Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Od 2 sierpnia 2019 w Play jest dostępny Huawei Mate 20 x (5G). To pierwsze urządzenie dostępne na polskim rynku, które obsługuje sieć 5G. 

Sieć 5G w Polsce

Chociaż sieć piątej generacji w naszym kraju dopiero raczkuje, to już kilka tygodni temu pisaliśmy o tym, że na polski rynek wkrótce trafi urządzenie obsługujące tego rodzaju technologię. Nasze zapowiedzi stały się faktem, a początkiem sierpnia Play wprowadził do swojej oferty najnowszego smartfona Huawei, który jest przystosowany do transmisji danych w standardzie 5G.

Przykładowy abonament Play:

Huawei Mate 20 x (5G) posiada wyświetlacz 7,2 cala z dość wąskimi ramkami, co zapewnia duży obszar wyświetlania. Sercem smartfona jest 8-rdzeniowy procesor HiSilicon Kirin 980 o taktowaniu 2,6 GHz. Urządzenie posiada 256 GB pamięci wewnętrznej oraz 8 GB RAMu. Producent wybrał też dość mocną baterię 4200 mAh, która powinna wystarczyć na 1 dzień intensywnego użytkowania.

Smartfon Huawei Mate 20 x (5G) jest dostępny w sklepie internetowym Play.

Sieć 5G w połączeniu z urządzeniem umożliwiającym jej obsługę daje m.in. możliwość szybszego pobierania plików i płynnego oglądania materiałów wideo w najwyższej jakości. Piąta generacja sieci komórkowych ma być również bardzo odporna na spadki wydajności i docelowo ma umożliwiać transfer danych nawet do 20 Gb/s.

Źródło: Play

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów