Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Gdzie kupić najtańszego iPhone’a w 2022 roku? Dla wielu jest on obiektem pożądania, niestety do tanich urządzeń nie należy. Co jednak trzeba zrobić, żeby mieć iPhone’a, ale nie wydać przy tym fortuny? Przyjrzyjmy się ofertom operatorów, które oferują możliwe najtańszy smartfon z logo nadgryzionego jabłka. Zobaczmy, czy uda się znaleźć jakąś ciekawą ofertę, która nie powodowała by bólu głowy i bólu Twojego portfela.

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2022.


Najtańszy iPhone bez umowy

Telefony Apple’a są oferowane też bez umowy, również w sklepach internetowych operatorów komórkowych. Jak wyglądają jednak ceny iPhonów w sklepach ze sprzętem elektronicznym?

Oto 10 najtańszych iPhonów bez umowy:

Najtańszy iPhone SE 2020

iPhone SE 2020 u operatorów ->

Trzy sieci posiadają w swojej ofercie iPhone’a SE 2020. Są to Play, Red Bull Mobile i T-Mobile. Aktualnie jest to najtańszy iPhone dostępny w ofercie naszych operatorów i jednocześnie jest to także najtańszy z dostępnych modeli smartfonów z logo nadgryzionego jabłka. Ale czy tak też jest w abonamencie? Przyjrzyjmy się zatem co proponują nam operatorzy.

Najtańsza oferta z iPhone SE 2020:

Zdecydowanie najtaniej wypada oferta sieci RBM. Możesz tutaj ów model zgarnąć w opcji na raty lub za gotówkę. Całkowity koszt wyniesie Cię nieco ponad 3000 zł. Usługi głosowe i tekstowe są nielimitowane. Ogólny koszt wyjdzie identycznie jak w opcji za gotówkę.

A jak wypadają pozostałe modele iPhone’a, które są znacznie droższe od SE 2020? Gdzie kupisz je w najniższej cenie?

Najtańszy iPhone 12 Mini

A może szukasz nowocześniejszego iPhone’a? Kompaktowy i świetny iPhone 12 Mini wychodzi najtaniej w ofercie Play – tej samej, co wcześniejszy model SE 2020.

Najtańszy iPhone 12

Najtańszego iPhone’a 12 kupisz w abonamencie Orange, ale – co ciekawe – nie takim bardzo rozbudowanym, ale uboższym. Abonament jest niski, ale opłata startowa za iPhone’a może być zaporowa.

Najtańszy iPhone 12 Pro

Podobnie jest z kolejnym iPhonem. To zarazem jedna z nielicznych ofert iPhone’a 12 Pro u operatora nieco ponad 6000 zł (kwota za całość kontraktu i urządzenie). Tym razem zapłacisz początkowo dość mało, ale za to co miesiąc opłaty będą już wyższe i łącznie przekroczą ponad 200 zł.

Najtańszy iPhone 12 Pro Max

A może szukasz najtańszego iPhone’a 12 Pro Max? Ten topowy iPhone wychodzi najtaniej ponownie w ofercie Orange. Umowa podpisywana jest na 24 miesiące, a opłata startowa jest bardzo zachęcająca.

Najtańszy iPhone 11

Jest tylko parę ofert z iPhonem 11, za którego zapłacisz (z dwuletnim abonamentem) mniej niż 4000 zł. Najtańsza z nich to oferta Orange z transferem 5 GB. Opłata startowa nie należy do najniższych, ale rachunki miesięczne już tak!

Najtańszy iPhone 13 Mini

Teraz nie będzie tanio, ale i tak to najtańsza oferta z najnowszym iPhonem 13 Mini! Najlepsze ceny z tym modelem proponuje T-Mobile w abonamencie z paczką 5 GB miesięcznie. Na uwagę zasługuje stosunkowo niewysoka opłata startowa za sprzęt.

Najtańszy iPhone 13

Najtańszy (w skali całej umowy) iPhone 13 jest oferowany przez T-Mobile. Ta oferta przez wielu może być nazwana „złotym środkiem” – co prawda opłaty startowe i miesięczne nie są najniższe, ale jednocześnie nie są najwyższe. Bliżej im do tych tanich, zwłaszcza jeśli chodzi o wysokość opłaty startowej! Identycznie jest z iPhonem 13 Mini.

Najtańszy iPhone 13 Pro

Skromna oferta T-Mobile jest tą (prawie – ale opłaca się dołożyć te kilkadziesiąt złotych) najtańszą z iPhonem 13 Pro! Rachunki miesięczne wyraźnie przekraczają próg 200 zł, ale weź pod uwagę, że ten smartfon na wolnym rynku kosztuje w najtańszej konfiguracji… ponad 5000 zł! Pewnym minusem może być skromny pakiet internetowy 5 GB.

Najtańszy iPhone 13 Pro Max

Bez niespodzianki! Najdroższy iPhone w historii – iPhone 13 Pro Max – najtaniej wychodzi w T-Mobile, gdzie opłata startowa nie jest najwyższa, ale jest już wyraźnie widoczna. W skali całej umowy abonament różowego operatora wypada jednak korzystnie.

Najtańszy iPhone SE 2022

Wracamy do znacznie tańszych iPhonów! Wszystko za sprawą iPhone’a SE 2022, którego debiut miał miejsce w marcu. Jest on tylko nieznacznie droższy od swojego poprzednika (SE 2020), a ma nowszy i mocniejszy procesor, a także łączność 5G. Najkorzystniej kupić go w abonamencie S sieci Play, gdzie rachunki miesięczne wynoszą tylko 55 zł!

Najtańszy iPhone 14

Czas na najnowszego iPhone’a! W przypadku podstawowego modelu iPhone 14, najtaniej wypadnie jego zakup w sieci Plus, a konkretnie w powyższym abonamencie 5G bez limitów. Opłata startowa nie jest zbyt wysoka, a także całkowity koszt umowy. W przypadku najnowszej generacji opłata poniżej 6000 zł (w skali 2 lat) to naprawdę bardzo atrakcyjna oferta!

Najtańszy iPhone 14 Plus

Zupełnie nowy iPhone 14 Plus (ten model to całkowita nowość producenta – nie ma bezpośredniego poprzednika) także wychodzi najtaniej w Plusie, ale w nieco innym abonamencie. To również oferta 5G z dużym transferem danych, ale jest to nie 60, lecz 30 gigabajtów miesięcznie. Opłata startowa za sprzęt to akceptowalne 599 zł.

Najtańszy iPhone 14 Pro

Flagowy iPhone 14 Pro proponowany jest w najlepszej cenie przez T-Mobile Polska. Różowy operator co prawda dość sporo sobie życzy na niego „na start”, ale w skali miesiąca – a także całej umowy – jest to najtańsze obecnie rozwiązanie. Będzie dla Ciebie korzystne, o ile wystarczy Ci transfer miesięczny 5 GB.

Najtańszy iPhone 14 Pro Max

Apple iPhone 14 Pro Max to topowy model Amerykanów z 2022 roku. W wariancie 1 TB jego cena w sklepie przekracza 10000 zł! Na szczęście od czego są operatorzy komórkowi – a także tańsze wersje GB tego iPhone’a – przez co można go zdobyć w lepszej cenie. Dobrą ofertą dysponuje Orange. Jego Plan 50 oferuje go w atrakcyjnej (na tle konkurencji) cenie, oferując przy okazji nieco więcej miesięcznego transferu danych.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów