Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Red Bull Mobile SieMa 89 pod lupą – prześwietlamy ofertę

avatar
3
Obowiązuje do: odwołania
RBM 25 GB

Red Bull Mobile SieMa 89 to nowy abonament tego operatora. Na początku 2018 roku sieć zaskoczyła swoich klientów wprowadzając nowe pakiety i modyfikując stare, zmieniając przy okazji dotychczasową nazwę Energy na SieMa. Przyjrzyjmy się tej nowości Red Bulla i sprawdźmy, czy ma ona szansę przyciągnąć uwagę szerszego grona klientów.

Red Bull Mobile 25 GB

W lutym tego roku odbyła się premiera nowego Red Bull Mobile SieMa. Doszły zupełnie nowe abonamenty za 89 i 199 zł, pozostałe zaś (za 29, 49 i 69 zł miesięcznie) zostały znacząco przebudowane.

Sprawdź ofertę Red Bull Mobile 89
PORÓWNAJ OFERTY

Wybierają ofertę Red Bull Mobile SieMa 25 GB, klient otrzymuje darmowe połączenia do wszystkich sieci komórkowych i na telefony stacjonarne, zestaw nielimitowanych wiadomości SMS i MMS, darmowy dostęp do platformy muzycznej Tidal oraz 25 GB internetu, z czego niewykorzystany transfer przechodzić będzie na kolejne 2 miesiące.

Rozmowy, SMS-y i Internet w RBM 89

Oto dokładny cennik obowiązujący w taryfie Red Bull Mobile 89:

 • minuty na komórki: nielimitowane
 • minuty na stacjonarne: nielimitowane
 • SMS-y: nielimitowane
 • MMS-y: nielimitowane
 • Internet: 25 GB
 • cena: 89 zł
 • długość umowy: 24 miesiące

Red Bull Mobile SieMa 89:

RBM 25 GB

Porównaj oferty na abonament
PORÓWNAJ OFERTY

To jednak nie wszystko. Wybierając ofertę Red Bulla klient otrzyma szeroki wybór smartfonów i telefonów komórkowych będących w zestawie. Są to te same modele, które posiada w swojej ofercie Play.

Red Bull Mobile SieMa 89 – dla kogo?

Abonament RBM SieMa z 25 GB to jedna z kilku ofert postpaid sieci Red Bull Mobile. Wybierając ją klient otrzyma obszerny zestaw usług w niewygórowanej cenie (abonament zawiera już opłatę za sprzęt, a więc nie jest doliczana osobna rata).

Z pakietu powinni być zadowoleni klienci wymagający dużej paczki danych w kraju. 25 GB (ale tylko 1 GB w UE) to naprawdę sporo, poza tym operator zapewnia bezpłatne korzystanie z Tidala. Jeżeli korzystasz z tej usługi, to w skali 2 lat możesz zaoszczędzić na abonamencie niemal 500 zł. RBM ma także w swojej ofercie wiele modeli smartfonów, a także sprzętu i akcesoriów przeznaczonych do sportów ekstremalnych. Opłaty startowe za urządzenia – w zależności od ich klasy i wybranego pakietu – zaczynają się już od 6 zł.

Zalety:

 • zakres usług (nielimitowane minuty, SMS-y oraz MMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych, 25 GB)
 • duży wybór telefonów i smartfonów (w tym outlet)
 • bardzo duży wybór sportowych akcesoriów
 • darmowy Tidal
 • ceny telefonów, smartfonów i akcesoriów od symbolicznych 6 zł
 • bezpłatny roaming UE
 • brak dodatkowych rat za urządzenie

Wady:

 • konieczność wiązania się długoterminową umową
 • tylko 1 GB w UE
 • często wysokie opłaty startowe za telefony
 • wysoka opłata aktywacyjna (49 zł)

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego operatora? Sprawdź opinie Red Bull Mobile.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

darmowy 1 GB w UE – rozumiem, ale pisać że „tylko” 1 GB to trochu przesada. Do wykorzystania ponad 5 GB w UE :)

No właśnie dziwna sytuacja, bo ostatnio dostaliśmy informację od RBM, że mają do dyspozycji max. 1 GB w UE :/

Tak, ale zobacz dalej w regulaminie:

V.4. „Do dnia 31 sierpnia 2018 r., opłata, o której mowa w pkt 2 naliczana będzie dopiero po wykorzystaniu 1 GB transmisji danych. Jeśli jednak będziesz spełniać warunki z pkt 1 opłata będzie naliczana od początku korzystania z limitu GB. Jeśli Limit GB jest niższy niż 1GB opłata nie będzie miała zastosowania.”

Opłata ta wynosi:

V.3. „W przypadku transmisji danych, opłata dodatkowa z pkt 2 naliczana jest przy korzystaniu przez Ciebie z limitu GB. Po wykorzystaniu limitu GB, za korzystanie z transmisji danych w Strefie Euro naliczana jest stawka w wysokości 0,03072 zł (z VAT) za 1 MB.”

Z poniższego wynika, że 1 GB w UE jest w RBM SieMa 89 za darmo (w cenie abonamentu), a kolejnych max. 4,6 GB możesz mieć, ale płatne dodatkowo.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: