Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

W serwisie TENAA pojawił się nowy telefon o kodowej nazwie M1908F1XE. Niektórzy spekulują, że może to być kolejna generacja Xiaomi Mi Mix, a więc jednego z flagowych modeli chińskiego producenta.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Nowy flagowiec Xiaomi

W październiku poprzedniego roku wyszedł Xiaomi Mi Mix 3 z topowym wtedy Snapdragonem 845. Na początku 2019 roku Xiaomi ogłosiło model Mi Mix 3 5G z najnowszym Snapdragonem 855. W związku z tym można wywnioskować, że chiński gigant pracuje nad kolejną generacją serii Mi Mix. W ten sposób możemy przyjąć, że data premiery czwartej generacji miałaby miejsce w okolicach października, a smartfon posiadałby prawdopodobnie Snapdragona 855 Plus i obsługę sieci 5G.

Przykładowa oferta z Mi Mix 3:

Xiaomi Mi Mix 4?

Co jeszcze wiemy o Xiaomi Mi Mix 4? Na ten moment niewiele. Niedawno jeden z ważniejszych pracowników Xiaomi - Wang Teng Thomas stwierdził, że kolejna generacja Mi Mixa oferuje szybsze ładowanie bezprzewodowe od Xiaomi Mi 9. Przypomnijmy: flagowiec chińskiego koncernu posiada możliwość szybkiego ładowania bezprzewodowego 20 W.

Wcześniej w sieci pojawiły się informacje o projekcie Hercules. Pod tym kryptonimem miał się ukrywać kolejny flagowy produkt od Xiaomi. Według tamtych informacji, smartfon miał pracować po kontrolą Snapdragona 855, bardziej pewna wydaje się jednak wersja z „plusem”. Dodatkowo urządzenie powinno być wyposażone w potrójny aparat główny i jeden pojedynczy przedni. Według tych informacji smartfon będzie posiadał technologię NFC oraz ekran z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych.

Niedawno publikowaliśmy informacje o przymiarkach Xiaomi do nowego designu swoich telefonów. Być może Xiaomi Mi Mix 4 będzie pierwszym modelem z tej serii.

Źródło: gizmochina.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów