Najtańsze oferty na kartę

Jeszcze kilka lat temu można było pomarzyć o tanich ofertach komórkowych z nielimitowanymi minutami, SMS-ami i pokaźnym transferem danych. Obecnie można je zakupić już za 20-30 zł w wielu sieciach GSM. Są jednak i tacy, którzy nie potrzebują tak wyśrubowanych standardów – wystarczy im skromny pakiet minut czy SMS-ów. Na szczęście operatorzy komórkowi oferują również takie taryfy i to w cenie niższej niż 10 zł.

Przygotowaliśmy zestawienie 10 najtańszych ofert na kartę. Ich dodatkową zaletą jest brak umowy z operatorem, co oznacza, że możemy zrezygnować z usług w każdym momencie.

1

#Freemium

30
365 dni
MINUTY
30
SMS
30
INTERNET
300 MB
CENA PAKIETU
0
porównaj

Zdecydowanie najtańsza oferta, bo… darmowa. Cykliczny pakiet 30 minut i 30 SMS-ów do wszystkich krajowych sieci oraz paczka danych o wielkości 300 MB odnawia się we #Freemium za darmo raz na 30 dni! W skali roku wystarczy tylko raz doładować konto za 5 zł, aby utrzymać jego ważność. Oznacza to, że utrzymanie telefonu w skali miesiąca będzie wynosić zaledwie 42 grosze. Pakiet Virgin Mobile to świetna oferta osób które mniej korzystają z usług telekomunikacyjnych i cenią sobie oszczędność. Równocześnie klient ma możliwość dokupienia atrakcyjnych cenowo pakietów za #Półdarmo, co czyni #Freemium najbardziej elastyczną i dopasowaną do każdego ofertą na rynku.

2

Internet 100 MB LTE

30
365 dni
MINUTY
0
SMS
0
INTERNET
100 MB
CENA PAKIETU
1,00
porównaj

Za symboliczną złotówkę możemy wykupić w Lajt Mobile pakiet internetowy o wielkości 100 MB. To trzykrotnie mniej niż we wcześniejszej propozycji od Virgin Mobile, a do tego nie otrzymamy darmowych minut i SMS-ów. Mało praktyczna oferta.

3

Internet 500 MB LTE

30
365 dni
MINUTY
0
SMS
0
INTERNET
500 MB
CENA PAKIETU
2,99
porównaj

100 MB będzie niewystarczające nawet dla osób niezwykle rzadko korzystających z Internetu w telefonie. Bezpieczniej jest wykupić pakiet 500 MB za jedyne 2,99 zł. Taką taryfę proponuje również Lajt Mobile w swoich ofertach na kartę.

4

odNOWA 1 GB

MINUTY
0
SMS
0
INTERNET
1 GB
CENA PAKIETU
5,00
porównaj

Okrągły gigabajt otrzymamy w ofercie Play na kartę odNOWA. Pakiet kosztuje 5 zł, a dodatkowo możemy aktywować Stan Darmowy, dzięki któremu będziemy cieszyć się nielimitowanymi minutami i SMS-ami wewnątrz sieci Play. Co ciekawe, ważność konta nie wynosi standardowe 30 czy 31 dni, lecz do wyczerpania transferu!

4

Internet 1 GB LTE

30
365 dni
MINUTY
0
SMS
0
INTERNET
1 GB
CENA PAKIETU
5,00
porównaj

W identycznej cenie otrzymamy kolejny pakiet od Lajta, który oferuje również 1 GB LTE. Nie dostaniemy jednak darmowych połączeń czy SMS-ów, a ważność konta trwa tradycyjne 30 dni. Dla wielu przewagą Lajta może być zasięg sieci (Plus GSM).

4

Społecznościowy

31
365 dni
MINUTY
0
SMS
0
INTERNET
0
CENA PAKIETU
5,00
porównaj

Kolejna oferta na kartę za 5 zł miesięcznie. Nie dostaniemy w niej jednak pakietu darmowych minut, SMS-ów czy megabajtów, a… darmowe aplikacje internetowe. Możemy do woli korzystać m.in. z Facebooka i Messengera, który z powodzeniem zastąpi nam funkcję SMS/MMS. Bardzo dobry wybór w tej cenie.

4

odNOWA 100 SMS-ów

MINUTY
0
SMS
100
INTERNET
0
CENA PAKIETU
5,00
porównaj

Kolejna wariacja pakietu odNOWA sieci Play. Tym razem otrzymujemy w identycznej cenie zestaw 100 SMS-ów do wszystkich sieci. Ważność konta wyczerpuje się wraz z wysłaniem ostatniej wiadomości tekstowej. Niemniej jednak za 5 zł pakiet 100 SMS-ów wydaje się zbyt mały jak na dzisiejsze standardy.

8

Nielimitowane SMS-y

30
365 dni
MINUTY
0
SMS
bez
limitu
INTERNET
0
CENA PAKIETU
8,00
porównaj

A skoro już o SMS-ach mowa, to za 8 zł dostaniemy najtańszą ofertę na rynku z nielimitowanymi wiadomościami do wszystkich krajowych sieci. Z pomocą znowu przychodzi Lajt Mobile. Co ciekawe, analogiczny pakiet abonamentu – Lajtowy No Limit SMS-y – tego samego operatora jest o niemal złotówkę droższy. Bardzo dobra propozycja dla osób uzależnionych od pisania na telefonie.

9

Pakiet Zacny

31
365 dni
MINUTY
50
SMS
50
INTERNET
300 MB
CENA PAKIETU
8,00
porównaj

Tym razem a2mobile nie prezentuje się tak dobrze: co prawda otrzymamy pakiet 50 minut i SMS-ów oraz 300 MB, więc „wszystkiego po trochu”. Niewiele mniej oferuje jednak #Freemium, który jest darmowy. Lepiej dołożyć niecałe 2 zł i cieszyć się nowymi pakietami a2mobile.

10

100 minut i 100 SMS-ów do ...

31
425 dni
MINUTY
100
SMS
100
INTERNET
100 MB
CENA PAKIETU
9,00
porównaj

Podobne odczucie można mieć przy pakiecie Fakt Mobile. Co prawda dostaniemy w nim więcej darmowych minut i SMS-ów, lecz cierpi na tym pakiet internetowy (symboliczne 100 MB). Cena na miesiąc wynosi 9 zł.

Podsumowanie

Najtańsze oferty na kartę kosztują mniej niż 10 zł. W tej cenie możemy zapewnić sobie np. pakiet SMS-ów ważnych do ostatniej wysłanej wiadomości (Play odNOWA), SMS-y bez limitu do wszystkich (Lajt Mobile), czy „wszystko po trochu” w darmowej ofercie #Freemium Virgin Mobile.

Dla osób naprawdę rzadko korzystających z telefonu będzie to najlepsza oferta z dostępnych na rynku. Nawet, jeżeli przyjdzie potrzeba zużycia większej ilości minut czy SMS-ów w skali miesiąca, to operator umożliwia zakup dodatkowych pakietów we #Freemium. Nie jesteś skazany na droższe oferty bez limitów, z których i tak nie będziesz w pełni korzystał.

avatar
Wybrane oferty: