Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Jeszcze kilka lat temu można było pomarzyć o tanich ofertach komórkowych z nielimitowanymi minutami, SMS-ami i pokaźnym transferem danych. Obecnie można je zakupić już za 20-30 zł w wielu sieciach GSM. Są jednak i tacy, którzy nie potrzebują tak wyśrubowanych standardów – wystarczy im skromny pakiet minut czy SMS-ów. Na szczęście operatorzy komórkowi oferują również takie taryfy i to w cenie niższej niż 10 zł.

Przygotowaliśmy zestawienie 10 najtańszych ofert na kartę. Ich dodatkową zaletą jest brak umowy z operatorem, co oznacza, że możemy zrezygnować z usług w każdym momencie.

Zdecydowanie najtańsza oferta, bo… darmowa. Cykliczny pakiet 30 minut i 30 SMS-ów do wszystkich krajowych sieci oraz paczka danych o wielkości 300 MB odnawia się we #Mini 3 za 3 zł na 30 dni! Pakiet Virgin Mobile to świetna oferta osób które mniej korzystają z usług telekomunikacyjnych i cenią sobie oszczędność.

Okrągły gigabajt otrzymamy w ofercie Play na kartę odNOWA. Pakiet kosztuje 5 zł, a dodatkowo możemy aktywować Stan Darmowy, dzięki któremu będziemy cieszyć się nielimitowanymi minutami i SMS-ami wewnątrz sieci Play. Co ciekawe, ważność konta nie wynosi standardowe 30 czy 31 dni, lecz do wyczerpania transferu!

W identycznej cenie otrzymamy kolejny pakiet od Lajta, który oferuje również 1 GB LTE. Nie dostaniemy jednak darmowych połączeń czy SMS-ów, a ważność konta trwa tradycyjne 30 dni. Dla wielu przewagą Lajta może być zasięg sieci (Plus GSM).

Kolejna oferta na kartę za 5 zł miesięcznie. Nie dostaniemy w niej jednak pakietu darmowych minut, SMS-ów czy megabajtów, a… darmowe aplikacje internetowe. Możemy do woli korzystać m.in. z Facebooka i Messengera, który z powodzeniem zastąpi nam funkcję SMS/MMS. Bardzo dobry wybór w tej cenie.

Kolejna wariacja pakietu odNOWA sieci Play. Tym razem otrzymujemy w identycznej cenie zestaw 100 SMS-ów do wszystkich sieci. Ważność konta wyczerpuje się wraz z wysłaniem ostatniej wiadomości tekstowej. Niemniej jednak za 5 zł pakiet 100 SMS-ów wydaje się zbyt mały jak na dzisiejsze standardy.

Tym razem a2mobile nie prezentuje się tak dobrze: co prawda otrzymamy pakiet 50 minut i SMS-ów oraz 300 MB, więc „wszystkiego po trochu”. Niewiele mniej oferuje jednak #Mini 3, który jest tańszy. Lepiej dołożyć niecałe 2 zł i cieszyć się nowymi pakietami a2mobile.

Kolejna nowość Virgin Mobile z sierpnia 2018. Za 9 zł otrzymamy w ramach pakietu #Mini 9 paczkę 300 minut i 300 SMS-ów, a do tego 1 gigabajt. Jedna z najlepszych ofert do 10 zł!

O wiele gorzej prezentuje się pakiet Fakt Mobile. Koszt miesięczny jest ten sam, ale dostaniemy tylko 100 MB transferu danych. Również paczka minut i SMS-ów jest znacznie szczuplejsza.

Pakiet Niewyczerpalne Rozmowy od a2mobile to jedna z trzech ofert tego operatora w cenie 9,90 zł. W tym przypadku otrzymamy nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych. Jeżeli dużo rozmawiasz, a mało wysyłasz SMS-ów, to jest to oferta dla ciebie.

A oto przeciwieństwo poprzedniej oferty. Niewyczerpalne Wiadomości to – jak sama nazwa wskazuje – pakiet z nielimitowanymi SMS-ami i MMS-ami do wszystkich. Preferujesz częste kontaktowanie się ze znajomymi właśnie w ten sposób? Jeżeli tak, to nie znajdziesz nic tańszego.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów