Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ranking najlepszych ofert GSM do 10 zł w 2021 roku

15
Najlepsze oferty GSM do 10 zł

Szukasz taniej oferty na telefon, gdyż rzadko z niego korzystasz? Co powiesz na abonament do 10 zł – a może pakiet na kartę w tej samej kwocie? Dokonaliśmy zestawienia takich ofert, które będziemy na bieżąco aktualizować.

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2021.

Najlepsze oferty na telefon do 10 zł

Nasze zestawienie jest bardzo proste – braliśmy pod uwagę różnego rodzaju oferty (abonament, karta prepaid) jedynie do kwoty 10 zł włącznie. Które z nich warte są rozważenia w 2021 roku?

Oferta na kartę. Pakiet #Mini 9 od Virgin Mobile jest naprawdę wyśmienity. W cenie 9 zł dostaniesz paczkę 300 minut i 300 wiadomości SMS oraz 1 GB transferu danych. Jeżeli nie przekraczasz miesięcznie tych limitów, to na próżno szukać czegoś innego w ofertach na kartę. 5 godzin rozmów miesięcznie (średnio 10 minut na dzień), również 10 SMS-ów dziennie – skoro tyle Ci starczy, to po co przepłacać?

Oferty rodzinne z 3 kartami SIM ->

Oferta na kartę. Jeden z bardziej uniwersalnych pakietów do 10 zł. Dostaniesz w nim nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych oraz 4 GB pakietu internetowego. Połączenia telefoniczne są już jednak osobno płatne, ale umówmy się – w końcu mamy do czynienia z ofertami za 10, a nie 20-30 zł. Korzystanie z Facebooka jest nielimitowane.

Oferta na kartę. Wszystkiego po trochu – za 10 zł miesięcznie dostaniesz w Lycamobile pakiet 100 minut i 100 SMS-ów, a także 1 GB (3 GB online) pakietu internetowego. To całkiem sporo, a sama oferta jest uniwersalna. Lycamobile zapewnia darmowy roaming UE (roam like at home).

Bezterminowy abonament. Kolejną ofertę, jedną ze skromniejszych z całej stawki, oferuje sieć OTVARTA. Za 7,99 zł miesięcznie otrzymasz pakiet 60 minut do wszystkich polskich sieci komórkowych i stacjonarnych oraz paczkę 2 GB. To obecnie (stan na 03.03.2021) jedyny abonament komórkowy w cenie do 10 zł!

Oferta na kartę. Za jedyne 5 zł miesięcznie otrzymasz w Play odNOWA 1 GB transferu danych. I to nie na tydzień czy miesiąc, a… tak długo, aż go nie wykorzystasz! W tej samej cenie możesz wybrać opcję nie 1 GB, lecz paczką 100 darmowych SMS-ów. To ciekawa oferta zwłaszcza dla osób sporadycznie używających telefon komórkowy.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

15
Dodaj komentarz

10 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
zośka

Fajnie, ze w zestawieniu pojawiła się sieć Otvarta. Ja mam co prawda ten abonament za 13,99 zł ale i tak nigdy wczesniej nie płaciłam tak mało za abonament :)

Jaros

w otvartej jestem od prawie 2 lat. mam tu w sumie 3 numery ( w tym jeden w tym abonamencie z artykułu) i internet mobilny. Porządna sieć.

elon

Czy każda z tych sieci ma dobry zasięg ?

dahma

ja mam abonament w sieci Otvarta i nie narzekam na zasieg, jest prawie na full non stop. a nie mieszkam w dużym mieście :)

Cav

Warto by jakoś doliczyć do cen koszt aktywacji, bo on dość drastycznie zmienia opłacalność…

nathalia

Otvarta to sieć dla każdego, ich oferta jest też fajna dla nastolatków czy seniorów. A szczególnie ten pakiet za 7,99 zł/mc :)

Viktorija

mam ten najtańszy abonament w sieci Otvarta, daje rade, usługi są stabilne.

basjana

jakos w zeszlym roku przenioslam sie do sieci Otvarta, która działa na nadajnikach plusa. Teraz jestem bardziej zadowolona i tu nie mam umowy na czas okreslony, jest tylko 30 dni okresu wypowiedzenia.

Gaabi

W Otvartej mam i abonament telefoniczny i internet mobilny, jestem zadowolona z działania obu usług.

Andzia

CZy jest jeszcze MINI3 Virgin Mobile ?

Dor

Otvarta oferuje 11 Gb i rozmowy bez limitu za 13,99,A ja bym chciał tylko 11 GB za 10 złotych miesięcznie i bez rozmów.Dlaczego nikt nie oferuje takiej oferty.Wszyscy chcą dać np 25 Gb za 25 złotych.A ja nie chcę 25 Gb jak wystarcza mi 10 GB miesięcznie.

Ona

Przejdź do T-Mobile Go! na kartę, po każdym doładowaniu dostaniesz GB neta,które nie przepadają tylko się sumują:)

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów