Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Operatorzy telefonii komórkowej toczą wojnę o klienta. Jedni kuszą niskimi cenami, drudzy ciekawymi i rozbudowanymi pakietami. Skupmy się tym razem na cenie – co są nam w stanie zaproponować operatorzy w kwocie do 10 zł? Dokonaliśmy zestawienia takich ofert, które będziemy na bieżąco aktualizować.

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2021.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Oferta na kartę. Pakiet #Mini 9 od Virgin Mobile jest naprawdę wyśmienity. W cenie 9 zł dostaniesz paczkę 300 minut i 300 wiadomości SMS oraz 1 GB transferu danych. Jeżeli nie przekraczasz miesięcznie tych limitów, to na próżno szukać czegoś innego w ofertach na kartę. 5 godzin rozmów miesięcznie (średnio 10 minut na dzień), również 10 SMS-ów dziennie – skoro tyle Ci starczy, to po co przepłacać?

Oferta na kartę. Jeden z bardziej uniwersalnych pakietów do 10 zł. Dostaniesz w nim nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych oraz 4 GB pakietu internetowego. Połączenia telefoniczne są już jednak osobno płatne, ale umówmy się – w końcu mamy do czynienia z ofertami za 10, a nie 20-30 zł. Korzystanie z Facebooka jest nielimitowane.

Oferta na kartę. Wszystkiego po trochu – za 10 zł miesięcznie dostaniesz w Lycamobile pakiet 100 minut i 100 SMS-ów, a także 1 GB (3 GB online) pakietu internetowego. To całkiem sporo, a sama oferta jest uniwersalna. Lycamobile zapewnia darmowy roaming UE (roam like at home).

Bezterminowy abonament. Kolejną ofertę, jedną ze skromniejszych z całej stawki, oferuje sieć OTVARTA. Za 7,99 zł miesięcznie otrzymasz pakiet 60 minut do wszystkich polskich sieci komórkowych i stacjonarnych oraz paczkę 2 GB. To obecnie (stan na 03.03.2021) jedyny abonament komórkowy w cenie do 10 zł!

Oferta na kartę. Za jedyne 5 zł miesięcznie otrzymasz w Play odNOWA 1 GB transferu danych. I to nie na tydzień czy miesiąc, a… tak długo, aż go nie wykorzystasz! W tej samej cenie możesz wybrać opcję nie 1 GB, lecz paczką 100 darmowych SMS-ów. To ciekawa oferta zwłaszcza dla osób sporadycznie używających telefon komórkowy.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

11
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
GaabibasjanaViktorijanathaliadahma Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
zośka
Gość
zośka

Fajnie, ze w zestawieniu pojawiła się sieć Otvarta. Ja mam co prawda ten abonament za 13,99 zł ale i tak nigdy wczesniej nie płaciłam tak mało za abonament :)

Jaros
Gość
Jaros

w otvartej jestem od prawie 2 lat. mam tu w sumie 3 numery ( w tym jeden w tym abonamencie z artykułu) i internet mobilny. Porządna sieć.

elon
Gość
elon

Czy każda z tych sieci ma dobry zasięg ?

dahma
Gość
dahma

ja mam abonament w sieci Otvarta i nie narzekam na zasieg, jest prawie na full non stop. a nie mieszkam w dużym mieście :)

Cav
Gość
Cav

Warto by jakoś doliczyć do cen koszt aktywacji, bo on dość drastycznie zmienia opłacalność…

nathalia
Gość
nathalia

Otvarta to sieć dla każdego, ich oferta jest też fajna dla nastolatków czy seniorów. A szczególnie ten pakiet za 7,99 zł/mc :)

Viktorija
Gość
Viktorija

mam ten najtańszy abonament w sieci Otvarta, daje rade, usługi są stabilne.

basjana
Gość
basjana

jakos w zeszlym roku przenioslam sie do sieci Otvarta, która działa na nadajnikach plusa. Teraz jestem bardziej zadowolona i tu nie mam umowy na czas okreslony, jest tylko 30 dni okresu wypowiedzenia.

Gaabi
Gość
Gaabi

W Otvartej mam i abonament telefoniczny i internet mobilny, jestem zadowolona z działania obu usług.

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów