Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Premium Mobile podwaja pakiety internetowe w swoim abonamencie. Już wcześniej oferowane paczki danych należały do jednych z największych w ich kategorii cenowej, ale teraz operator wyraźnie odskoczył większości konkurencji. Zmiany dotyczą bezterminowych pakietów Freedom1, Freedom2 oraz Freedom3.

Porównaj oferty na abonament

Premium Mobile – „Różnica jest w cenie”

W przypadku ofert Freedom1 oraz Freedom2 pakiet internetowy został podwojony – zamiast dotychczasowych 5 i 10 GB nowi klienci otrzymają odpowiednio aż 10 i 20 gigabajtów. I to z zachowaniem tej samej ceny! Poniżej przedstawiamy te plany taryfowe operatora:

Topowy abonament wirtualnej sieci Premium Mobile – Freedom3 za 29,70 zł – został wzbogacony o dodatkowe 10 gigabajtów LTE.

Jeżeli masz więcej pytań na temat powyższych pakietów, możesz o nich porozmawiać telefonicznie z konsultantem.

Zwiększenie paczek danych w Premium Mobile nie ma wpływu na cenę pakietów – abonamenty operatora kosztują wciąż jedyne 19,90, 24,70 oraz 29,70 zł. Co więcej, cały transfer (a więc nawet 30 GB) działa na pełnej prędkości LTE. Nie ma w nim żadnych ograniczeń czy limitów prędkości, jak ma to miejsce w przypadku niektórych operatorów komórkowych. Najtańszy abonament – krajowy FreedomPL – niezmiennie zapewnia transfer 3 GB.

Zobacz wszystkie oferty Premium Mobile

Zachowano oczywiście kolejną ważną zaletę powyższych pakietów, a więc podpisywanie umowy na czas nieokreślony. W przeciwieństwie do wielu innych abonamentów, klienci Premium Mobile nie zobowiązują się na wypełnienie długoterminowego (np. 12 czy 24 miesiące) kontraktu. W każdej chwili można więc zmienić taryfę czy operatora.

Nowymi pakietami internetowymi Premium Mobile umacnia się wśród najatrakcyjniejszych operatorów komórkowych na rynku. Jeszcze przed opisywanymi zmianami klienci często korzystali z jego usług. Począwszy od III kwartału 2017 telekom jest jednym z kilku, do których użytkownicy najczęściej przenoszą swoje numery.

Źródło: Premium Mobile.


Zobacz również:

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów