Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Aplikacja Shaman pozwoli dzielić się jedzeniem

Każdy z nas wie jak czasochłonne potrafi być przygotowanie jedzenia. Często zdarza się, że nasz obiad jest o wiele za duży i musimy go jeść przez parę kolejnych dni. Warszawscy studenci wpadli na pomysł przygotowania aplikacji, która pozwoli dzielić się niezjedzoną porcją z innymi. Będzie hit?

20-godzinny maraton kodowania Sii Let’s Code pozwala na zaprezentowanie umiejętności przy produkcji aplikacji mobilnych. Podczas niego studenci z Warszawy wpadli na pomysł stworzenia specjalnego programu na smartfony, który pomoże oszczędzać żywność. Shaman daje możliwość wystawienia na sprzedaż… niezjedzonej (lub zaplanowanej do zrobienia) porcji. Twórcy podają przykład jednego ze stołecznych akademików, jako idealnego miejsca do tego typu rozwiązań. Studenci deklarują tam chęć podzielenia się jakąś potrawą z innymi.


shaman-1

Shaman/fot. sii.pl


Dania można kategoryzować według rodzaju oferty np.: pierogi, gołąbki, kluski, jak również czasu jej powstania: ‚zjem zupę po południu’ lub ‚mam ciasto z domu’. Pomysł wydaje się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Na razie aplikacja jest testowana, lecz twórcy planują wprowadzić swoje rozwiązanie jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia.

Będziemy bacznie śledzić rozwój tego programu.

Aplikacja Shaman pozwoli dzielić się jedzeniem
5 (100%) 1 głosów

{{selectedInfo}}
+48
  • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o