Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ranking Internetu mobilnego – Czerwiec 2024

Który operator oferuje teraz najlepszy Internet mobilny? Gdzie dostaniesz najlepsze warunki – najlepiej bezterminowej – umowy? U kogo otrzymasz najwięcej gigabajtów w przeliczeniu na pojedynczą złotówkę? Czy możesz liczyć na dodatkowe bonusy i promocyjne warunki? W tym celu zapoznaj się z naszym rankingiem Internetu mobilnego!

Szukasz nielimitowanego Internetu bezprzewodowego?
Internet mobilny bez limitu

Oferty i ceny aktualne na 14.06.2024. Pełną listę ofert znajdziesz na naszej porównywarce Internetu mobilnego.

Postanowiliśmy wybrać najlepsze oferty dla 2 różnych użytkowników. Pierwszy z nich to przeciętny internauta, który nie potrzebuje wielkiego transferu, liczy się przede wszystkim dobra i niska cena. Różnego rodzaju bonusy i promocje są oczywiście mile widziane. Wyszukaliśmy dla niego 5 najlepszych propozycji do około 30 złotych.

Drugi typ internauty to znacznie bardziej wymagający klient, który jest w stanie dołożyć do miesięcznych rachunków, a dla którego liczy się przede wszystkim wielkość transferu. Taka osoba nie tylko przegląda strony www, ale i streaminguje muzykę, ogląda filmy w sieci czy gra w gry online, również w godzinach nocnych. Wybraliśmy dla niego 5 najkorzystniejszych ofert i zadbaliśmy również o ich elastyczność – wszystkie są z umową na czas nieokreślony.


Oferty dla przeciętnego internauty

1. nju internetowy 100 GB. Jeszcze niedawno nju dawało za 29 złotych transfer rzędu 40 GB na start, ale teraz jest go znacznie więcej! Jakby tego było mało, pakiet internetowy 100 GB rośnie w bonusie do aż 300 gigabajtów! Wszystko zależy od stażu w sieci nju mobile. Po ewentualnym wyczerpaniu transmisji danych, Internet zwolni do 1 Mb/s. Fantastyczna oferta nju! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 3,44 GB i aż 10,34 GB po 2 latach.

2. Plush Internet 60 GB. Plush jest bezpośrednim rywalem wcześniejszego Plusha, co widać po podobnej ofercie Internetu mobilnego. Tym razem zyskasz na start transfer 60 GB, który rośnie do 120 gigabajtów! Wystarczy być rok w sieci Plush, aby transmisja się podwoiła. Abonament kosztuje 30 złotych miesięcznie, a – opcjonalnie – możesz wybrać na stronie operatora modem lub router na 24 lub 36 rat. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 2,00 GB i 4,00 GB po 1 roku.

3 – nowość. A oto niezwykła oferta internetowa od sieci Heyah! Nie jest to ani klasyczna oferta na kartę (prepaid) czy abonament, a… subskrypcja! Będziesz korzystał z usług sieci Heyah tak długo, ile będziesz tylko chciał. A  raczej nie będziesz chciał szybko rezygnować, bo oferta internetowa Heyah 01 zapewnia aż 50 GB transferu za jedyne 19,99 złotych miesięcznie! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 2,50 GB.

4 ex aequo. Także Vectra nie ma się czego wstydzić – to kolejny Internet mobilny za jedyne 19,99 złotych na miesiąc! Tym razem w tej cenie otrzymasz transfer danych o wielkości 20 gigabajtów. Transmisja danych odbywa się na infrastrukturze operatora Play. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

4 ex aequo. lajt 30 GB. W przeliczeniu gigabajtów za złotówkę tyle samo zyskasz u operatora lajt mobile. To wirtualna sieć GSM (MNVO) znana m.in. z bardzo dobrych cen. Za jej Internet mobilny zapłacisz 30 złotych, a w zamian otrzymasz 30 GB miesięcznego transferu. Co ciekawe, możesz wybrać zasięg Plusa lub Orange Polska. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego
PORÓWNAJ OFERTY

Oferty dla wymagającego internauty

1. FreedomNET 500. A może wciąż potrzebujesz znacznie więcej Internetu do domu? Jeżeli kilkadziesiąt gigabajtów to zbyt mało, wybierz nowy Internet mobilny Premium Mobile z aż 500 GB 5G za 69,90 złotych! Nie znajdziesz lepszego Internetu mobilnego dla wymagających użytkowników! Umowa jest oczywiście bezterminowa, a więc na czas nieokreślony. Za 1 zł otrzymasz aż 7,15 GB.

2. Virgin NET. Wyśmienitą ofertą Internetu mobilnego dysponuje także Virgin Mobile. W jego przypadku jest to 250 GB w kraju i aż 11,51 GB w ramach roamingu UE! Jeżeli często podróżujesz za granicę, to nie ma się co zastanawiać! I to tym bardziej, że ten Internet bezprzewodowy kosztuje tylko 50 złotych miesięcznie. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 5,00 GB.

3. Ładunek 250 GB. A co wtedy, gdy preferujesz Internet na kartę, a nie na abonament czy subskrypcję? Mobile Vikings przychodzi z pomocą! Jego pakiet da Ci aż 250 GB za 60 złotych na miesiąc! W jego przypadku nie opłacasz comiesięcznych rachunków, a doładowujesz konto. I to wtedy, kiedy chcesz, a nie wtedy, kiedy musisz! Brak jakiejkolwiek umowy (oferta na kartę – prepapid). Za 1 zł otrzymasz 4,17 GB.

4. Plush 200 GB 5G. Następny Internet mobilny Plusha. Tym razem jest to jeszcze bogatsza oferta z transferem 200 GB 5G za 60 złotych miesięcznie! W ramach tej oferty operatora nie proponuje bonusu za staż, ale – umówmy się – chyba go nie będziesz już potrzebował. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 3,33 GB.

5. Internet 300 GB. Wirtualny operator lajt mobile oferuje w sumie aż 300 GB 5G, ale podzielonego na transfer dzienny (100 GB) i nocny (200 GB) za jedyne 40 złotych! Tyle kosztuje miesięczny abonament w lajt mobile. Transmisja danych w nocy aktywuje się od godziny 1:00 i trwa do 8:00 nad ranem. Wyśmienicie! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,50 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego
PORÓWNAJ OFERTY

star ocena
5/5 - (1 vote)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: