Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ranking najlepszych ofert GSM do 10 zł w 2024 roku

avatar
47
zdjęcie przedstawiające nieco wymięty banknot o nominale 10 zł leżący na szarym tapczanie

Szukasz taniej oferty na telefon, gdyż rzadko z niego korzystasz? Co powiesz na abonament do 10 zł – a może pakiet na kartę w tej samej kwocie? Dokonaliśmy zestawienia takich ofert, które będziemy na bieżąco aktualizować. Oto ranking najlepszych ofert do 10 zł w 2024 roku.

Najlepsze oferty na telefon do 10 zł

Nasze zestawienie jest bardzo proste – braliśmy pod uwagę różnego rodzaju oferty (tani abonament telefoniczny, karta pre paid) jedynie do kwoty 10 zł włącznie różnych sieci komórkowych. Które z nich warte są rozważenia w 2024 roku? Dostaniesz w nich czasami nielimitowane rozmowy (nielimitowane połączenia na telefony komórkowe, a także na telefony stacjonarne) czy nawet pewien transfer GB Internetu!

Która sieć GSM oferuje pakiety do 10 zł? Mobile Vikings, lajt mobile, nju mobile, Red Bull Mobile, a może zupełnie inni operatorzy? Zobacz sam na najtańsze pakiety sieci komórkowych w Polsce!

Virgin Mobile

Oferta na kartę. Pakiet #Mini 9 od Virgin Mobile jest naprawdę wyśmienity. W cenie 9 zł dostaniesz paczkę 300 minut i 300 wiadomości SMS oraz 1 GB transferu danych. Jeżeli nie przekraczasz miesięcznie tych limitów, to na próżno szukać czegoś innego w ofertach na kartę. 5 godzin rozmów miesięcznie (średnio 10 minut na dzień), również 10 SMS-ów dziennie – skoro tyle Ci starczy, to po co przepłacać?

Jednorazowa opłata aktywacyjna – 0,00 zł.

Oferty rodzinne z 3 kartami SIM

OTVARTA

Bezterminowy abonament komórkowy. W końcu oferta abonamentu w naszym zestawieniu! Kolejną propozycję, jedną ze skromniejszych z całej stawki, oferuje polski wirtualny operator OTVARTA. W kwocie abonamentu za 9,99 zł miesięcznie (kiedyś nawet 7,99 zł) otrzymasz pakiet 60 minut do wszystkich polskich sieci komórkowych i stacjonarnych oraz paczkę 2 GB. Ten abonament komórkowy w cenie za 10 zł miesięcznie jest jednym z nielicznych w tej cenie. Ceny abonamentu zaczynają się zazwyczaj od około 15-20 zł miesięcznie, a tu miła niespodzianka. Ten tani abonament komórkowy jest zarazem najtańszym na rynku – skoro tak, to dlaczego nie spróbować? Czas trwania umowy wynosi tyle, ile zechcesz (bezterminowa umowa, a więc na czas nieokreślony).

Jednorazowa opłata aktywacyjna (w promocji) wynosi symboliczne 1 zł. To najtańszy abonament komórkowy na rynku!

Play

Oferta na kartę. Najtańsza oferta na rynku! Za jedyne 5 zł miesięcznie otrzymasz w Play odNOWA 1 GB transferu danych. I to nie na tydzień czy miesiąc, a… tak długo, aż go nie wykorzystasz! W tej samej cenie możesz wybrać opcję nie 1 GB Internetu, lecz paczką 100 darmowych SMS-ów – bardzo elastyczne taryfy! To ciekawa oferta zwłaszcza dla osób sporadycznie używających telefon komórkowy. Co ciekawe, oferta Play jest dostępna na rynku od wiosny 2017 roku.

Jednorazowa opłata aktywacyjna – 0,00 zł.

lajt mobile

Oferta na abonament. Nowy abonament telefoniczny wirtualnej sieci lajt mobile kosztuje miesięcznie tylko 10 zł! Ale nie cały czas – jego cena wzrasta do 20 zł po pierwszym kwartale korzystania z usługi. Mimo to, kto wie, może to być dla Ciebie najkorzystniejszy abonament w granicach 10-20 zł! Dlaczego?

Dostaniesz tu bowiem nie tylko nielimitowane połączenia głosowe i tekstowe do polskich numerów (na komórkowe i stacjonarne), ale także darmowy roaming UE! Paczka danych w kraju wynosi 10 GB, a za granicą – aż 4,44 GB Internetu w UE! Co ciekawe, podczas wyboru tego abonamentu wirtualny operator lajt mobile daje Ci do wyboru kartę SIM z zasięgiem Orange lub Plusa! Samą umowę podpisujesz na 6 lub 24 miesiące lub… na czas nieokreślony! Polecamy zwłaszcza tę ostatnią opcję. To doskonała oferta abonamentu na 2024 rok!

Jednorazowa opłata aktywacyjna – 29,00 zł.

Virgin Mobile

Oferta na kartę. Najtańsze oferty są w Virgin Mobile! To kolejna propozycja sieci Virgin Mobile i kolejna oferta na kartę (brak umowy i opłaty aktywacyjnej). Tym razem pakiet kosztuje 7 zł, ale nie w skali miesiąca, a… 7 dni. Tak – w przeliczeniu 1 dzień kosztuje złotówkę, a więc za 4 tygodnie (prawie miesiąc) zapłacisz w sumie 28 zł. Jeżeli potrzebujesz jednak – np. awaryjnie – aktywować pakiet bez limitu, to jednorazowo kosztuje on wyraźnie mniej niż 10 zł, nie zapewnia jednak długiej ważności konta na usługi wychodzące.

Jednorazowa opłata aktywacyjna – 0,00 zł.

Oferty komórkowe do 10 zł – podsumowanie

Niestety w kwocie do 10 zł włącznie nie ma co liczyć na usługi no limit – nielimitowane rozmowy do sieci komórkowych, na numery stacjonarne, a także na nielimitowane SMS-y czy MMS-y. Operatorzy komórkowi oferują w swoich planach taryfowych pre paid i na abonament komórkowy ograniczone pakiety minut, SMS-ów, a także pewien limit GB Internetu. Ba –  w wielu przypadkach transfer danych (tym bardziej w roamingu UE) jest naprawdę marginalny lub wręcz w ogóle go nie ma! Naturalnie telefon komórkowy jest do kupienia oddzielnie.

Jeżeli szukasz abonamentu/oferty na kartę, w której dostaniesz nielimitowane połączenia głosowe, tekstowe, a także dość spory limit GB (np. nawet 20 GB Internetu), to spójrz na oferty abonamentu do 20 zł oraz oferty na kartę do 20 zł. Znajdziesz w nim propozycje takich operatorów i sieci komórkowych, jak m.in. nju mobile, lajt mobile, Premium Mobile, Mobile Vikings czy sieci OTVARTA (najtańszy abonament komórkowy w Polsce). W ich przypadku zyskasz nie tylko wciąż niedrogi abonament komórkowy czy prepaid (opłata miesięczna maksymalnie 20 zł), ale też usługę no limit!

Jeżeli jednak wystarczą Ci ograniczone usługi, to najlepsze oferty dla siebie znajdziesz w kwocie do 10 zł! Wszak najlepsza oferta komórkowa to taka, która spełnia Twoje wymagania w jak najniższej cenie. Najtańszy abonament telefoniczny kosztuje 9,99 zł, a oferta na kartę – jedyne 5,00 zł. Warto tutaj zaznaczyć, że w tych widełkach cenowych brak ofert chociażby Plusa czy T-Mobile Polska.

Z tego artykułu dowiedziałeś się:

  • Która z sieci komórkowych oferuje najtańszy abonament?
  • Czy najtańszy oznacza najlepszy abonament?
  • Co dostaniesz w abonamencie za 10 zł?
  • Z których sieci komórkowych warto skorzystać?
  • Gdzie dostaniesz nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne?
  • Czy warto przejść do innego operatora komórkowego?
  • Gdzie oferowana jest bezterminowa umowa?

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Oferty komórkowe do 10 zł zapewniają m.in. sieci Virgin Mobile, lajt mobile i OTVARTA, ale również Play, który jest wyjątkiem z operatorów z tzw. "Wielkiej Czwórki".
Zazwyczaj będą to ograniczone paczki minut, SMS-ów, MMS-ów, a także niewielki transfer internetowy. Czasami nie da się pogodzić tego wszystkiego i trzeba zrezygnować np. z wiadomości tekstowych, ale mogą zdarzać się wyjątki od tej reguły.
Transfer internetowy w tej cenie wynosi zwykle ok. 0,5-2 GB, ale najwięcej obecnie oferuje lajt mobile u którego zyskasz aż 10 gigabajtów transferu danych w Polsce i 4,44 GB w roamingu UE!

star ocena
4.6/5 - (72 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
47 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

w play trzeba dołożyć 100zł za rok ważności konta bo inaczej internet wyłaczają

Oj, Virgin popsuł się teraz totalnie. Po pierwsze, żeby doładować dziecku konto trzeba mieć sms z jego telefonu – najpierw przy logowaniu, potem drugi sms przy doładowywaniu konta bądź internetu. Kolejna sprawa – do niedawna można było doładować 3, 5 lub 10 GB i więcej, obecnie tylko 1GB jednorazowo i czynność trzeba powtarzać jeśli się chce więcej, tyle, że trzeba odczekać swoje (nie wiem ile, bo jeszcze czekam, a system twierdzi, że jest w trakcie zmiany). Oczywiście za każdym razem sms z doładowywanego telefonu (który najczęściej gdzieś lata po świecie). Podsumowując – strzał w kolano przez te zmiany, zastanawiam się nad zmianą operatora.

co mi dają te wasze rankingi ? nic absolutnie nic jak pytam gdzie są najtańsze połączenia to zaraz wyskakuje gdzie się najlepsze w pakietach ,nie chcę pakietu chcę tylko wiedzieć gdzie są faktycznie najtańsze rozmowy, sms,mms u którego operatora na kartę ,paniali?

a2mobile na karte 10gr/minuta. Używam i polecam, chyba że ktoś przekracza granice bo roaming kuleje. Ja na wyjazdy mam „służbowy” to mi nie potrzeba, a jak jade na tydzien, dwa to kupuje starter tmobile i pakiet na pare dni, potem do kosza. Zapasowy smarfon z wifi, nawigacja offline po piwo do Czech starczy. A jak używasz tylko w PL to lux działa wszystko.W rodzinie tylko narzekał ktoś na internet, ale ja używam nokii z 2007 i mam w telefonie „latarke led” z gadżetów.

Darmowe za 5 zł…

Virgin to dla mnie porażka. Dzwonię do dziecka i słyszę, że nie ma takiego nr. Z jakiś czas jest ok. Nie polecam. Szukam innego operatora.

2 lata jestem w tej sieci i notorycznie są problemy, ale teraz od 3 miesięcy przegieli. Często nie da się do mnie dodzwonić, nawet nie dostaje smsa że ktoś próbował się skontaktować, internet masakrycznie nawala i wyłącza się non toper. Zresztą wystarczy zobaczyć co ludzie piszą na fb virgin.. dlatego tu teraz jestem i szukam oferty w innej sieci,pora przenieść numer.

a teraz jak ich przejał Play wszystko działa :))

Widać wyraźnie, że Virgin Mobile ma najlepszą ofertę.

Mobile vikings lepszą ma

fajna sprawa i jak by było np co miesiąc aktualizowane super i chyba by sie mogła propozycja mag załapać tam tez jest rok ważnego konta itp

jakoś tego nie widać xd

jest jeszcze Fakt Mobile – 300min+30sms+300mb za 9zł

tylko po co to komu, skoro w Virgin masz 300 sms i 1 gb? :D

virgin z ta oferta mini9 dalej dziala?

Tak działa.

Otvarta oferuje 11 Gb i rozmowy bez limitu za 13,99,A ja bym chciał tylko 11 GB za 10 złotych miesięcznie i bez rozmów.Dlaczego nikt nie oferuje takiej oferty.Wszyscy chcą dać np 25 Gb za 25 złotych.A ja nie chcę 25 Gb jak wystarcza mi 10 GB miesięcznie.

Przejdź do T-Mobile Go! na kartę, po każdym doładowaniu dostaniesz GB neta,które nie przepadają tylko się sumują:)

typowy polak,zawsze nie zadowolony,masakra czytajac takie wpisy

Sam jesteś masakra.Po co mam kupować coś z czego nie skorzystam.

Hej optymista, opłać mi jakiś abonament na rok. No nie żartuj, że nie jesteśzadowolony z mojej oferty, pomożesz innemu człowiekowi, a to się lcizy.

zobacz VIRGIN

patrząc na Twoje wymagania i to co obecnie oferują operatorzy to jednak nie znajdziesz fajniejszej oferty niż Otvarta.

Podobnie szukam SIM dla dziecka na same dane (wiadomo, filmy lubi oglądać na YT_ bez numeru (bo do rozmów ma watcha).

W lajt na karte masz pakiet 10GB za 10zł na 30dni, polecam.

CZy jest jeszcze MINI3 Virgin Mobile ?

jest przy przenoszeniu numeru lub nowego numeru na kartę automatycznie się uruchamia (nie działa przy innych pakietach np za 9zł na mini 3zł)

chyba już nie ma? Nie widzę tego nigdzie

Jest nadal dostepny mini 3, tylko ukryli go na stronie

W Otvartej mam i abonament telefoniczny i internet mobilny, jestem zadowolona z działania obu usług.

jakos w zeszlym roku przenioslam sie do sieci Otvarta, która działa na nadajnikach plusa. Teraz jestem bardziej zadowolona i tu nie mam umowy na czas okreslony, jest tylko 30 dni okresu wypowiedzenia.

mam ten najtańszy abonament w sieci Otvarta, daje rade, usługi są stabilne.

Otvarta to sieć dla każdego, ich oferta jest też fajna dla nastolatków czy seniorów. A szczególnie ten pakiet za 7,99 zł/mc :)

Warto by jakoś doliczyć do cen koszt aktywacji, bo on dość drastycznie zmienia opłacalność…

dokładnie, Otvarta wygrywa z innymi także tą niską ceną jeśli chodzi o aktywację usług. to też spora wartość dodana.

Czy każda z tych sieci ma dobry zasięg ?

ja mam abonament w sieci Otvarta i nie narzekam na zasieg, jest prawie na full non stop. a nie mieszkam w dużym mieście :)

nie liczą się kreski a jakośc i użytecznośc tego sygnału. Co ci po kreskach, skoro sieć przeciążona

w otvartej jestem od prawie 2 lat. mam tu w sumie 3 numery ( w tym jeden w tym abonamencie z artykułu) i internet mobilny. Porządna sieć.

Fajnie, ze w zestawieniu pojawiła się sieć Otvarta. Ja mam co prawda ten abonament za 13,99 zł ale i tak nigdy wczesniej nie płaciłam tak mało za abonament :)

W mobile vikings nie płacisz nic, tylko trzeba umieć

Jak to zrobiłaś?

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.