Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ranking najlepszych ofert GSM do 10 zł w 2023 roku

Najlepsze oferty GSM do 10 zł

Ostatnia aktualizacja: 2023-08-21

Szukasz taniej oferty na telefon, gdyż rzadko z niego korzystasz? Co powiesz na abonament do 10 zł – a może pakiet na kartę w tej samej kwocie? Dokonaliśmy zestawienia takich ofert, które będziemy na bieżąco aktualizować. Oto ranking najlepszych ofert do 10 zł w 2023 roku.

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2023.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Która z sieci komórkowych oferuje najtańszy abonament?
  • Czy najtańszy oznacza najlepszy abonament?
  • Co dostaniesz w ofercie na kartę lub abonament za 10 zł?

Najlepsze oferty na telefon do 10 zł

Nasze zestawienie jest bardzo proste – braliśmy pod uwagę różnego rodzaju oferty (tani abonament telefoniczny, karta pre paid) jedynie do kwoty 10 zł włącznie różnych sieci komórkowych. Które z nich warte są rozważenia w 2023 roku? Dostaniesz w nich czasami nielimitowane rozmowy (nielimitowane połączenia na telefony komórkowe, a także na telefony stacjonarne) czy nawet pewien transfer GB Internetu!

Która sieć GSM oferuje pakiety do 10 zł? Mobile Vikings, lajt mobile, nju mobile, Red Bull Mobile, a może zupełnie inni operatorzy? Zobacz sam na najtańsze pakiety sieci komórkowych w Polsce!

Virgin Mobile

Virgin Mobile 1 GB

Oferta na kartę. Pakiet #Mini 9 od Virgin Mobile jest naprawdę wyśmienity. W cenie 9 zł dostaniesz paczkę 300 minut i 300 wiadomości SMS oraz 1 GB transferu danych. Jeżeli nie przekraczasz miesięcznie tych limitów, to na próżno szukać czegoś innego w ofertach na kartę. 5 godzin rozmów miesięcznie (średnio 10 minut na dzień), również 10 SMS-ów dziennie – skoro tyle Ci starczy, to po co przepłacać?

Jednorazowa opłata aktywacyjna – 0,00 zł.

Oferty rodzinne z 3 kartami SIM

OTVARTA

eSIM w OTVARTA

Bezterminowy abonament komórkowy. W końcu oferta abonamentu w naszym zestawieniu! Kolejną propozycję, jedną ze skromniejszych z całej stawki, oferuje polski wirtualny operator OTVARTA. W kwocie abonamentu za 9,99 zł miesięcznie (kiedyś nawet 7,99 zł) otrzymasz pakiet 60 minut do wszystkich polskich sieci komórkowych i stacjonarnych oraz paczkę 2 GB Internetu. To obecnie (stan na 21.08.2023) jedyny abonament komórkowy w cenie do 10 zł! Ceny abonamentów zaczynają się zazwyczaj od około 15-20 zł miesięcznie, a tu miła niespodzianka. Ten tani abonament komórkowy jest zarazem najtańszym na rynku – skoro tak, to dlaczego nie spróbować? Czas trwania umowy wynosi tyle, ile zechcesz (bezterminowa umowa, a więc na czas nieokreślony).

Jednorazowa opłata aktywacyjna – 24,00 zł. Mimo to jest to i tak najtańszy abonament komórkowy na rynku!

Play

Nowa oferta Play

Oferta na kartę. Najtańsza oferta na rynku! Za jedyne 5 zł miesięcznie otrzymasz w Play odNOWA 1 GB transferu danych. I to nie na tydzień czy miesiąc, a… tak długo, aż go nie wykorzystasz! W tej samej cenie możesz wybrać opcję nie 1 GB Internetu, lecz paczką 100 darmowych SMS-ów – bardzo elastyczne taryfy! To ciekawa oferta zwłaszcza dla osób sporadycznie używających telefon komórkowy. Co ciekawe, oferta Play jest dostępna na rynku od wiosny 2017 roku.

Jednorazowa opłata aktywacyjna – 0,00 zł.

Virgin Mobile

Virgin Mobile prepaid

Oferta na kartę. Najtańsze oferty są w Virgin Mobile! To kolejna propozycja sieci Virgin Mobile i kolejna oferta na kartę (brak umowy i opłaty aktywacyjnej). Tym razem pakiet kosztuje 7 zł, ale nie w skali miesiąca, a… 7 dni. Tak – w przeliczeniu 1 dzień kosztuje złotówkę, a więc za 4 tygodnie (prawie miesiąc) zapłacisz w sumie 28 zł. Jeżeli potrzebujesz jednak – np. awaryjnie – aktywować pakiet bez limitu, to jednorazowo kosztuje on wyraźnie mniej niż 10 zł, nie zapewnia jednak długiej ważności konta na usługi wychodzące.

Jednorazowa opłata aktywacyjna – 0,00 zł.

lajt mobile

lajt mobile nowość prepaid 2020

Oferta na kartę. Nie jest to abonament telefoniczny GSM, a klasyczny prepaid, a więc oferta na kartę. Wirtualny operator lajt mobile oferuje w cenie zaledwie 5 zł jednak tylko 1 GB Internetu. Rozmowy telefoniczne, a także wiadomości SMS i MMS nie są tu nielimitowane, a ich stawki są zgodne z regulaminem oferty. Z drugiej strony cena pakietu jest niemal dwukrotnie niższa niż najtańszy abonament telefoniczny.

Jednorazowa opłata aktywacyjna – 0,00 zł.

Oferty komórkowe do 10 zł – podsumowanie

Virgin Mobile 1 GB

Niestety w kwocie do 10 zł włącznie nie ma co liczyć na usługi no limit – nielimitowane rozmowy do sieci komórkowych, na numery stacjonarne, a także na nielimitowane SMS-y czy MMS-y. Operatorzy komórkowi oferują w swoich planach taryfowych pre paid i na abonament komórkowy ograniczone pakiety minut, SMS-ów, a także pewien limit GB Internetu. Ba –  w wielu przypadkach transfer danych (tym bardziej w roamingu UE) jest naprawdę marginalny lub wręcz w ogóle go nie ma! Naturalnie telefon komórkowy jest do kupienia oddzielnie.

Jeżeli szukasz abonamentu/oferty na kartę, w której dostaniesz nielimitowane połączenia głosowe, tekstowe, a także dość spory limit GB (np. nawet 20 GB Internetu), to spójrz na oferty abonamentu do 20 zł oraz oferty na kartę do 20 zł. Znajdziesz w nim propozycje takich operatorów i sieci komórkowych, jak m.in. nju moble, lajt mobile, Premium Mobile, Mobile Vikings czy sieci OTVARTA (najtańszy abonament komórkowy w Polsce). W ich przypadku zyskasz nie tylko wciąż niedrogi abonament komórkowy czy prepaid (opłata miesięczna maksymalnie 20 zł), ale też usługę no limit!

Jeżeli jednak wystarczą Ci ograniczone usługi, to najlepsze oferty dla siebie znajdziesz w kwocie do 10 zł! Wszak najlepsza oferta komórkowa to taka, która spełnia Twoje wymagania w jak najniższej cenie. Najtańszy abonament telefoniczny kosztuje 9,99 zł, a oferta na kartę – jedyne 5,00 zł.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4.7/5 - (59 votes)
40 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Oj, Virgin popsuł się teraz totalnie. Po pierwsze, żeby doładować dziecku konto trzeba mieć sms z jego telefonu – najpierw przy logowaniu, potem drugi sms przy doładowywaniu konta bądź internetu. Kolejna sprawa – do niedawna można było doładować 3, 5 lub 10 GB i więcej, obecnie tylko 1GB jednorazowo i czynność trzeba powtarzać jeśli się chce więcej, tyle, że trzeba odczekać swoje (nie wiem ile, bo jeszcze czekam, a system twierdzi, że jest w trakcie zmiany). Oczywiście za każdym razem sms z doładowywanego telefonu (który najczęściej gdzieś lata po świecie). Podsumowując – strzał w kolano przez te zmiany, zastanawiam się nad zmianą operatora.

co mi dają te wasze rankingi ? nic absolutnie nic jak pytam gdzie są najtańsze połączenia to zaraz wyskakuje gdzie się najlepsze w pakietach ,nie chcę pakietu chcę tylko wiedzieć gdzie są faktycznie najtańsze rozmowy, sms,mms u którego operatora na kartę ,paniali?

Darmowe za 5 zł…

Virgin to dla mnie porażka. Dzwonię do dziecka i słyszę, że nie ma takiego nr. Z jakiś czas jest ok. Nie polecam. Szukam innego operatora.

2 lata jestem w tej sieci i notorycznie są problemy, ale teraz od 3 miesięcy przegieli. Często nie da się do mnie dodzwonić, nawet nie dostaje smsa że ktoś próbował się skontaktować, internet masakrycznie nawala i wyłącza się non toper. Zresztą wystarczy zobaczyć co ludzie piszą na fb virgin.. dlatego tu teraz jestem i szukam oferty w innej sieci,pora przenieść numer.

a teraz jak ich przejał Play wszystko działa :))

Widać wyraźnie, że Virgin Mobile ma najlepszą ofertę.

Mobile vikings lepszą ma

fajna sprawa i jak by było np co miesiąc aktualizowane super i chyba by sie mogła propozycja mag załapać tam tez jest rok ważnego konta itp

jakoś tego nie widać xd

jest jeszcze Fakt Mobile – 300min+30sms+300mb za 9zł

tylko po co to komu, skoro w Virgin masz 300 sms i 1 gb? :D

Otvarta oferuje 11 Gb i rozmowy bez limitu za 13,99,A ja bym chciał tylko 11 GB za 10 złotych miesięcznie i bez rozmów.Dlaczego nikt nie oferuje takiej oferty.Wszyscy chcą dać np 25 Gb za 25 złotych.A ja nie chcę 25 Gb jak wystarcza mi 10 GB miesięcznie.

Przejdź do T-Mobile Go! na kartę, po każdym doładowaniu dostaniesz GB neta,które nie przepadają tylko się sumują:)

typowy polak,zawsze nie zadowolony,masakra czytajac takie wpisy

Sam jesteś masakra.Po co mam kupować coś z czego nie skorzystam.

Hej optymista, opłać mi jakiś abonament na rok. No nie żartuj, że nie jesteśzadowolony z mojej oferty, pomożesz innemu człowiekowi, a to się lcizy.

zobacz VIRGIN

patrząc na Twoje wymagania i to co obecnie oferują operatorzy to jednak nie znajdziesz fajniejszej oferty niż Otvarta.

Podobnie szukam SIM dla dziecka na same dane (wiadomo, filmy lubi oglądać na YT_ bez numeru (bo do rozmów ma watcha).

CZy jest jeszcze MINI3 Virgin Mobile ?

jest przy przenoszeniu numeru lub nowego numeru na kartę automatycznie się uruchamia (nie działa przy innych pakietach np za 9zł na mini 3zł)

chyba już nie ma? Nie widzę tego nigdzie

W Otvartej mam i abonament telefoniczny i internet mobilny, jestem zadowolona z działania obu usług.

jakos w zeszlym roku przenioslam sie do sieci Otvarta, która działa na nadajnikach plusa. Teraz jestem bardziej zadowolona i tu nie mam umowy na czas okreslony, jest tylko 30 dni okresu wypowiedzenia.

mam ten najtańszy abonament w sieci Otvarta, daje rade, usługi są stabilne.

Otvarta to sieć dla każdego, ich oferta jest też fajna dla nastolatków czy seniorów. A szczególnie ten pakiet za 7,99 zł/mc :)

Warto by jakoś doliczyć do cen koszt aktywacji, bo on dość drastycznie zmienia opłacalność…

dokładnie, Otvarta wygrywa z innymi także tą niską ceną jeśli chodzi o aktywację usług. to też spora wartość dodana.

Czy każda z tych sieci ma dobry zasięg ?

ja mam abonament w sieci Otvarta i nie narzekam na zasieg, jest prawie na full non stop. a nie mieszkam w dużym mieście :)

nie liczą się kreski a jakośc i użytecznośc tego sygnału. Co ci po kreskach, skoro sieć przeciążona

w otvartej jestem od prawie 2 lat. mam tu w sumie 3 numery ( w tym jeden w tym abonamencie z artykułu) i internet mobilny. Porządna sieć.

Fajnie, ze w zestawieniu pojawiła się sieć Otvarta. Ja mam co prawda ten abonament za 13,99 zł ale i tak nigdy wczesniej nie płaciłam tak mało za abonament :)

W mobile vikings nie płacisz nic, tylko trzeba umieć

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów