Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ważność konta w telefonie na kartę. Gdzie na rok?

Ważność konta przez rok

Ostatnia aktualizacja: 2023-11-24

Gdzie znajdziesz ważność konta w telefonie na kartę na 365 dni? Prepaid to idealne rozwiązanie dla osób szukających oferty bez zobowiązań, gdyż w tym wypadku nie trzeba podpisywać długoterminowych umów, a co za tym idzie – wiązać się z operatorem na dłuższy czas. W każdej chwili można również zrezygnować z posiadanego pakietu lub przejść na bardziej odpowiadający swoim preferencjom, także w innej sieci.

Ile może wynieść ważność konta na kartę?

Ważność konta – wstęp

Nie dziwi więc fakt, że dla wielu osób to właśnie oferta na kartę może wydawać się najkorzystniejszym rozwiązaniem. Zauważmy jednak, że bardzo często środki, które zostały doładowane w formie prepaid mają określony termin ważności, po którego upływie mogą zostać zablokowane, a w konsekwencji nawet bezpowrotnie stracone.

Oczywiście możemy odpowiednio wcześnie zareagować by uniknąć tego rodzaju „przykrych konsekwencji” – i właśnie w tym celu postanowiliśmy przygotować dla Was zestawienie, w którym możecie sprawdzić jak kształtują się okresy ważności środków na koncie u poszczególnych operatorów komórkowych.

Co to jest karta prepaid

Ważność konta u poszczególnych operatorów

W których sieciach rok ważności konta jest najtańszy? Zacznijmy od tzw. „Wielkiej Czwórki”, ale i oferty na kartę pozostałych operatorów są bardzo atrakcyjne! Gdzie dostaniesz w ofertach na kartę rok ważności konta? Gdzie możesz doładować konto telefonu komórkowego, aby przedłużyć ważność usług przychodzących nawet na okrągły rok?

Ważność konta w Play

Play promocja 100 GB na wakacje

Aktywacja ważności konta przez rok w Play jest możliwa na kilka sposobów. Oto one:

  • online przez Play24
  • kod USSD *111*692*1#
  • wysyłając SMS o treści START.692 pod numer 111

Co ciekawe, w ofercie na kartę Play odNOWA konto jest ważne tak długo, jak długo posiadasz na nim jakiejkolwiek środki! Należy jedynie uważać na brak aktywności. W Play odNOWA nie tylko ważność odbierania połączeń, ale i połączenia wychodzące będą ważne tak długo, jak tylko masz saldo na plusie! Prawie jak legendarne perpetuum mobile. To ogromna przewaga wobec reszty konkurencji na rynku prepaid.

Ważność konta w Plus

Plus na kartę 15 GB

Podobną usługę o nazwie „Rok ważności konta w Plusie na Kartę bez limitu” możesz uruchomić także u zielonego operatora komórkowego. Jak to zrobić?

Wystarczy aktywować kod (zieloną słuchawką) *136*11*18#, a nie będziesz musiał martwić się o comiesięczne doładowanie konta! Aby wyłączyć usługę w Plus na kartę, wystarczy wybrać kod *136*00*18#.

Ważność konta w Orange

orange na kartę

W Orange Polska ważność konta zależy od kwoty doładowania i/lub posiadanego pakietu na kartę. Bardzo często wynosi ono 365 dni, ale wymaga to doładowania konta telefonu w odpowiedniej kwocie.

Jest jednak alternatywa w postaci znacznie tańszego przedłużenia ważności konta na rok. Wyślij Wyślij SMS o treści START pod numer 8002, a ważność Twojego konta wydłuży się do jednego roku od dnia wysłania SMS-a. Usługa w Orange Polska kosztuje tylko 9 zł!

Ważność konta w T-Mobile

nowa oferta na kartę T-Mobile

Jak informuje T-Mobile Polska na swojej stronie internetowej:

W T-Mobile na kartę (taryfa Nowy Tak Tak, Happy, Hot i Tak Tak Hot) doładowując konto nigdy nie tracisz aktualnej ważności konta na połączenia wychodzące. Możesz tylko zyskać – nawet 12 miesięcy ważności konta, bo przedłużenie z ostatniego doładowania zawsze sumuje się z dotychczasową ważnością konta. Na okrągło – przez cały rok.

A jak wygląda sytuacja w jego submarce Heyah?

Ważność konta w Heyah

Heyah rejestracja numeru w aplikacji

Usługę rok ważności konta (365 dni) można aktywować również w sieci Heyah. Do wyboru masz:

  • aplikację Moja Heyah (sekcja „Usługi dodatkowe”)
  • kod USSD *160*10#
  • wysyłając SMS o treści start365 pod numer 8061

Opłata za usługę rok ważności konta wynosi 20 zł. Gotowe! Stan konta i ważność w Heyah sprawdzisz krótkim kodem *108#.

Ważność konta w Plush

3x 30 GB w Plusie promocja

Możesz także włączyć promocję „Plush ważny rok” – i to na kilka sposobów! Do aktywacji promocji należy użyć (do wyboru):

  • kod USSD *121*11*365#
  • dzwoniąc na BOK pod numer 601102601

Uwaga – dzwoniąc do działu obsługi klienta, należy wyraźnie zlecić włączenie promocji „Plush ważny rok”.

Ważność konta w nju mobile

nju mobile promocja 20 GB

Jak informuje sieć nju na swojej oficjalnej stronie internetowej:

Już po pierwszym doładowaniu Twoje konto będzie ważne bezterminowo zgodnie z promocją „po wieki”. Jeśli przez 6 miesięcy ani razu nie doładujesz konta, to pamiętaj o odpowiedzi na bezpłatnego SMS-a utrzymaniowego, który od nas otrzymasz.

Ważność konta w Mobile Vikings

Mobile Vikings Rejs Próbny promocja

W wirtualnej sieci Mobile Vikings sprawa jest prosta.

Karta jest tu ważna przez aż 365 dni licząc od ostatniego doładowania, a same środki na koncie pozostaną ważne tak długo, jak ważna jest karta prepaid.

Ważność konta w lajt mobile

lajt mobile nowość prepaid 2020

W wirtualnej polskiej sieci lajt mobile każde doładowanie w kwocie minimum 5 zł jego ważność przedłuża się o 365 dni dla połączeń przychodzących, natomiast dla usług wychodzących o „jedyne” 180 dni. Ale spokojnie – także i tutaj można mieć rok ważności konta, ale kwota doładowania powinna wtedy wynieść co najmniej 10 zł.

Ważność konta w Virgin Mobile

Virgin Mobile promocja 150 GB

A jak sytuacja wygląda w sieci Virgin Mobile?

Za każde doładowanie konta za minimum 5 zł jego ważność przedłuża się o 365 dni na połączenia wychodzące i dodatkowe 60 dni dla połączeń przychodzących.

Rok ważności konta – gdzie? Podsumowanie

Jak widzisz, utrzymanie numeru przez rok, a więc 365 dni, nie kosztuje wiele. Czasami wystarczy po prostu doładować konto! Przedłużenie ważności konta na rok przebiega wówczas automatycznie.

Jeżeli jednak celujesz w oferty no limit (nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, duży transfer internetowy GB), to raczej będziesz musiał przejść na miesięczne pakiety, tj. na 30 lub (w zależności od sieci komórkowej) 31 dni. Usługi bez limitu minut, SMS, MMS i pokaźny transfer na miesiąc czy spokój na cały rok z ograniczonymi środkami na koncie? Wybór należy do Ciebie!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

3.9/5 - (81 votes)
Subscribe
Powiadom o
22 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Nie polecam Play zawiesili mi konto na miesiąc przed końcem terminu ważności i twierdzą że nie mogą nic zrobić, stracę numer prawdopodobnie mimo że co miesiąc pobierali mi opłatę

Przenieś do innej sieci

mam PLAY na kartę wykupiłem pakiet za 40zł miesięcznie i doładowałem za 50zł mam 200GB że pakiet wykupiłem plus 200GB za doładowanie razem 400GB dodatkowo 400GB to nie przepada nawet po miesiącu jest kumulacja nie ma limitu sms, minuty, MMS opłaca się

mam PLAY na kartę wykupiłem pakiet za 40zł miesięcznie i doładowałem za 50zł mam 200GB że pakiet wykupiłem plus 200GB za doładowanie razem 400GB dodatkowo 400GB to nie przepada nawet po miesiącu jest kumulacja nie ma limitu sms, minuty, MMS opłaca się.

nieaktualne dane-virgine została dawno wchłonieta przez play

Niestety ale w NJU Mobile jest duży hak i nikt się nie doczytał o co w tym chodzi. A mianowicie w nju jest podpucha konto tak naprawdę nie jest bezterminowe tylko ważne 187 dni czyli klient musi raz na pół roku doładować sobie konto i tak zawsze jak minie te 187 dni a klienci są robieni w balona niestety taka prawda. I jeszcze raz powtarzam konto w nju nie jest ważne bezterminowe tylko na pół roku po tym czasie klient będzie poinformowany SMS-em czy chce aby ten numer był nadal utrzymywany wówczas trzeba doładować konto. I na tym polega robienie w balona. Nie polecam nikomu tej sieci tak samo w Orange za rok ważności konta zapłacisz teraz 9 zł nigdy nie wydam na coś takiego u mnie najlepiej wypada sieć [a2mobile] i to polecam z całego serca :-)

a w play 100 zł za 365 dni

Informacje Orange są nieaktualne – za przedłużenie ważności pobiorą opłatę 6 zł , dziadowska firma , przenoszę numer do Fakt Mobile!!!

fajnie jakby ktos zaktualizowal oferte/

Polecam kupić lebare nic nie przepada nie okradają użytkowników tak jak wszystko co made in polandia

10 dni ważności za 10zł, czy to jest jakiś 3ci świat ??? Bandyterka na miare XXI wieku. Precz z korporacjonizmem !

Co to za kłamstwa właśnie po pół roku straciłem ważność karty w nju pomimo tego że miałem 30 zł

Njumobile to nieprawda, ze „Ważność środków na koncie: bezterminowo”. Trzeba w przeciagu 6 miesiecy naladowac konto inaczej przepada konto i zltowki. Wlasnie to przezylem. Pozdr. K.N.

pasowało by zaktualizować bo artykuł jest już nieważny, w t-mobile nie ma już w taryfie HOT rok ważności konta

czy jesli konto jest zablokowane i je doladuje to znowu bedzie dzialac?

Widać, ze najbardziej złodziejska opcja to heyah.Kiedys miałem i byłem zadowolony.Hyba im woda sodowa odbila

A co z Lycamobile? Tez dziala w Polsce i szukam info
pzdr

Doładowania na rok.

najlepsza sieć Lycamobile tylko problem zasięgiem bo podłączona do PLUSA jak b y było podłączona do PLAY ,ORANGE , T-MOBILE problemu by nie było

T-mobile już dawno nie ma usługi ważność konta 1 rok, teraz chcą klienta doić 25zł/mc!!! Sieć dla frajerów, przenoszę numer.

Nieprawda mam opcję,że każde doładowanie ważne rok.A do tego jak w danym dniu wykonam połaczenie to za 1 zł mam połączenia ,sms-y i 300 MB ,a jak nie wykonuje poł.ączeni9a to nic nie płacę .

t-mobile ma usługę ważności konta na rok tylko cze ba wykupić za 20zł

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.