Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Premiera Galaxy Note 10 na żywo na Komórkomacie!

Za kilka dni Samsung oficjalnie pokaże światu nową generację Galaxy Note. Już teraz informujemy naszych Czytelników o możliwości obejrzenia relacji na żywo z Galaxy UNPACKED! Nie przegapcie tej okazji!

Note 10 UNPACKED Live

Śledź nas w trakcie debiutu najnowszego biznesowego flagowca Samsunga – w tym miejscu znajdziesz wideo z prezentacją Galaxy Note 10 na żywo!

Premiera Samsunga Galaxy Note 10 będzie miała miejsce dokładnie 7 sierpnia o godzinie 22:00, a więc niemal dokładnie rok po poprzedniku. Przypominamy – debiut Galaxy Note 9 miał miejsce w dniu 9 sierpnia o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Nowe modele Samsung Galaxy Note 10 i Galaxy Note 10 Plus mają mieć piękny ekran Dynamic AMOLED z otworem na kamerkę do selfie. W przeciwieństwie do tegorocznego Galaxy S10, będzie on zlokalizowany w centrum górnej części wyświetlacza. Możemy liczyć na absolutnie topowe podzespoły, w tym nawet 12 GB pamięci operacyjnej RAM. O szczegółach technicznych Galaxy Note 10 pisaliśmy niedawno w tym artykule.

Po premierze Samsung Galaxy Note 10 trafi do przedsprzedaży. O jego ofertach i okazjach dowiesz się przeglądając nasz dział Promocje.

Źródło: Samsung.


Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o