Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Jak sprawdzić stan konta w nju mobile?

Jak sprawdzić stan konta w nju mobile?

Nie wiesz, jak sprawdzić stan konta nju mobile? Jeżeli jesteś użytkownikiem jego atrakcyjnej oferty na kartę (prepaid), to powinieneś mieć możliwość sprawdzenia stanu swojego konta. Podpowiadamy, jak sprawdzić saldo w nju mobile.

Jak sprawdzić stan konta nju mobile na kartę?

Warto na wstępie podkreślić fakt, iż nju mobile nie jest samodzielnym operatorem, a submarką Orange Polska. Oznacza to nic innego jak korzystanie z infrastruktury pomarańczowego operatora komórkowego. Nie dziwi więc, że zarówno nju, jak i jego sieć macierzysta Orange korzystają z podobnych rozwiązań.

Oto one.

1. Za pomocą kodu USSD

Wg samego operatora nju, najszybszym sposobem na sprawdzenie stanu konta w nju mobile jest użycie szybkiego kodu USSD. Nie jest on identyczny jak w Orange, ale jest bardzo podobny.

Aby sprawdzić tym sposobem swoje konto nju, wystarczy wpisać na swoim telefonie kod USSD *127*1#, którego należy naturalnie zatwierdzić zieloną słuchawkę. Gotowe! Na ekranie powinna pojawić się informacja o stanie Twojego konta prepaid.

2. Za pomocą infolinii

Jeżeli z jakiś powodów nie chcesz użyć kodu USSD, zawsze możesz skorzystać z automatycznej usługi telefonicznej w nju. W tym przypadku wystarczy zadzwonić pod numer *620 i wykonywać wskazówki automatu.

Zarówno powyższy kod USSD, jak i numer automatu, jest bardzo zbliżony do Orange, ale jednak nie jest uniwersalny i w przypadku obu operatorów należy używać różnych kodów i numerów.

3. Za pomocą aplikacji mobilnej

Podobnie jak w przypadku sieci macierzystej (jak i wielu innych operatorów GSM), także i nju mobile oferuje własną aplikację mobilną. Możesz ją ściągnąć ze Sklepu Google Play i AppStore.

screen z Google Play przedstawiający aplikację mobilną nju mobile

  • aplikacja nju mobile w Google Store – 4,2/5, 1000 ocen, >50 tys. pobrań,
  • aplikacja nju mobile w App Store – 3,9/5, 604 oceny.

Sprawdzenie stanu konta w nju mobile za pomocą aplikacji mobilnej jest bardzo wygodne! Niezależnie od operatora, zawsze warto mieć na swoim smartfonie tego typu aplikację.

4. Za pomocą strony internetowej

Zamiast apki, możesz zalogować się na stronie nju aby sprawdzić stan konta! Witryna internetowa tej sieci jest prosta i przejrzysta, a jeżeli seledynowy kolor jest dla Ciebie zbyt jaskrawy, to zawsze możesz wybrać dark mode.

Konto na stronie www sieci nju pozwoli Ci nie tylko sprawdzać stan salda nju na kartę, ale także może służyć np. do doładowania konta. Możesz doładować konto podając kwotę doładowania i wybierając np. szybki przelew bankowy. Opcji jest znacznie więcej!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jak sprawdzić stan konta nju mobile? Podsumowanie

Stan konta w nju mobile sprawdzisz na kilka szybkich sposobów! W przypadku akurat tego operatora komórkowego wydaje się, że najszybszym i najsensowniejszym sposobem będzie użycie klasycznego kodu USSD. Wybór jednak należy jak zwykle do Ciebie!

Co ważne, konto nju i środki na nim gromadzone są ważne bezterminowo! Ważne tu są tzw. SMS-y utrzymaniowe - po 6 miesiącach należy odpowiedzieć na taką bezpłatną wiadomość SMS.

To wszystko! Wiesz już, jak sprawdzić stan konta nju na kartę.

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Możesz sprawdzić stan konta w nju mobile na kartę (prepaid) za pomocą dedykowanego kodu USSD, za pomocą SMS, na stronie internetowej nju lub w aplikacji mobilnej tej sieci komórkowej. Wybór należy do Ciebie.
Sprawdzenie stanu konta w nju mobile jest bezpłatne - nic Cię nie kosztuje.
Nie ma takiego! Wszystko zależy od indywidualnych preferencji, np. sprawdzenie stanu konta w nju mobile na kartę za pomocą kodu USSD czy SMS-em jest błyskawiczne. Z drugiej zaś strony sprawdzisz go też w aplikacji mobilnej, która oferuje znacznie więcej różnorodnych funkcji.
star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: