Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Operatorzy telefonii komórkowej toczą wojnę o klienta. Jedni kuszą niskimi cenami, drudzy ciekawymi i rozbudowanymi pakietami. Skupmy się tym razem na cenie - co są nam w stanie zaproponować operatorzy w kwocie do 10 zł? Dokonaliśmy zestawienia takich ofert aktualnych w dniu 19.11.2015 zestawienia, które będziemy na bieżąco aktualizować.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2020.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Oferta na kartę. Pakiet #Mini 9 od Virgin Mobile jest naprawdę wyśmienity. W cenie 9 zł dostaniesz paczkę 300 minut i 300 wiadomości SMS oraz 1 GB transferu danych. Jeżeli nie przekraczasz miesięcznie tych limitów, to na próżno szukać czegoś innego w ofertach na kartę. 5 godzin rozmów miesięcznie (średnio 10 minut na dzień), również 10 SMS-ów dziennie - skoro tyle Ci starczy, to po co przepłacać?

Bezterminowy abonament. Jeden z bardziej uniwersalnych pakietów do 10 zł. Dostaniesz w nim nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych oraz 1 GB pakietu internetowego. Koszt połączenia do wszystkich wynosi 29 groszy za minutę rozmowy. Kolejną niewątpliwą zaletą jest brak długoterminowej umowy.

Oferta na kartę. Za 10 zł miesięcznie dostaniesz w Lycamobile pakiet 100 minut i 100 SMS-ów, a także 1 GB (3 GB online) pakietu internetowego. To całkiem sporo, a sama oferta jest uniwersalna. Lycamobile zapewnia darmowy roaming UE (roam like at home).

Oferta na kartę. Za jedyne 3 zł miesięcznie otrzymasz 30 minut i SMS-ów oraz pakiet 300 MB Internetu. W istocie plan #Mini 3 to dawny #Freemium i jest optymalnym wyborem dla seniorów, którym zazwyczaj nie są potrzebne rozbudowane oferty no limit.

Bezterminowy abonament. Kolejną ofertę, jedną ze skromniejszych z całej stawki, oferuje sieć OTVARTA. Za 7,99 zł miesięcznie otrzymasz pakiet 60 minut do wszystkich polskich sieci komórkowych i stacjonarnych oraz paczkę 2 GB.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x