Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Najtańsze oferty na kartę w 2022 roku

1
Oferty prepaid

Interesuje Cię najtańsza oferta na kartę? Niektóre kosztują nawet poniżej 10 zł miesięcznie! Ale czy taki pakiet będzie spełniał Twoje wymagania? Przekonaj się sam i zobacz na nasz ranking najtańszych ofert na kartę do 10 i więcej złotych.

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2022.

Najtańsza oferta na kartę

Przygotowaliśmy zestawienie 10 najtańszych ofert na kartę. Ich dodatkową zaletą jest brak umowy z operatorem, co oznacza, że możesz zrezygnować z usług w każdym momencie. Nie musisz nawet wypisywać wypowiedzenia umowy, gdyż jej po prostu brak.

Play 1 GB

Okrągły gigabajt otrzymasz w ofercie Play na kartę odNOWA. Pakiet kosztuje 5 zł, a dodatkowo możesz aktywować Stan Darmowy, dzięki któremu będziesz cieszyć się nielimitowanymi minutami i SMS-ami wewnątrz sieci Play. Co ciekawe, ważność konta nie wynosi standardowe 30 czy 31 dni, lecz do wyczerpania transferu!

lajt mobile 1 GB

W identycznej cenie otrzymasz najtańszy pakiet od lajta, który oferuje również 1 GB LTE. Nie dostaniesz jednak darmowych połączeń czy SMS-ów, a ważność konta trwa tradycyjne 30 dni. Dla niektórych przewagą lajt mobile może być zasięg sieci (Plus GSM).

a2mobile

Kolejna oferta na kartę za 5 zł miesięcznie. Nie dostaniesz w niej jednak pakietu darmowych minut, SMS-ów czy megabajtów, a… darmowe aplikacje internetowe. Możesz do woli korzystać m.in. z Facebooka i Messengera, który z powodzeniem zastąpi funkcję SMS/MMS. Bardzo dobry wybór w tej cenie.

Play

Kolejna wariacja pakietu odNOWA sieci Play. Tym razem otrzymujesz w identycznej cenie zestaw 100 SMS-ów do wszystkich sieci. Ważność konta wyczerpuje się wraz z wysłaniem ostatniej wiadomości tekstowej. Niemniej jednak za 5 zł pakiet 100 SMS-ów wydaje się zbyt mały jak na dzisiejsze standardy.

Virgin Mobile 1 GB

Tym razem nowość Virgin Mobile z sierpnia 2018. Za 9 zł otrzymasz w ramach pakietu #Mini 9 paczkę 300 minut i 300 SMS-ów, a do tego 1 gigabajt. To jedna z najlepszych ofert do 10 zł!

Fakt Mobile 300 MB

O wiele gorzej prezentuje się pakiet Fakt Mobile. Koszt miesięczny jest ten sam, ale dostaniesz tylko 300 MB transferu danych. Również paczka minut i SMS-ów jest znacznie szczuplejsza.

lajt mobile 10 GB

Tym razem lajt mobile prezentuje się drożej, ale za dostaniesz większy transfer GB: wynosi on dokładnie 10 gigabajtów! Pakiet jest cykliczny i ważny przez 30 dni od jego aktywacji.

a2mobile 5 GB

Kolejna propozycja od a2mobile, tym razem za 12,90 zł. To świetna propozycja dla osób przede wszystkim surfujących po sieci www. Do dyspozycji przeznaczono 5 GB na pełnej prędkości transferu, ale aż do 15 gigabajtów (5-15 GB) będziesz mógł korzystać z Internetu z prędkością ograniczoną w najgorszym przypadku do 1 Mb/s. Po wyczerpaniu transferu 15 GB aktywuje się lejek do 512 kb/s.

a2mobile

Pakiet Niewyczerpalne Rozmowy od a2mobile to jedna z trzech ofert tego operatora w cenie 12,90 zł (kiedyś kosztowały one tylko 9,90 zł). W tym przypadku otrzymasz nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych. Jeżeli dużo rozmawiasz, a mało wysyłasz SMS-ów, to jest to oferta dla Ciebie.

a2mobile

A oto przeciwieństwo poprzedniej oferty. Niewyczerpalne Wiadomości to – jak sama nazwa wskazuje – pakiet z nielimitowanymi SMS-ami i MMS-ami do wszystkich. Preferujesz częste kontaktowanie się ze znajomymi właśnie w ten sposób? Jeżeli tak, to nie znajdziesz nic tańszego.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Jacek

Nie znalazłem ofert lajtmobile 10GB za 10 zł chyba że źle szukałem. Można prosić linka do tej oferty?

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów