Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Orange – roaming w UE jak w kraju

Logo Orange

Orange jako jedna z pierwszych sieci pochwalił się nowym cennikiem roamingu w roamingu UE. Zmiany mają nastąpić już za równy miesiąc. Kluczową decyzją operatora jest zmiana w naliczaniu opłat. Co prawda korzystanie z Internetu będzie wciąż wymagało uiszczenia dodatkowych opłat, lecz rozmowy głosowe i tekstowe będą zgodne z… cennikiem krajowym!

Połączenia do UE w Orange jak krajowe

Jesteś abonentem Orange i dysponujesz pakietem nielimitowanych minut i SMS-ów? Od 15 czerwca będziesz mógł również rozmawiać i pisać bez limitów w obrębie państw członkowskich UE. Poniżej przykładowe oferty operatora spełniające te oczekiwania:

Nie tylko połączenia głosowe i wiadomości SMS w roamingu UE będą zgodne z obowiązującym cennikiem naszej krajowej taryfy – tak samo będzie z rozmowami wideo i MMS-ami, również w submarce operatora nju mobile (nju z rachunkiem).

Więcej na temat cen roamingu w roamingu UE, jakie będą obowiązywać od połowy czerwca, już wkrótce w obszernym artykule.

Cennik roamingu Orange od 15 czerwca 2017.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4.7/5 - (4 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów