Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Interesuje Cię najtańsza oferta na kartę? Niektóre kosztują nawet poniżej 10 zł miesięcznie! Ale czy taki pakiet będzie spełniał Twoje wymagania? Przekonaj się sam i zobacz na nasz ranking najtańszych ofert na kartę do 10 i więcej złotych.

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2021.

Najtańsza oferta na kartę

Przygotowaliśmy zestawienie 10 najtańszych ofert na kartę. Ich dodatkową zaletą jest brak umowy z operatorem, co oznacza, że możesz zrezygnować z usług w każdym momencie. Nie musisz nawet wypisywać wypowiedzenia umowy, gdyż jej po prostu brak.

Okrągły gigabajt otrzymasz w ofercie Play na kartę odNOWA. Pakiet kosztuje 5 zł, a dodatkowo możesz aktywować Stan Darmowy, dzięki któremu będziesz cieszyć się nielimitowanymi minutami i SMS-ami wewnątrz sieci Play. Co ciekawe, ważność konta nie wynosi standardowe 30 czy 31 dni, lecz do wyczerpania transferu!

W identycznej cenie otrzymasz najtańszy pakiet od lajta, który oferuje również 1 GB LTE. Nie dostaniesz jednak darmowych połączeń czy SMS-ów, a ważność konta trwa tradycyjne 30 dni. Dla niektórych przewagą lajt mobile może być zasięg sieci (Plus GSM).

Kolejna oferta na kartę za 5 zł miesięcznie. Nie dostaniesz w niej jednak pakietu darmowych minut, SMS-ów czy megabajtów, a… darmowe aplikacje internetowe. Możesz do woli korzystać m.in. z Facebooka i Messengera, który z powodzeniem zastąpi funkcję SMS/MMS. Bardzo dobry wybór w tej cenie.

Kolejna wariacja pakietu odNOWA sieci Play. Tym razem otrzymujesz w identycznej cenie zestaw 100 SMS-ów do wszystkich sieci. Ważność konta wyczerpuje się wraz z wysłaniem ostatniej wiadomości tekstowej. Niemniej jednak za 5 zł pakiet 100 SMS-ów wydaje się zbyt mały jak na dzisiejsze standardy.

Tym razem nowość Virgin Mobile z sierpnia 2018. Za 9 zł otrzymasz w ramach pakietu #Mini 9 paczkę 300 minut i 300 SMS-ów, a do tego 1 gigabajt. To jedna z najlepszych ofert do 10 zł!

O wiele gorzej prezentuje się pakiet Fakt Mobile. Koszt miesięczny jest ten sam, ale dostaniesz tylko 100 MB transferu danych. Również paczka minut i SMS-ów jest znacznie szczuplejsza.

Kolejna propozycja od a2mobile, tym razem za 12,90 zł. To świetna propozycja dla osób przede wszystkim surfujących po sieci www. Do dyspozycji przeznaczono 5 GB na pełnej prędkości transferu, ale aż do 15 gigabajtów (5-15 GB) będziesz mógł korzystać z Internetu z prędkością do 1 Mb/s.

Pakiet Niewyczerpalne Rozmowy od a2mobile to jedna z trzech ofert tego operatora w cenie 12,90 zł (jeszcze jakiś czas temu kosztowały one 9,90 zł). W tym przypadku otrzymasz nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych. Jeżeli dużo rozmawiasz, a mało wysyłasz SMS-ów, to jest to oferta dla Ciebie.

A oto przeciwieństwo poprzedniej oferty. Niewyczerpalne Wiadomości to – jak sama nazwa wskazuje – pakiet z nielimitowanymi SMS-ami i MMS-ami do wszystkich. Preferujesz częste kontaktowanie się ze znajomymi właśnie w ten sposób? Jeżeli tak, to nie znajdziesz nic tańszego.

Tym razem lajt mobile prezentuje się drożej, ale za to bardzo dobrze: dostaniesz nie tylko nielimitowane minuty, ale i wiadomości SMS i MMS. I to do wszystkich polskich sieci! Jakby tego było mało, do dyspozycji otrzymasz też paczkę 1 GB Internetu.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów