Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Przeniesienie numeru do nju mobile

nju logo

T-Mobile, Orange, Play i Plus to tzw. Wielka Czwórka sieci komórkowych działających na polskim rynku. Giganci promują swoje usługi opierając się na własnej marce, ale nie tylko. Coraz częstszym sposobem na pozyskiwanie klientów jest tworzenie brandu, czyli znaku towarowego wprowadzanego na rynek, jako nowy i oryginalny produkt. Jednym z nich jest nju mobile – submarka operatora Orange. Klienci tej sieci mogą skorzystać z atrakcyjnych ofert, również zachowując swój dotychczasowy numer. Poniżej opisujemy jak szybko i skutecznie przenieść numer do nju mobile.

Porównaj oferty GSM

Przeniesienie numeru drogą elektroniczną

Sieć nju mobile to brand skoncentrowany głównie na młodych ludziach, którzy funkcjonują w świecie online. Idąc z duchem czasu sieć umożliwia przeniesienie numeru drogą elektroniczną. W tym celu należy wejść na podany adres: http://www.njumobile.pl/oferta/przenies-numer. Po kliknięciu link otrzymamy poniższy komunikat:

1. Przeniesienie numeru rozpoczynamy od wyboru jednej z ofert nju mobile. Wśród najczęściej wybieranych jest usługa, w której za 29 złotych otrzymamy 10 GB Internetu, nielimitowany zakres SMS-ów, MMS-ów i połączeń oraz roaming w EU bez dodatkowych opłat. Równie popularna jest także oferta, w której za 19 złotych otrzymamy 1 GB internetu, nielimitowany zakres połączeń, SMS-y i MMS-y w koszcie 9 złotych oraz roaming w roamingu UE bez dodatkowych opłat. Po dokonaniu analizy i wyborze jednej z usług wystarczy kliknąć „Przenieś numer” i rozpocząć drugi etap procesu.

2. Po dokonaniu wyboru oferty zaznaczamy opcję „przenieś numer do nju”, wpisujemy swój numer telefonu, a następnie klikamy „Potwierdź”. Na kolejnej stronie będziemy musieli wpisać kod, który otrzymamy drogą SMS-ową na podany wcześniej numer. Po wpisaniu szyfru i jego zatwierdzeniu możemy przejść do dalszych działań.

3. Ostatnim etapem jest wypełnienie wirtualnego kwestionariusza z danymi osobowymi oraz wybór jednego z trybów przeniesienia. Operator oferuje nam trzy okresy zakończenia procedury. Numer możemy przenieść wraz z datą wypowiedzenia, jeżeli umowa jest na czas nieokreślony lub kończy się za mniej niż 30 dni, wraz z końcem umowy, jeżeli umowa jest na czas określony lub kończy się za więcej niż 30 dni, bądź wraz z konkretną datą, gdy przenosimy numer z oferty na kartę. Po wypełnieniu dokumentów i wybraniu formy należy jeszcze zaznaczyć „zgoda”.

W przeciągu 3-5 dni, od wypełnienia wirtualnego kwestionariusza, skontaktuje się z nami kurier, który przyniesie nową umowę oraz kartę SIM. W czasie jego wizyty należy dokładnie zapoznać się z dokumentami, a następnie je podpisać. Do karty SIM przypisany będzie również numer tymczasowy, który umożliwi korzystanie z usług nju mobile do czasu przeniesienia naszego numeru. Na podany adres mailowy sieć będzie regularnie wysyłać informacje na temat etapu realizacji zamówienia.

Telefoniczna zmiana operatora

Sieć nju mobile umożliwia również przeniesienie numeru drogą telefoniczną. Zainteresowani klienci mogą skontaktować się z konsultantem sieci dzwoniąc pod poniższy numer:

690 300 400 – opata według aktualnie posiadanego cennika

Telefoniczna zmiana operatora działa na tych samych zasadach, co przeniesienie numeru drogą elektroniczną. Klient wybiera ofertę, podaje swój obecny numer, a następnie wypełnia i potwierdza wirtualny formularz. W przeciągu 3-5 dni może spodziewać się kuriera. Różnica w zmianie operatora drogą telefoniczną polega jedynie na bezpośrednim kontakcie z konsultantem. W czasie rozmowy doradca sieci nju może polecić nam jedną z ofert oraz udzielić potrzebnych informacji. Dzięki temu będziemy pewni, że wszystkie czynności wykonaliśmy prawidłowo.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4.2/5 - (17 votes)
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

To nie dotyczy przeniesienia z Orange, bo tam „samo” się załatwi od nowego okresu rozliczeniowego

Wytlumaczy mi ktoś jak przejsc z irange do nju

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów