Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowy blog Lajt Mobile

nowy blog Lajt Mobile

Lajt Mobile uruchomił swojego bloga. Wirtualny operator będzie w nim poruszał nie tylko tematy telekomunikacyjne, gdyż ma być również poświęcony szeroko rozumianemu pojęciu lifestyle. Blog Lajt Mobile wystartował 31 sierpnia.

Blog Lajt Mobile

Data założenia bloga w ostatnim dniu wakacji nie jest przypadkowa. To właśnie 31 sierpnia przypada Światowy Dzień Bloga.

Przykładowa oferta operatora:

Lajt Mobile będzie na swoim blogu opisywał m.in. ciekawe tematy z branży telekomunikacyjnej oraz odpowiadał na pytania zadane przez swoich klientów na infolinii czy w zgłoszeniach. Blog dostępny jest pod adresem https://lajtmobile.pl/blog/strona/1/.

Źródło: Lajt Mobile.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: