Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Netflix to jedna z najpopularniejszych platform streamingujących treści wideo. Dzięki niemu możesz przebierać w nieskończonej niemal bibliotece filmów, seriali i programów. Co ważne, możesz z niej korzystać o każdej porze dnia i nocy. Jednak nie ma nic za darmo. Żeby korzystać z Netflixa musisz zapłacić co miesiąc określoną kwotę, w zależności od pakietu, jaki wybierzesz. A gdyby tak znaleźć sposób żeby nie płacić?

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Oferty operatorów z Netflixem w cenie:


Co zrobić by nie płacić?

Niestety nie ma prostego sposobu obejścia płatności. Jeszcze w 2020 roku Netflix oferował możliwość obejrzenia kilku propozycji za darmo na specjalnej stronie internetowej. Niestety ta możliwość jest już niedostępna, ale nic straconego. Jeżeli jesteś akurat na etapie szukania różnych ofert dla siebie, być może uda Ci się połączyć ją wraz z darmowym Netflixem. Kilku operatorów oferuje taką możliwość.

Play NOW

Fioletowy operator ma aktualnie promocję, którą możesz być zainteresowany. Jeżeli zdecydujesz się na jedną z ofert z telewizją, wtedy dostęp do Netflixa możesz dostać za darmo nawet na 12 miesięcy. Taki wariant otrzymasz, jeżeli zdecydujesz się na ofertę Play NOW za 35 zł miesięcznie. W ramach tej oferty dostaniesz oczywiście dostęp do kanałów telewizyjnych oferowanych prze operatora. Aktualna promocja będzie trwała jeszcze do końca czerwca, więc warto byś wziął ją pod uwagę.

Internet Stacjonarny i telewizja Play NOW

Podobna oferta – jednak bardziej rozbudowana – również udostępniana jest przez sieć Play. W tym wypadku jeżeli zdecydujesz się na pakiet Internetu Stacjonarnego i telewizji Play NOW otrzymasz dostęp do platformy Netflix na 6 miesięcy za darmo. Ceny całego pakietu będą Cię kosztowały miesięcznie od 45 zł. Można tutaj konfigurować ofertę na różne sposoby i jest to jedna z ciekawszych opcji, jeżeli chcesz teraz zgarnąć darmową subskrypcję Netflixa.

Magenta 1 od T-Mobile

Możesz także skorzystać z oferty różowego operatora. Ma on w pakiecie Magenta 1 (na którego składa się np. pakiet M 30 GB) wliczoną usługę Netflixa. Jest to o tyle fajna oferta, że łączy w sobie kilka produktów, dzięki którym ogólny koszt jest niższy. W dodatku Netflix stanowi integralną część tego pakietu, dlatego otrzymujesz go nijako za darmo na cały okres trwania umowy, która wynosi 24 miesiące. W zależności od wariantu, który wybierzesz, otrzymasz odpowiedni dostęp do platformy streamingowej. Warianty zaczynają się od standardowego pakietu, a kończą na wersji premium w najwyższym planie.

Internet mobilny Play i Play NOW

Wracamy do Play! Jest jeszcze jeden wariant pakietowy w przypadku fioletowego operatora. Jeżeli wybierzesz pakiet Internetu bezprzewodowego wraz z oferowaną telewizją, w zależności od wariantu, otrzymasz subskrypcję do platformy streamingowej Netflix na 6 lub 12 miesięcy za darmo. Jak wiadomo zazwyczaj najbardziej opłaca się brać usługi w pakiecie.

Konkurs Netflix – darmowa subskrypcja na zawsze!

Brzmi to dość niekonwencjonalnie, ale jeżeli jesteś cierpliwy i nie masz parcia na to, żeby mieć darmowego Netfllixa już teraz, to możesz się zastanowić nad takim rozwiązaniem. Platforma swego czasu organizowała konkurs, w którym do wygrania było 1000 darmowych i dożywotnich subskrypcji tego serwisu! Jeżeli raz już przeprowadziła taki konkurs, niewykluczone, że znów sięgnie po tego typu rozwiązanie, lecz jest to niestety tylko „gdybanie”. Oczywiście oprócz cierpliwości i czekania na kolejny konkurs musisz mieć sporo szczęścia, żeby wygrać taką subskrypcję. Ale możliwość wygrania zawsze istnieje.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów