2x więcej GB w Premium Mobile!

Premium Mobile podwaja pakiety internetowe w swoim abonamencie. Już wcześniej oferowane paczki danych należały do jednych z największych w ich kategorii cenowej, ale teraz operator wyraźnie odskoczył większości konkurencji. Zmiany dotyczą bezterminowych pakietów Freedom1, Freedom2 oraz Freedom3.

Porównaj oferty na abonament

Premium Mobile – „Różnica jest w cenie”

W przypadku ofert Freedom1 oraz Freedom2 pakiet internetowy został podwojony – zamiast dotychczasowych 5 i 10 GB nowi klienci otrzymają odpowiednio aż 10 i 20 gigabajtów. I to z zachowaniem tej samej ceny! Poniżej przedstawiamy te plany taryfowe operatora:

Freedom1

mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
10 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
19,90
porównaj

Freedom2

mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
20 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
24,70
porównaj

Topowy abonament wirtualnej sieci Premium Mobile – Freedom3 za 29,70 zł – został wzbogacony o dodatkowe 10 gigabajtów LTE.

Freedom3

mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
30 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
29,70
porównaj

Jeżeli masz więcej pytań na temat powyższych pakietów, możesz o nich porozmawiać telefonicznie z konsultantem.

Zwiększenie paczek danych w Premium Mobile nie ma wpływu na cenę pakietów – abonamenty operatora kosztują wciąż jedyne 19,90, 24,70 oraz 29,70 zł. Co więcej, cały transfer (a więc nawet 30 GB) działa na pełnej prędkości LTE. Nie ma w nim żadnych ograniczeń czy limitów prędkości, jak ma to miejsce w przypadku niektórych operatorów komórkowych. Najtańszy abonament – krajowy FreedomPL – niezmiennie zapewnia transfer 3 GB.

Zobacz wszystkie oferty Premium Mobile

Zachowano oczywiście kolejną ważną zaletę powyższych pakietów, a więc podpisywanie umowy na czas nieokreślony. W przeciwieństwie do wielu innych abonamentów, klienci Premium Mobile nie zobowiązują się na wypełnienie długoterminowego (np. 12 czy 24 miesiące) kontraktu. W każdej chwili można więc zmienić taryfę czy operatora.

Nowymi pakietami internetowymi Premium Mobile umacnia się wśród najatrakcyjniejszych operatorów komórkowych na rynku. Jeszcze przed opisywanymi zmianami klienci często korzystali z jego usług. Począwszy od III kwartału 2017 telekom jest jednym z kilku, do których użytkownicy najczęściej przenoszą swoje numery.

Źródło: Premium Mobile.


Zobacz również:

2x więcej GB w Premium Mobile!
5 (100%) 5 głosów

avatar
Wybrane oferty: