Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Najtańszy bezterminowy abonament – ranking

13
oferty komórkowe do 20 zł

Interesuje Cię tani abonament z umową na czas nieokreślony? W praktyce oznacza on, że możesz zrezygnować z usług operatora komórkowego w każdej chwili z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Jest to niemal tak wygodne, jak w przypadku ofert na kartę, kiedy w zasadzie w każdej chwili możesz wyrzucić kartę SIM do kosza na śmieci. Dodatkowo, abonament oferuje często dodatkowe bonusy, jak np. zwiększający się transfer wraz ze stażem u operatora czy atrakcyjne warunki dla dwojga.

Oferty aktualne na 19.11.2021.

Najlepsze oferty komórkowe ->

Najtańsze abonamenty no limit:


Tani abonament bez długoterminowej umowy

Nie braliśmy pod uwagę wszystkich ofert zawieranych na czas nieokreślony – ograniczyliśmy się do pakietów, które zapewniają użytkownikom:

  • nielimitowane połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych
  • nielimitowane SMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych
  • >5 GB pakietu internetowego
  • umowę na czas nieokreślony

Tym samym w zestawieniu brakuje najtańszych propozycji, których ceny oscylują nawet wokół 8 zł. W zamian dostajemy jednak oferty, które gwarantują wygodne i bezstresowe użytkowanie. Poniżej 10 najtańszych abonamentów spełniających powyższe wymagania.


OTVARTA zapewnia najlepszą cenę spełniając nasze wymagania. W cenie 18,99 zł miesięcznie otrzymasz nielimitowane usługi krajowe (ale bez MMS-ów) oraz aż 11 GB 5G. Do pierwszego rachunku naliczana jest jednorazowa opłata aktywacyjna – równe 24 zł.


Tania i niezła oferta. Za 19 zł zapewnia nielimitowane minuty i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych, a także (w tej cenie) 5 GB LTE. Jednak i tym razem Virgin Mobile nie zapewnia nielimitowanych wiadomości MMS, a opłata aktywacyjna wynosi 29 zł. Virgin Mobile opiera się na infrastrukturze sieci Play i T-Mobile. To tak naprawdę elastyczny abonament – jego ostateczna cena zależy od wymaganych przez Ciebie gigabajtów!


Dobrze znana nam oferta, która na rynku istnieje w niezmienionej postaci już od lipca 2016. W przeciwieństwie do wcześniejszego VM, Freedom1 za 19,90 zł zapewnia nie 5, a 10 GB LTE, ale także wymaga uiszczenia jednorazowej opłaty aktywacyjnej w wysokości 29 zł. Reszta usług na tym samym poziomie (nie licząc braku nielimitowanych połączeń na numery stacjonarne), lecz oferta ta jest miesięcznie droższa o 90 groszy.


Zaraz za podium melduje się lajt mobile i jego pakiet za 19,99 zł (No Limit M). Co jednak oferuje lajt za niecałe 20 zł? Nielimitowane minuty, SMS-y oraz MMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych, a do tego 10 GB LTE. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 29 zł.


Następna oferta (Freedom2) zapewniająca kompleksowe usługi no limit. Jeżeli potrzebujesz nielimitowanych połączeń również na numery stacjonarne i/lub MMS-y bez limitów, to świetnie trafiłeś! Za 24,70 zł dostaniesz to wszystko oraz znacznie większy pakiet internetowy niż w Freedom1, którego wielkość wynosi aż 20 GB. Opłata aktywacyjna to jednorazowy koszt rzędu 29 zł.


W rankingu znalazło się także miejsce dla nowego bezterminowego abonamentu INEA. Za 24,90 zł dostaniesz nielimitowane usługi w kraju i za granicą (roaming UE) oraz aż 20 GB transferu w Polsce. W UE paczka danych wynosi 3,1 GB. Promocyjna opłata aktywacyjna to obecnie 0 zł.


Kolejny tani abonament lajt mobile! Jeszcze w 2020 roku znalazłby się znacznie wyżej, bowiem kosztował wtedy 19,99 zł. Teraz jest o 5 zł droższy, ale wciąż jest tani i oferuje bardzo dużo. Dostaniesz tu nielimitowane usługi w kraju i aż 30 GB transferu danych w cenie 24,99 zł! Umowa jest oczywiście bezterminowa, a aktywacja wynosi 29 zł.


Plush przed wakacjami wrócił do poprzedniej kwoty 25 zł. Dostaniesz tu nielimitowane usługi krajowe (również w roamingu UE, czego brak u większości poprzedników), zwiększający się transfer danych wraz ze stażem u operatora (15 GB na start), a także rabaty dla duetów i wiele innych. Znakomity stosunek jakości do ceny oferty!


Oferta od nju mobile „Wszystko” jest bardzo zbliżona do wcześniejszego Plusha, kosztuje jednak nieco więcej. Jednak również i ona zapewnia bardzo atrakcyjne warunki umowy dla dwojga (dodatkowy numer kosztuje tylko 9 zł), także zwiększający się z czasem transfer z 20 do 60 GB, darmowy roaming i brak opłaty aktywacyjnej. Bardzo dobry wybór!


Ostatnie miejsce zajmuje pakiet O! Swobodna! wirtualnej sieci OTVARTA. Pakiet kosztuje miesięcznie 29,99 zł i dostaniesz w nim m.in. 21 GB transferu. Połączenia głosowe i tekstowe w kraju są nielimitowane, a do pierwszego rachunku operator zażąda jednorazowej opłaty aktywacyjnej wynoszącej 24 zł.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

13
Dodaj komentarz

8 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Ruda

Virgin Mobile – Plan 1_24M jest umową z lojalką na 24 miesiące, więc w ogóle nie powinna znaleźć się w tym zestawieniu, bo jest niezgodna z założeniami zestawienia.

Rzeczywiście, miał tam być bezterminowy wariant abonamentu VM za 19 zł z 3 GB transferu. Dziękujemy za spostrzegawczość ;)

Słowik112

Osobiście polecam premium mobile, gdzie abonament w cenie 20zł to praktycznie wszystko bez limitu, a umowa na ile chcesz.

Danuta

marny zasięg mają

Uro

A PLUS jest taki słaby, że nic nie oferuje ?

Robert

A czemu w zestawieniu brakuje Orange Flex? Za 25 zł jest wszystko to co Plushu + WiFi Calling, dodatkowa karta SIM za darmo i wiele innych ciekawych dodatków.

kaaśka

Otvarta zdecydowanie króluje w tym zestawieniu :)

Beerta

ja od kilkuy miesiecy mam abonament w sieci Otvarta. polecam, szybka aktywacja usług, umowa na czas nieokreślony.

jawor

też jestem abonamentem Otvartej. narzekać nie mogę dostałem tu o wiele lepsze warunki niż w poprzedniej siecfi, w której spędziłem ponad 10 lat.

olaf

czy chodzi o Orange – kupiłem u nich neta na kartę za 5 zł ale nie o to w tym chodzi. Po 15 latach w Orange wczesniej IDEA PL poprosiłem o skonfugurowanie telefonu. Panienka w salonie zblazowana jak gimbuska w niedzielny ranek zażadała ode mnie 60 zł za konfiguracje. po 15 latach cos mi się należy od firmy – powiedziała że nic nie ma za darmo !

olędzka

ja mam abonament w sieci Otvarta, podpisałam umowę na czas nieokreślony z 30 dniowym okresem wypowiedzenia, wiec jako klientka sama decyduje o tym ile czasu tu spędzę :) a jestem już 2 lata i ani myslę o zmianach, nigdy wcześniej nie płaciłam tak niewiele za tak dobrą jakość usług.

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów