Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Przeniesienie numeru do nju mobile

avatar
2
jak przenieść numer do nju mobile

Ostatnia aktualizacja: 2023-09-19

Przeniesienie numeru do nju mobile jest łatwe i przyjemne! Nie jesteś skazany na tzw. Wielką Czwórkę, a więc T-Mobile, Orange, Play i Plus. nju mobile to submarka operatora Orange Polska, która kusi atrakcyjnymi warunkami umowy i niskimi cenami. Klienci tej sieci mogą skorzystać z atrakcyjnych ofert, również zachowując swój dotychczasowy numer. Poniżej opisujemy jak szybko i skutecznie przenieść numer do nju mobile.

Przeniesienie numeru do nju mobile – wstęp

Obecny operator nie spełnia Twoich wymagań i chcesz zmienić sieć komórkową? Nie zwlekaj i przenieś numer do nju mobile od innego operatora na 2 różne sposoby. Oto one.

Przeniesienie numeru do nju mobile drogą elektroniczną

Sieć nju mobile to brand skoncentrowany głównie na młodych ludziach, którzy funkcjonują w świecie online. Idąc z duchem czasu sieć umożliwia przeniesienie numeru drogą elektroniczną. W tym celu należy wejść na podany adres: https://www.njumobile.pl/oferta/przenies-numer-do-nju. Po kliknięciu w link otrzymasz poniższy komunikat:

jak przenieść numer do nju mobile

Właśnie teraz możesz liczyć na świetną promocję, mianowicie 3 miesiące za 0 zł w nju! Tym bardziej warto skorzystać z możliwości przeniesienia numeru, jaką daje sieć nju mobile.

1. Przeniesienie numeru od innego operatora komórkowego rozpoczynamy od wyboru jednej z ofert nju mobile. Wśród najczęściej wybieranych jest usługa, w której za 29 złotych otrzymasz 20 GB Internetu na start (transfer danych rośnie wraz ze stażem w sieci bez zmiany ceny pakietu!), nielimitowany zakres SMS-ów, MMS-ów i połączeń oraz roaming w EU bez dodatkowych opłat.

Możesz wybrać także droższe abonamenty bez limitu za odpowiednio 39 i 49 złotych, które zapewniają jeszcze większą transmisję danych w telefonie, a nawet model subskrypcyjny nju mobile (usługa na wzór np. Orange Flex)! Po dokonaniu analizy i wyborze jednej z usług wystarczy kliknąć kup i rozpocząć drugi etap procesu.

2. Po dokonaniu wyboru oferty zaznacz opcję chcę przenieść numer do nju wpisz swój numer telefonu komórkowego, a następnie kliknij button potwierdź. Na kolejnej stronie będziesz musiał wpisać kod, który otrzymasz drogą SMS-ową na podany wcześniej numer. Po wpisaniu szyfru i jego zatwierdzeniu możemy przejść do dalszych działań.

3. Ostatnim etapem jest wypełnienie wirtualnego kwestionariusza z danymi osobowymi oraz wybór jednego z trybów przeniesienia. Operator oferuje w sumie trzy okresy zakończenia procedury. Numer możesz przenieść wraz z datą wypowiedzenia, jeżeli umowa jest na czas nieokreślony lub kończy się za mniej niż 30 dni, wraz z końcem umowy, jeżeli umowa jest na czas określony lub kończy się za więcej niż 30 dni, bądź wraz z konkretną datą, gdy przenosisz numer z oferty na kartę. Po wypełnieniu dokumentów i wybraniu formy należy jeszcze zaznaczyć zgoda.

W przeciągu 3-5 dni, od wypełnienia wirtualnego kwestionariusza, skontaktuje się z Tobą kurier, który przyniesie nową umowę oraz kartę SIM nju mobile. W czasie jego wizyty należy dokładnie zapoznać się z dokumentami, a następnie je podpisać. Do karty SIM przypisany będzie również numer tymczasowy, który umożliwi korzystanie z usług nju mobile do czasu przeniesienia naszego numeru. Na podany adres mailowy sieć będzie regularnie wysyłać informacje na temat etapu realizacji zamówienia.

Przeniesienie numeru do nju mobile drogą telefoniczną

Sieć nju mobile umożliwia również przeniesienie numeru drogą telefoniczną. Zainteresowani klienci mogą skontaktować się z konsultantem sieci nju mobile dzwoniąc pod poniższy numer:

690 300 400 – opłata według aktualnie posiadanego cennika

Telefoniczna zmiana operatora działa na tych samych zasadach, co przeniesienie numeru do nju mobile drogą elektroniczną (przez Internet, online).

Wybierasz ofertę, podajesz swój obecny numer telefonu komórkowego, a następnie wypełniasz i potwierdzasz wirtualny formularz. W przeciągu 3-5 dni może spodziewać się kuriera. Różnica w zmianie operatora drogą telefoniczną polega jedynie na bezpośrednim kontakcie z konsultantem. W czasie rozmowy doradca sieci nju może polecić nam jedną z ofert oraz udzielić potrzebnych informacji. Dzięki temu będziesz pewni, że wszystkie czynności wykonałeś prawidłowo.

Przeniesienie numeru do nju mobile – wstęp

Przeniesienie numeru od innego operatora do nju mobile jest bardzo łatwe, zwłaszcza online. Operator prowadzi Cię krok po kroku i nie sposób dokonać pomyłki.

Skorzystaj z oferty i usług operatora nju mobile! W każdym planie komórkowym zapewnia on nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a do tego niskie ceny i bardzo dużo transferu GB! Mało tego, wybierając bezterminowy abonament nju mobile (podpisanie umowy na czas nieokreślony!) dostaniesz bonus internetowy za staż w sieci!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4.3/5 - (20 votes)
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

To nie dotyczy przeniesienia z Orange, bo tam „samo” się załatwi od nowego okresu rozliczeniowego

Wytlumaczy mi ktoś jak przejsc z irange do nju

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów