Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Xiaomi Mi Mix 3 – 5 najlepszych ofert komórkowych

2
Xiaomi Mi Mix 3 najlepsze oferty

Xiaomi Mi Mix 3 to jeden z topowych modeli chińskiego producenta. Został zaprezentowany światu pod koniec 2018 roku i wciąż sprawia bardzo dobre wrażenie. Tym bardziej, że wśród flagowych konstrukcji ma bardzo ciekawą i oryginalną budowę, a także bardzo dobre parametry.

Xiaomi Mi Mix 3 na abonament

W przeciwieństwie do znakomitej większości konkurencji, Xiaomi Mi Mix 3 ma obudowę w formie slidera. Jego aparat do selfie wysuwa się wraz z tylną obudową! Podobne rozwiązania zyskują grono coraz to licznych naśladowców, ale to Mi Mix 3 i Honor Magic 2 były jednymi z pierwszych smartfonów, które zapewniały taką budowę.


>>> Wszystkie oferty z Xiaomi Mi Mix 3 <<<


Dzięki chowanej przedniej kamerze 24+2 Mpix projektanci zrezygnowali z notcha – w ten sposób tafla ekranu Super AMOLED 6,39″ nie jest niczym zaburzona. Na tylnej obudowie również znajduje się podwójny aparat, tym razem w konfiguracji 2x 12 Mpix. Kolejne atrakcyjne rozwiązania znajdziemy już „w środku”. Flagowca Xiaomi napędza Snapdragon 845/855, który jest wspomagany przez naprawdę sporą pamięć RAM. W zależności od wybranej wersji, może być dostępnych 6, 8, a nawet 10 GB! Do dyspozycji użytkownika przyznano maksymalnie 256 gigabajtów, a o długą pracę telefonu dba akumulator o pojemności 3200 mAh.

Niedawno pisaliśmy o przeciekach wskazujących o możliwych pracach nad Xiaomi Mi Mix 4, a więc następcy Mi Mixa 3. Sprawdźmy jednak, jacy operatorzy oferują go na najlepszych warunkach. Ceny i oferty aktualne na 31.07.2019.

Propozycja Red Bull Mobile – a konkretnie jego pakiet RBM SieMa 89 – oferuje dobre warunki umowy w dość niskim abonamencie. Opłata za telefon nie należy do niskich, ale w innych ofertach potrafi być jeszcze wyższa. Cieszy obecność aż 25 GB do wykorzystania w każdym miesiącu trwania umowy.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 4561 zł.

Naszym zdaniem: czy ta oferta jest złotym środkiem? Trudno to jednoznacznie stwierdzić, ale na pewno oferuje jedne z lepszych warunków umowy, a przy okazji zarówno abonament, jak i smartfon nie jest najdroższy w zakupie.

Pakiet Solo L operatora Play oferuje jeszcze większy transfer danych! Niestety tylko w Polsce, gdyż w roamingu UE nie ma darmowych paczek internetowych. Jest to jednak wciąż bogata oferta z nielimitowanymi minutami, SMS-ami i MMS-ami do wszystkich, a także dostępem do platformy Tidal i telewizji Play NOW. Ta ostatnia jest w cenie pakietu przez całą umowę, Tidal z kolei przez pierwsze 6 miesięcy.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 4829 zł.

Naszym zdaniem: Play oferuje Mi Mix 3 w niższej cenie niż RBM, ale przez 2 lata i tak zapłacimy u niego nieco więcej. Niektórych może zrazić dość wysoki abonament, który przekracza 100 zł. Z drugiej strony fioletowy operator oferuje dodatkowe usługi, których nie ma inny telekom.

Kolejna oferta z nielimitowanymi usługami głosowymi i tekstowymi do wszystkich sieci. W Red Bull Mobile SieMa 49 dostaniemy ponadto darmowe warunki roamingu z 1 GB bezpłatnego transferu za granicą. Opłata startowa za telefon Xiaomi wynosi 2816 zł.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 4041 zł.

Naszym zdaniem: najtańsza oferta z nielimitowanymi połączeniami i wiadomościami. Abonament miesięczny nie przekracza 50 zł, ale wysokość opłaty startowej za Xiaomi Mi Mix 3 potrafi być zabójcza.

RBM SieMa 69 to oferta pośrednia pomiędzy wcześniejszymi pakietami sieci Red Bull Mobile. Tak naprawdę jedyne różnice między nimi to wielkość krajowego transferu, wysokość abonamentu oraz cena telefonu.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 4391 zł.

Naszym zdaniem: ceny w abonamencie RBM SieMa 69 są przeciętne – ani nie najwyższe, ani nie najniższe. Operator oferuje sporą paczkę danych 15 GB.

W pakiecie Play ofercie Solo S dostaniemy nielimitowane połączenia głosowe, lecz brakuje SMS-ów i MMS-ów. Paczka internetowa również jest najskromniejsza, bo jej wielkość to jedyne 7 GB. Opłata startowa za telefon wynosi 2889 zł.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 4019 zł.

Naszym zdaniem: oferta dla najmniej wymagających, którzy jednak i tak muszą liczyć się z bardzo wysoką ceną Xiaomi Mi Mix 3. W skali całego kontraktu jest to i tak najtańsza propozycja – nieco tańsza nawet od RBM SieMa 49, ale zapewniająca znacznie gorsze warunki umowy.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

2
Dodaj komentarz

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
miś

a w sklepie mi mix 3 za 1800.. mega promocje haha
kto to w ogóle kupuje u operatora?

Emil

Nie bardzo rozumiem dlaczego średnia wartość umowy to ponad 4000, skoro abonament bez telefonu no limit+ podobny pakiet netu kosztuje ok.30zl

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów