Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wiemy, kiedy pojawi się Samsung Galaxy Fold

Wiemy, kiedy pojawi się Samsung Galaxy Fold

Na początku roku Samsung ogłosił debiut składanego smartfona. Ta miała się odbyć w okolicach kwietnia, jednak wobec różnych problemów technologicznych premierę przełożono nie podając daty. W końcu ogłoszono, że awarie Samsunga Galaxy Fold związane z psującym się ekranem zostały rozwiązane. Nieznana pozostawała tylko data ponownej premiery. Do teraz.

Składany Samsung

Mimo, że w dalszym ciągu nie mamy konkretnej daty debiutu, wiemy, że będzie miała miejsce we wrześniu. Informacje dostępne w sieci zawężają ten okres do dni pomiędzy 18 a 20 września. Co ciekawe, data ta pokrywa się z premierą i wprowadzeniem na rynek nowych generacji iPhone’a, które prezentowane są na początku września, a do sprzedaży trafiają w okolicy 20 dnia tego miesiąca. Wszystko wskazuje na to, że składane smartfony od Samsunga są już w trakcie produkcji.

Dla przypomnienia – Samsung Galaxy Fold to pierwszy składany smartfon koreańskiego giganta. Posiada 7,3-calowy wyświetlacz, który po złożeniu ma przekątną 4,6 cala. Oprogramowanie dopasowuje wielkość aplikacji do ekranu w momencie przełączania. Smartfon będzie zasilany procesorem wykonanym w technologii 7 nm wspartym 12 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczono minimum 512 GB przestrzeni dyskowej. Urządzenie będzie posiadało potrójny aparat główny, a za energię odpowiedzialna będzie bateria o pojemności 4380 mAh.

Nie wiadomo kiedy Samsung Galaxy Fold trafi do Polski. Można się jednak spodziewać, że jeśli ma być dostępny na naszym rynku, to będzie obecny dość szybko po premierze.

Źródło: gsmarena.com, gizmochina.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (4 votes)
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów