Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home
Multimedia logotyp

Multimedia Polska S.A. to polski multioperator telekomunikacyjny. Początki firmy sięgają 1991 roku, kiedy w Kaliszu powstała spółka Tele Cal. Multimedia Polska. Od stycznia 2020 roku należy do Grupy Vectra. W ofercie operatora znajdziesz – oprócz telefonii komórkowej – m.in. pakiety telewizji kablowej czy Internetu.

Jak zamówić starter?

Multimedia nie oferuje ofert na kartę, a więc każda karta SIM zamawiana jest w długoterminowej umowie.

Ofertę możesz zamówić online, ale nie samodzielnie, lecz poprzez kontakt telefoniczny – na stronie operatora wypełniasz krótki kwestionariusz i preferowany godziny kontaktu. Są to:

  • za 15 minut
  • 8:00-12:00
  • 12:00-16:00
  • 16:00-21:00

Podmiotem świadczącym usługi Multimedii jest Vectra S.A. Finalizacja wniosku jest kontynuowana na stronie vectra.pl.

Abonament Multimedii możesz też zamówić stacjonarnie.

Jak doładować?

Multimedia oferuje wyłącznie oferty na abonament, w których nie doładowujesz konta telefonu, lecz opłacasz miesięczne faktury. Umowa z operatorem zawierana jest na okres 24 miesięcy, ale dostępne są też abonamenty bezterminowe.

Multimedia abonament bez telefonu
PORÓWNAJ OFERTY

Multimedia oferuje 3 abonamenty w cenie 24,99, 34,99 oraz 44,99 zł. Przez pierwsze 3 miesiące będziesz płacił miesięcznie tylko 1 zł, a aktywacja numeru jest darmowa. Operator zapewnia od 5 do 30 GB transferu i nielimitowane usługi głosowe oraz tekstowe.

Masz też możliwość zamówienia abonamentu bez długoterminowej umowy. Opłaty miesięczne i warunki umowy są identyczne, ale aktywacja rośnie z 0 do jednorazowych 49,99 zł, ponadto nie przysługuje bonus 1 zł przez pierwszy kwartał.

Jeszcze niedawno Multimedia miała w swojej ofercie niedrogi abonament z telefonem komórkowym, ale nie jest on już dostępny.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
3.3/5 - (33 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: