Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

2. urodziny Premium Mobile

avatar
Premium Mobile

Premium Mobile obchodzi swoje drugie urodziny. Jest to jeden z najmłodszych na rynku wirtualnych operatorów, a już zdążył mocno namieszać w stawce. Nic dziwnego – oferuje w końcu jedne z najlepszych obecnie pakietów abonamentu, które są nie tylko tanie, ale i atrakcyjne pod względem zakresu świadczonych usług. A również – co dla wielu ma kolosalne znaczenie – umowy z telekomem są podpisane na czas nieokreślony, więc można z nich zrezygnować w każdej chwili.

Porównaj oferty na abonament
PORÓWNAJ OFERTY

Atrakcyjna oferta Premium Mobile

Premium Mobile zadebiutował na polskim rynku GSM 28 stycznia 2016 roku. Od samego początku proponował abonament komórkowy, ale nie taki, jaki znamy z obecnej oferty operatora. Były to plany taryfowe skierowane nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również dla biznesowych. I to w dodatku z telefonem!

Przykładowe oferty Premium Mobile (najtańsza i najdroższa):

W międzyczasie Premium Mobile dość szybko zrezygnował z długoterminowych (12 lub 24 miesięcy) umów z telefonem na rzecz elastycznych pakietów no limit na czas nieokreślony. Jak pokazała historia, ten ruch był kluczowy dla tego operatora, gdyż pozwolił przejąć wielu klientów od konkurencji, a w III kwartale 2017 przyjął najwięcej migrujących numerów!

Oto najważniejsze wydarzenia dla Premium Mobile od momentu jego powstania:

Oferta operatora jest bardzo atrakcyjna. Poszczególne taryfy systematycznie trafiają na naszą listę najlepszych ofert komórkowych i to od drugiej połowy 2016, kiedy Premium Mobile wprowadził na rynek pakiet Freedom1. Czas pokaże, czy ten wirtualny operator będzie kontynuował swoją dobrą passę.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (6 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: