Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Abonament telefoniczny – u kogo najtaniej?

4

Szukając korzystnego abonamentu telefonicznego stajemy przed podobnym dylematem jak w przypadku zakupu polisy autocasco na swój samochód. Z jednej strony chcemy jak najlepszy zakres oferty, z drugiej zaś niewygórowaną cenę. Dodatkowo, w przypadku abonamentu wiążemy się zazwyczaj na dłuższy okres czasu, nierzadko na 24 miesiące. Jak zatem dokonać najlepszego dla siebie świadomego wyboru? Jedynym wyjściem jest dokładne porównanie aktualnych ofert operatorów komórkowych. Dlatego właśnie sprawdziliśmy oferty na abonament w zależności od jego zakresu.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2020.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Ranking najtańszych ofert na abonament

W sieci OTVARTA za niecałe 8 zł otrzymasz pakiet 60 minut do wszystkich krajowych sieci stacjonarnych i komórkowych, a także paczkę 2000 MB. Zaletą oferty jest bardzo niska cena i bezterminowa umowa z operatorem.

Oferta Podstawowa nju z rachunkiem sama w sobie nie zapewnia nielimitowanych usług. Jest jednak jedną z najtańszych propozycji na rynku.

Tym razem oferta za 10 zł miesięcznie. Plush zapewnia w swoim najtańszym pakiecie nielimitowane wiadomości SMS/MMS do wszystkich sieci, a także 1 GB transferu. Całość uzupełnia oczywiście bezterminowa umowa.

Czy oznacza to, że pozostali operatorzy, w tym najwięksi - Orange, Play, Plus i T-Mobile są na straconej pozycji? Ich oferty są droższe, lecz dają więcej - niektóre z nich oferują np. nielimitowane minuty i SMS-y. Jak zatem wyglądają takie oferty na abonament - tzw. „no limit”?

Najtańsze oferty „prawie” bez limitów

Jak się okazuje, większość operatorów działających na polskim rynku nie oferuje pełnych ofert bez limitów. Pewne ograniczenia występują zazwyczaj w przypadku pakietu internetowego, dlatego też dla potrzeb kalkulacji sprawdziliśmy oferty pod kątem następujących aspektów:

  • co najmniej 3 GB pakietu internetowego
  • darmowe połączenia do wszystkich sieci komórkowych
  • darmowe SMS-y do wszystkich sieci komórkowych
  • bezterminowa umowa

Najtańsze oferty na abonament z nielimitowanymi minutami i SMS-ami

Oto (wciąż) najnowsza oferta Premium Mobile - FreedomPL. Jak sama nazwa wskazuje, usługi dostępne są tylko na terenie naszego kraju. Niemniej na terenie Polski jest to najtańsza propozycja spełniająca nasze wymagania. Umowa na czas nieokreślony.

Ta oferta operatora OTVARTA jest jedną z najtańszych opcji spełniających nasze wcześniejsze założenia. Za 17,99 zł otrzymasz więcej niż w poprzednim Premium Mobile, w tym aż 11 GB transferu (21 GB dla przenoszących numer!). Brakuje tylko nielimitowanych MMS-ów i roamingu UE bez dodatkowych opłat w cenie pakietu.

W lajt mobile dostaniesz nielimitowane usługi głosowe i tekstowe do wszystkich polskich numerów. Za niecałe 18 zł zyskasz ponadto transfer 4 GB. Umowa trwa tyle, ile chcesz - jest bezterminowa! Cena identyczna jak w sieci OTVARTA.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
OpenER
OpenER
4 lat temu

premium daje rade ;P

Marcin z Komórkomatu

W ofertach na kartę, nie abonament ;)
https://komorkomat.pl/najlepsze-oferty-na-karte/

Marta
Marta
2 lat temu

Najlepsza oferta wedlug mnie to premium mobile.
Naprawde warto zajrzec i skorzystac z oferty. Sama jestem bardzo zadowolona.

Krzysiek
Krzysiek
3 lat temu

A gdzie jest Mobile Vikings ? W tej chwili chyba najtańszy w stosunku do usług operator w Polsce.

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x