Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Najtańszy iPhone – 15 ofert

Najtańszy iPhone

Ostatnia aktualizacja: 2023-01-20

Gdzie kupić najtańszego iPhone’a w 2023 roku? Dla wielu jest on obiektem pożądania, niestety do tanich urządzeń nie należy. Co jednak trzeba zrobić, żeby mieć iPhone’a, ale nie wydać przy tym fortuny? Przyjrzyjmy się ofertom operatorów, które oferują możliwe najtańszy smartfon z logo nadgryzionego jabłka. Zobaczmy, czy uda się znaleźć jakąś ciekawą ofertę, która nie powodowała by bólu głowy i bólu Twojego portfela.

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2023.


Najtańszy smartfon Apple bez umowy

Telefony Apple’a są oferowane też bez umowy, również w sklepach internetowych operatorów komórkowych. Jak wyglądają jednak ceny iPhonów w sklepach ze sprzętem elektronicznym?

Oto 10 najtańszych iPhonów bez umowy:

Pamiętaj, że smartfony Apple to modele bez Androida, a z autorskim oprogramowaniem iOS, które jest znacznie stabilniejsze i nieraz szybsze w działaniu. Nawe starsze modele iPhone’a wciąż są bardzo szybkie w działaniu! Ich telefony nie należą do najtańszych – wręcz przeciwnie! Pomożemy jednak znaleźć oferty GSM, gdzie ich ceny są możliwie jak najniższe.

Najtańszy iPhone SE 2022

Najtańszy smartfon Apple – dostępny u operatorów komórkowych – to iPhone SE 2022, którego debiut na rynku miał miejsce w marcu 2022 roku. Jest on tylko nieznacznie droższy od swojego poprzednika (SE 2020), a ma nowszy i mocniejszy procesor, a także łączność 5G, lecz wciąż ma panel IPS zamiast OLED.

Zdecydowanie najtaniej wypada propozycja sieci Plush, co prawda Play jest nieco tańszy w ujęciu dwuletnim, ale ma znacznie wyższą opłatę startową za tego smartfona iPhone. Całkowity koszt wyniesie Cię nieco ponad 3000 zł. Usługi głosowe i tekstowe są nielimitowane. Ogólny koszt wyjdzie identycznie jak w opcji za gotówkę. Na pokładzie jest oczywiście system operacyjny iOS.

A jak wypadają pozostałe telefony iPhone, które są (z reguły, ale nie zawsze!) znacznie droższe od SE 2022? Gdzie kupisz je w najniższej cenie?

Najtańszy iPhone 12 Mini

A może szukasz nowocześniejszego iPhone’a? Kompaktowy i świetny iPhone 12 Mini wychodzi tanio w ofercie Orange – nie ma tu wysokiej opłaty startowej oraz miesięcznej w porównaniu do większości konkurencji. Główna zaleta tego smartfona Apple’a? Jest mniejszy od pozostałych!

Najtańszy iPhone 12

Najlepsze modele Apple’a nie muszą być najnowsze! Najtańszego iPhone’a 12 kupisz w abonamencie Orange, tym samym co z 12 Mini. W dodatku abonament sam w sobie jest atrakcyjny, zapewniając m.in. duży transfer danych. Dostaniesz tu porządny wyświetlacz, dobre aparaty, system operacyjny iOS i bardzo mocne podzespoły. Seria 12 to pierwszy iPhone z 5G! Starsze modele wspierają jedynie 4G/4G LTE.

Najtańszy iPhone 12 Pro

Podobnie jest z kolejnym iPhonem. To zarazem jedna z nielicznych ofert iPhone’a 12 Pro u operatora nieco ponad 6000 zł (kwota za całość kontraktu i urządzenie). Tym razem zapłacisz początkowo dość mało, ale za to co miesiąc opłaty będą już wyższe i łącznie przekroczą ponad 200 zł.

Najtańszy iPhone 12 Pro Max

A może szukasz najtańszego iPhone’a 12 Pro Max? Ten topowy iPhone wychodzi najtaniej ponownie w ofercie Orange. Umowa podpisywana jest na 24 miesiące, a opłata startowa jest bardzo zachęcająca. Bateria tego smartfona jest wystarczająca, a reszta podzespołów topowa, w tym oczywiście system operacyjny iOS i śliczny ekran OLED.

Najtańszy iPhone 11

Jest tylko parę ofert z iPhonem 11, za którego zapłacisz (z dwuletnim abonamentem) mniej niż 4000 zł. Najtańsza z nich to oferta Plush z transferem 30 GB. Opłata startowa jest niska, podobnie jak wysokość rachunków miesięcznych. Będziesz zadowolony z tego iPhone’a, o ile zgodzisz się na brak 5G i ekranu OLED (jest tu matryca LCD – Liquid Retina HD).

Najtańszy iPhone 13 Mini

Teraz nie będzie tanio, ale i tak to najtańsza oferta z modelem iPhone 13 Mini! Najlepsze ceny z tym modelem proponuje T-Mobile w abonamencie z paczką 5 GB miesięcznie. Na uwagę zasługuje stosunkowo niewysoka opłata startowa za sprzęt. Jego obudowa jest nie tylko kompaktowa, ale i (jak i u innych smartfonów Apple’a) pyło i wodoszczelna. Obsłużysz go jedną ręką! Będziesz bardzo zadowolony z tego iPhone’a, który nie doczekał się niestety następcy w 2022 roku. Tak – iPhone 13 Mini to ostatni modeli z linii Mini.

Najtańszy iPhone 13

Najtańszy (w skali całej umowy) iPhone 13 jest oferowany przez T-Mobile. Ta oferta przez wielu może być nazwana „złotym środkiem” – co prawda opłaty startowe i miesięczne nie są najniższe, ale jednocześnie nie są najwyższe. Bliżej im do tych tanich, zwłaszcza jeśli chodzi o wysokość opłaty startowej! Identycznie jest z iPhonem 13 Mini. Kolejny dobry telefon Apple’a. System operacyjny to naturalnie autorski system operacyjny iOS.

Najtańszy iPhone 13 Pro

Atrakcyjna oferta Orange jest tą (prawie – ale opłaca się dołożyć te kilkadziesiąt złotych) najtańszą z iPhonem 13 Pro ze ślicznym ekranem OLED! Na pokładzie pracuje mocarny A15 Bionic. Rachunki miesięczne wyraźnie przekraczają próg 200 zł, ale weź pod uwagę, że ten smartfon na wolnym rynku kosztuje w najtańszej konfiguracji… ponad 5000 zł! Opłata startowa jest tu jak najbardziej do zaakceptowania – prawdziwy „złoty środek”!

Najtańszy iPhone 13 Pro Max

Bez niespodzianki! Niegdyś najdroższy iPhone w historii – iPhone 13 Pro Max z procesorem A15 Bionic – najtaniej wychodzi w Orange, gdzie opłata startowa nie jest najwyższa, ale jest już wyraźnie widoczna. W skali całej umowy abonament pomarańczowego operatora wypada jednak korzystnie. Smartfon ma m.in. 5G, piękny i większy wyświetlacz typu OLED, dobry dźwięk i znakomite aparaty fotograficzne robiące świetne zdjęcia.

Najtańszy iPhone 14

Czas na najnowszego iPhone’a! Nowe iPhony pojawiły się we wrześniu 2022 r. W przypadku podstawowego modelu iPhone 14, najtaniej wypadnie jego zakup w sieci Plus, a konkretnie w powyższym abonamencie 5G bez limitów. Opłata startowa nie jest zbyt wysoka, a także całkowity koszt umowy. W przypadku najnowszej generacji opłata poniżej 6000 zł (w skali 2 lat) to naprawdę bardzo atrakcyjna oferta! Jego obudowa jest naturalnie pyło i wodoszczelna.

Najtańszy iPhone 14 Plus

Zupełnie nowy iPhone 14 Plus (ten model z bardzo dużym ekranem OLED to całkowita nowość producenta – nie ma bezpośredniego poprzednika) także wychodzi najtaniej w Plusie, ale w nieco innym abonamencie. To również oferta 5G z dużym transferem danych, ale jest to nie 60, lecz 30 gigabajtów miesięcznie. Opłata startowa za sprzęt to akceptowalne 599 zł.

Najtańszy iPhone 14 Pro

Flagowy iPhone 14 Pro proponowany jest w najlepszej cenie przez T-Mobile Polska. Różowy operator co prawda dość sporo sobie życzy na niego „na start”, ale w skali miesiąca – a także całej umowy – jest to najtańsze obecnie rozwiązanie. Będzie dla Ciebie korzystne, o ile wystarczy Ci transfer miesięczny 5 GB. Bez kredytu może się nie obejść, ale najdroższy smartfon Apple dopiero przed Tobą…

Najtańszy iPhone 14 Pro Max

Apple iPhone 14 Pro Max to topowy model Amerykanów z 2022 roku. W wariancie 1 TB jego cena w sklepie przekracza 10000 zł! Na szczęście od czego są operatorzy komórkowi – a także tańsze wersje GB tego iPhone’a – przez co można go zdobyć w lepszej cenie. Dobrą ofertą dysponuje Orange. Jego Plan 50 oferuje go w atrakcyjnej (na tle konkurencji) cenie, oferując przy okazji nieco więcej miesięcznego transferu danych. W zamian otrzymasz topowe podzespoły Apple, system operacyjny iOS, piękny panel OLED i najlepsze aparaty od Amerykanów.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów