Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Freedom1 pod lupą – prześwietlamy ofertę

avatar
19
Obowiązuje do: odwołania
Freedom1

Freedom1

Freedom1 to pierwsza bezterminowa oferta na abonament Premium Mobile. Jest to zarazem jeden z najtańszych planów taryfowych (prawie) no limit – za niecałe 20 zł dostaniemy do dyspozycji nielimitowane minuty i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych, a także aż 10 GB Internetu. Całkiem dużo jak na tę kwotę! Oferta ofertą, ale czy czają się na nas jakieś kruczki? Zobaczmy sami.

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2018.

Premium Mobile bez limitów za 19,90 zł

Pakiet Freedom1 zadebiutował w lipcu 2016 roku i rozpoczął wprowadzanie bezterminowych umów Premium Mobile. Przypomnijmy – wcześniej operator ten oferował abonament (taryfy „S”, „M” itd.) na 12 i 24 miesiące w wariancie z telefonem i bez. Freedom1 był więc rewolucją w ofercie Premium Mobile, jak i na całym polskim rynku GSM.

Sprawdź ofertę Freedom1
PORÓWNAJ OFERTY

Wprowadzono bowiem ofertę, która gwarantuje więcej w niższej cenie niż konkurencja. Dla nowych klientów w kategorii cenowej do 20 zł Freedom1 nie ma sobie równych, co doskonale widać w naszym rankingu najlepszych abonamentów do 20 zł. Co więcej, jest tańszy od pakietów na kartę, które oferują takie same (lub bardzo podobne) warunki umowy. Kolejną wielką zaletą pakietu jest brak długoterminowej umowy – możemy z niego zrezygnować w każdej chwili z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Rozmowy, SMS-y i Internet w Freedom1

Oto dokładny cennik obowiązujący w taryfie Freedom1:

 • minuty na komórki: nielimitowane
 • minuty na stacjonarne: 0 (29 gr/min do wszystkich)
 • SMS-y: nielimitowane
 • MMS-y: 0 (29 gr do wszystkich)
 • Internet: 10 GB LTE
 • cena: 19,90 zł
 • długość umowy: bezterminowa

W pierwszym miesiącu musimy liczyć się dodatkowo na jednorazową opłatę aktywacyjną w wysokości 29 zł. W następnych miesiącach będziemy płacić tylko 19,90 zł, o ile nie będziemy np. wysyłać MMS-ów lub dzwonić na numery stacjonarne. Osoby dokładnie przeglądające regulamin oferty Freedom1 mogą przeżyć szok – jej koszt wynosi bowiem 115,40 zł! Ale spokojnie – po uwzględnieniu upustu za E-Rachunek, terminowe płatności oraz rabatu podstawowego na Abonament, finalna cena wynosi właśnie 19,90 zł. Nie trzeba się zatem obawiać tego dziwacznego zapisu. Po podpisaniu umowy z Premium Mobile, cena pakietu Freedom1 nie może ulec zmianie.

Freedom1 – dla kogo?

Porównaj oferty na abonament
PORÓWNAJ OFERTY

Pakiet Freedom1 jest idealny dla osób, które rzadko (albo wręcz w ogóle) wykonują połączenia na numery stacjonarne czy korzystają z MMS-ów. Podstawowe i najbardziej pożądane usługi – nielimitowane minuty i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych – oraz spory pakiet internetowy w wysokości 5 GB (konsumpcja danych naliczana standardowo co 100 kB) są zapewnione w rewelacyjnej cenie 19,90 zł. Jeżeli więc szukasz taniej oferty bez telefonu, bez długoterminowej umowy, która zarazem zapewnia nielimitowane połączenia na komórki i wygodne korzystania z Internetu, to jest to dla ciebie idealna taryfa.

Zalety:

 • bardzo niska cena
 • zakres usług (nielimitowane minuty i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych, 10 GB)
 • bezterminowa umowa

Wady:

 • brak darmowego roamingu

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego operatora? Sprawdź opinie Premium Mobile.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.2/5 - (14 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
19 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Jestem od wczoraj klientem premium w taryfie fredom 2 czy na rozmowy do stacjonarnych no limit jest tylko w polsce czy też do całej UE..

Trzeba przenieść swój numer do Premium Mobile kupując tę ofertę czy nie???

Nie trzeba – można zamówić nowy numer.

witam kiedy premium mobile wprowadzi oferty abonentowe z felefonem

Premium Mobile na początku swej działalności (przez ok. 6-8 miesięcy) miał oferty z telefonem, ale się z nich wycofał.

czy mozna przeniesc nr od innego operatora

Oczywiście :)

Coż zapytałem przedstawiciela premium mobile czy skan dowodu jest potrzebny odpowiedź tak… na pytanie po co jest potrzebny skan i czy jest to działanie legalne nie uzyskałem żadnej odpowiedzi zalecam ostrożność

Spróbuj załatwić jakąkolwiek usługę u któregokolwiek operatora bez skanu dowodu tożsamości.

ale stacjonarnych w tej ofercie nie ma

Jeżeli komuś nie zależy na nielimitowanych minutach na numery stacjonarne, to jest to aktualnie najlepsza oferta ;)

Ja jednak poczekam na stacjonarne w tej ofercie. Teraz to kadłubek.

Mnie też zależało na połączeniach na stacjonarne, więc korzystam właśnie z nowej oferty Premium Mobile – Freedom2, mam wszystko nolimit + 5GB neta za 24zł z groszami

Żadne oszustwo, to zupełnie dwie różne oferty ;) Omawiany tutaj pakiet Freedom1 kosztuje 19,90 zł i jest zawierany na czas nieokreślony, z kolei Taryfa „S” to pakiet z umową na 2 lata za 24,48 zł miesięcznie. Freedom1 zapewnia 5 GB, z kolei Taryfa „S” 4 GB. Kolejną różnicą są nielimitowane minuty na numery stacjonarne – we Freedom1 ich nie ma, za to są w Taryfie „S”. Tutaj są zestawione te 2 plany taryfowe obok siebie:
https://komorkomat.pl/abonament/?&cena=30&sort=of_cena%2CASC&op=4328

Bardzo dziękuję za szybkie wyjaśnienie! Można się pogubić w tym gąszczu ofert. Taryfa „S” to chyba najlepsza z nich. Jestem prawie zdecydowany, jednak mój niepokój budzi wymaganie ksera dowodu przy zawieraniu umowy. Jeśli można jeszcze prosić o wyjaśnienie tej kwestii?
Dziękuję i pozdrawiam!

Nie ma chyba innej możliwości, gdyż Premium Mobile nie posiada placówek stacjonarnych. Ale to m.in. właśnie dlatego ma tak dobre ceny :) Trochę na temat ksera dowodu można przeczytać w poniższym tekście:
https://komorkomat.pl/rejestracja-sim-bez-skanowania-dowodu/
tyle, że dotyczy on bardziej kwestii rejestracji karty SIM. Generalnie – nie ma się czego obawiać, sam w grudniu zmieniam taryfę i nie ukrywam, że Freedom1 jest w mojej trójcę faworytów ;)

korzystam i jak dotąd polecam.

Jak dla mnie to najkorzystniejsza oferta na rynku. Punkt za możliwość wypowiedzenia umowy w każdym momencie.

teraz to chyba przebijają wszystkie pozostałe

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: