski, ale opłata startowa za iPhone’a może być zaporowa.

Najtańszy iPhone 12 Pro

Podobnie jest z kolejnym iPhonem. To zarazem jedna z nielicznych ofert iPhone’a 12 Pro u operatora poniżej 6000 zł (kwota za całość kontraktu i urządzenie). Również i tutaj zapłacisz początkowo dość dużo, ale za to co miesiąc opłaty będą bardzo niskie – tylko 40 zł miesięcznie za iPhone’a 12 Pro!

Najtańszy iPhone 12 Pro Max

A może szukasz najtańszego iPhone’a 12 Pro Max? Ten topowy iPhone wychodzi najtaniej ponownie w ofercie Orange. Umowa podpisywana jest na 24 miesiące, a opłata startowa jest bardzo zachęcająca.

Najtańszy iPhone 11

Jest tylko parę ofert z iPhonem 11, za którego zapłacisz (z dwuletnim abonamentem) mniej niż 4000 zł. Najtańsza z nich to oferta Orange z transferem 4 GB. Opłata startowa nie należy do najniższych, ale rachunki miesięczne już tak!

Najtańszy iPhone 11 Pro

Ponownie to Play oferuje najtańszego iPhone’a w abonamencie – tym razem mowa o iPhonie 11 Pro. Znowu okazuje się, że bardziej opłaca się wyłożyć więcej na telefon i cieszyć się przez 24 miesiące znacznie niższymi opłatami.

Najtańszy iPhone 13 Mini

Teraz nie będzie taniej, ale i tak to najtańsza oferta z najnowszym iPhonem 13 Mini! Najlepsze ceny z tym modelem proponuje T-Mobile w abonamencie z paczką 8 GB miesięcznie. Na uwagę zasługuje stosunkowo niewysoka opłata startowa za sprzęt.

Najtańszy iPhone 13

Najtańszy (w skali całej umowy) iPhone 13 jest oferowany przez Play. Ta oferta przez wielu może być nazwana „złotym środkiem” – co prawda opłaty startowe i miesięczne nie są najniższe, ale jednocześnie nie są najwyższe.

Najtańszy iPhone 13 Pro

Skromna oferta T-Mobile jest tą (prawie – ale opłaca się dołożyć te kilkadziesiąt złotych) najtańszą z iPhonem 13 Pro! Rachunki miesięczne wyraźnie przekraczają próg 200 zł, ale weź pod uwagę, że ten smartfon na wolnym rynku kosztuje w najtańszej konfiguracji… ponad 5000 zł! Pewnym minusem może być skromny pakiet internetowy 8 GB.

Najtańszy iPhone 13 Pro Max

Najdroższy iPhone w historii – iPhone 13 Pro Max – najtaniej wychodzi w Orange, o ile zgodzisz się na niemałą opłatę startową… Jeśli jednak patrzysz na całą umowę, to Plan 40 pomarańczowego operatora jest najtańszy.

Najtańszy iPhone SE 2022

Wracamy do znacznie tańszych iPhonów! Wszystko za sprawą iPhone’a SE 2022, którego debiut miał miejsce w marcu. Jest on tylko nieznacznie droższy od swojego poprzednika (SE 2020), a ma nowszy i mocniejszy procesor, a także łączność 5G. Najkorzystniej kupić go w abonamencie S sieci Play, gdzie rachunki miesięczne są niższe od 50 zł!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów