Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Wiemy, kiedy pojawi się Samsung Galaxy Fold

Na początku roku Samsung ogłosił debiut składanego smartfona. Ta miała się odbyć w okolicach kwietnia, jednak wobec różnych problemów technologicznych premierę przełożono nie podając daty. W końcu ogłoszono, że awarie Samsunga Galaxy Fold związane z psującym się ekranem zostały rozwiązane. Nieznana pozostawała tylko data ponownej premiery. Do teraz.

Składany Samsung

Mimo, że w dalszym ciągu nie mamy konkretnej daty debiutu, wiemy, że będzie miała miejsce we wrześniu. Informacje dostępne w sieci zawężają ten okres do dni pomiędzy 18 a 20 września. Co ciekawe, data ta pokrywa się z premierą i wprowadzeniem na rynek nowych generacji iPhone’a, które prezentowane są na początku września, a do sprzedaży trafiają w okolicy 20 dnia tego miesiąca. Wszystko wskazuje na to, że składane smartfony od Samsunga są już w trakcie produkcji.

Dla przypomnienia – Samsung Galaxy Fold to pierwszy składany smartfon koreańskiego giganta. Posiada 7,3-calowy wyświetlacz, który po złożeniu ma przekątną 4,6 cala. Oprogramowanie dopasowuje wielkość aplikacji do ekranu w momencie przełączania. Smartfon będzie zasilany procesorem wykonanym w technologii 7 nm wspartym 12 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczono minimum 512 GB przestrzeni dyskowej. Urządzenie będzie posiadało potrójny aparat główny, a za energię odpowiedzialna będzie bateria o pojemności 4380 mAh.

Nie wiadomo kiedy Samsung Galaxy Fold trafi do Polski. Można się jednak spodziewać, że jeśli ma być dostępny na naszym rynku, to będzie obecny dość szybko po premierze.

Źródło: gsmarena.com, gizmochina.com.

Wiemy, kiedy pojawi się Samsung Galaxy Fold
5 (100%) 4 głosów

{{selectedInfo}}
+48
  • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o