Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Freedom3 pod lupą – prześwietlamy ofertę

Obowiązuje do: odwołania

Sieć Premium Mobile to kolejny wirtualny operator, który próbuje namieszać na polskim rynku telekomunikacyjnym. Jak do tej pory, ze sporym sukcesem, zważywszy, że sieć wystartowała w 2016 roku, a w pierwszej połowie 2017 roku była jednym z liderów przenoszalności numerów. Niedawno operator przygotował dla nas nową ofertę - Freedom3 - „najlepszy z najlepszych, dla tych, co chcą wszystko”. Zobaczmy co kryje się pod tą nazwą?

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2018.

Premium Mobile bez limitów za 29,70 zł

Premium Mobile świadczy swoje usługi na zasięgu sieci Plus. Zatem tam gdzie mamy zasięg zielonej sieci - będziemy mogli swobodnie korzystać z usług tego operatora. To samo tyczy się zasięgu Internetu w technologii LTE.

Sprawdź ofertę Freedom3

W ofercie Freedom3 za kwotę 29,70 zł dostajemy m.in. nielimitowane minuty do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, SMS-y i MMS-y bez limitów oraz 20 gigabajtów Internetu, a także usługę Open Card (przez 1 rok za darmo).

Rozmowy, SMS-y i Internet w Freedom3

Oto dokładny cennik obowiązujący w taryfie Freedom3:

 • minuty na komórki: nielimitowane
 • minuty na stacjonarne: nielimitowane
 • SMS-y: nielimitowane
 • MMS-y: nielimitowane
 • Internet: 30 GB LTE
 • cena: 29,70 zł
 • długość umowy: bezterminowa

Freedom3

Z racji tego, iż jest to abonament - podpisujemy umowę na czas określony - na jeden miesiąc. Potem automatycznie przechodzi ona na czas nieoznaczony i w każdej chwili możemy ją rozwiązać, zachowując miesięczny okres wypowiedzenia. Opłata aktywacyjna wynosi 29 zł. Należy również pamiętać, aby wrazić zgodę na fakturę elektroniczną i na zgody marketingowe. Jeżeli wyczerpiemy pakiet 15 GB Internetu - mamy wybór spośród dwóch dodatkowych opcji. Za 2,50 zł dostaniemy 1 GB dodatkowej transmisji danych, a za 6 zł kolejne 3 GB.

Ciekawą usługą jest Open Card, który w tym abonamencie dostajemy za darmo przez 1 rok. Jest to karta, która umożliwia do 50% zniżki na zamówienia w restauracjach, które uczestniczą w programie partnerskim. Większy wybór jest w dużych miastach ale w niektórych małych miejscowościach również możemy z tej karty skorzystać. Co ciekawe, karta jest dostępna zarówno w formie plastikowej, jak i elektronicznej w smartfonie.

Operator kompleksowo podchodzi do sprawy i oferuje również dodatkowe usługi w postaci abonamentu rodzinnego - do trzech łączonych usług oraz Internetu mobilnego w dwóch taryfach. Należy również zwrócić uwagę, iż dedykowana infolinia działa w godzinach 8:00-21:00 w dni powszednie i od 9:00 do 16:00 w sobotę i niedzielę. W święta pozostaje nam kontakt przez pocztę elektroniczną, gdyż infolinia jest nieczynna.

Premium Mobile wyróżnia się jeszcze jedną interesującą cechą, oferuje swoje usługi nie tylko poprzez stronę internetową i infolinię, ale również poprzez sieć salonów i punktów partnerskich, gdzie możemy dowiedzieć się więcej na temat usługi, zmienić pakiety i podpisać umowę. Dla niektórych osób jest to istotny argument, gdyż pozostali operatorzy zazwyczaj nie mają rozwiniętej sieci stacjonarnej.

Freedom3 - dla kogo?

Porównaj oferty na abonament

Pakiet przeznaczony jest dla wszystkich, którzy cenią sobie kompleksowe rozwiązania. Dla tych osób, dla których darmowe rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich w kraju mają istotne znaczenie, a pakiet 30 GB transmisji danych jest wystarczający. Dla tych, którzy lubią zarządzanie kontem poprzez stronę internetową. Dodatkowo dla wszystkich, co przynajmniej raz na jakiś czas wybiorą się do restauracji. Istotnym atutem jest również stale rozwijana sieć punktów stacjonarnych. Jest to jedna z najbardziej interesujących ofert na rynku. I to wszystko dostaniemy w kwocie poniżej 30 zł.

Zalety:

 • zakres usług (nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, 30 GB)
 • bezterminowa umowa
 • niezła cena
 • rozwijana sieć punktów stacjonarnych
 • zniżki w restauracjach

Wady:

 • infolinia czynna w określonych godzinach
 • jednorazowa opłata aktywacyjna

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego operatora? Sprawdź opinie Premium Mobile.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
 • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów