Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Plush – abonament z telefonem

Plush logotyp

Plush początkowo oferował wyłącznie pakiety na kartę oraz mix, lecz wszystko zmieniło się w 2017 roku. Wpierw 31 marca 2017 zadebiutowały atrakcyjne oferty abonamentu bez telefonu, a końcem września ta submarka Plusa udostępniła plan taryfowy z telefonem na raty. Decydując się na wariant z urządzeniem, dostaniemy do dyspozycji bardzo dobrą ofertę Plush ABO 15 GB za 25 zł, do której należy doliczyć osobne raty za smartfona. Łączna suma wydatków miesięcznych nie przekracza 50 zł.

Oferty Plush na abonament z telefonem

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.5/5 - (14 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: