Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Rozmowy bez limitu w abonamencie i na kartę – ranking TOP 15 ofert

Rozmowy bez limitu w abonamencie i na kartę – ranking TOP 15 ofert

Ostatnia aktualizacja: 2024-03-12

Nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych od dawna są standardem. Niemniej jednak operatorzy wciąż mają w swoich ofertach usługi z limitowanymi minutami lub ograniczonymi środkami na wykonywanie połączeń, a różnice między cenami poszczególnych pakietów mogą być naprawdę spore. Sprawdziliśmy więc, który z operatorów najtaniej oferuje w abonamencie nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych.

Dzięki naszej porównywarce dokonaliśmy w dniu 28.09.2015 zestawienia, które będziemy na bieżąco aktualizować. Nierzadko to Ty decydujesz, jak długo chcesz korzystać z usług danego operatora.

Korzystne dla tych, co tylko dzwonią

Orange czy Plus? Play czy T-Mobile? Plus czy… Ale zaraz, chwileczkę – na polskim rynku telefonii komórkowej funkcjonują jeszcze inni operatorzy! Czy są w stanie namieszać w stawce?

Rozważyliśmy najprostszy wariant (ekonomiczny): skupiliśmy się na najtańszych ofertach z darmowymi połączeniami do wszystkich sieci komórkowych. Reszta oferowanych usług, jak transfer GB czy wiadomości tekstowe zeszła na dalszy plan. Rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb!

Nielimitowane połączenia do wszystkich sieci – abonament bez telefonu

OTVARTA promocja

Jak wyglądają najtańsze abonamenty z rozmowami bez limitu? To oferty z bezterminową umową – sam decydujesz, jak długo chcesz zostać u danego operatora komórkowego! Sprawdź szczegóły poniżej.

Pakiet O! Najlepsza! sieci OTVARTA zapewnia nielimitowane rozmowy na wszystkie krajowe numery komórkowe i stacjonarne za niecałe 15 zł. W tej cenie operator oferuje również paczkę danych o wielkości 11 GB. Kolejną zaletą tego abonamentu jest umowa podpisywana na czas nieokreślony. Za SMS-y i MMS-y płacisz osobno (koszt SMS według cennika).

Kolejna oferta zapewniająca nielimitowane rozmowy + SMS-y bez limitu! Premium Mobile oferuje najtańszą ofertę po pakietach sieci lajt mobile, OTVARTA i Virgin Mobile. Jej wielką zaletą jest brak długoterminowej umowy. FreedomPL oferuje również nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci komórkowych, a także 3 GB Internetu. Uwaga – oferta działa tylko na terenie Polski! Jeżeli potrzebujemy również działający telefon za granicą, to wybierzmy Freedom1 lub inny abonament tego operatora. Także i on mieści się w granicach 20 zł.

Najtańsza w skali miesiąca oferta z nielimitowanymi minutami od Vectry kosztuje obecnie miesięcznie 19,99 zł, choć nie tak dawno temu w promocji było to około 10 zł! W tej cenie dostaniesz nie tylko minuty bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce, ale także w roamingu UE. Jakby tego było mało, dostaniesz tutaj naprawdę ogromny transfer w wysokości 9,82 GB w UE! SMS-y i MMS-y także są nielimitowane.

Kolejna tania oferta, tym razem od lajt lobile na abonament. Za jedyne 10 zł miesięcznie (od 4. miesiąca 20 zł) nie tylko otrzymasz nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci, ale też nieograniczone połączenia na numery stacjonarne i multimedialne wiadomości MMS. W dodatku zyskasz aż 10 GB Internetu! Wybierz ten megatani abonament z wygodą nieprzerwanego korzystania z telefonu komórkowego!

Minuty bez limitów (nielimitowane rozmowy) i nie tylko, bo także wiadomości tekstowe do wszystkich zapewnia także Virgin Mobile. Jego nowy abonament kosztuje tylko 20 zł miesięcznie i oferuje ponadto naprawdę duży transfer danych w tej cenie! Wynosi on bowiem aż 20 GB w kraju i prawie 4 GB w roamingu UE!

Pakiet
Opłata miesięczna
Długość umowy
O! Najlepsza!
14,99 zł
bezterminowa
FreedomPL
16,70 zł
bezterminowa
Abonament 30 GB
19,99 zł
bezterminowa
Plan S
10/20,00 zł
bezterminowa lub na 6/24 miesiące
Plan S
20,00 zł
bezterminowa

Nielimitowane połączenia do wszystkich sieci – abonament z telefonem

jak przenieść numer do Play

A jak wyglądają podobne oferty na abonament, ale z telefonem komórkowym? Naturalnie są to pakiety zapewniające nielimitowane rozmowy + SMS-y do wszystkich sieci. Zobacz szczegóły oferty!

24,90 zł miesięcznie. Pierwsze miejsce w rankingu zajmuje sieć INEA i jej pakiet No Limit 20 GB. Operator ten zapewnia w tym przypadku niewielki wybór telefonów i smartfonów, ale coś za coś. W zamian rachunki miesięczne są bardzo niskie – za niecałe 25 zł zapłacisz zarówno za abonament, jak i telefon, którego cena wliczona jest w koszt abonamentu! Umowa trwa tylko 12 miesięcy. Oprócz minut nie mogło też zabraknąć nielimitowanych wiadomości; są tu SMS-y bez limitu, podobnie jak multimedialne MMS-y. Rozmowy i SMS-y bez limitu – swobodnie korzystaj z telefonu! Czego chcieć więcej?

Od 30 zł miesięcznie. Oferta Plusha z telefonem zadebiutowała końcem września 2017. Jak wyglądają szczegóły oferty tej sieci? Podobnie jak np. w Plusie czy Orange, do abonamentu Plush ABONAMENT 20 GB kosztującego 25 zł miesięcznie należy doliczyć ratę za telefon. To na tle konkurencji gigantyczny pakiet danych! Minimalna wysokość rachunków miesięcznych z telefonem wynosi ponad 30 zł, a sama oferta operatora jest bardzo atrakcyjna – w tej cenie żadna inna sieć nie może z nią równać. Opłaty ratalne za droższe smartfony mogą wynieść kilkadziesiąt złotych. Nie tylko rozmowy i SMS-y są tu bez limitu – podobnie również multimedialne MMS-y.

Od 39 zł miesięcznie. Najtańszy abonament Plusa za 39 zł miesięcznie. Łączna wysokość rachunków będzie wynosić minimum ponad 40 zł, gdyż do pakietu Abonament S należy doliczyć ratę za telefon. Należy oczywiście pamiętać, że czasami rata za urządzenie może wynieść nawet ponad 100 zł. W jego przypadku dostaniemy również nielimitowane wiadomości tekstowe (SMS-y bez limitu oraz MMS-y), a także pakiet GB 5G!

Od 40 zł miesięcznie. W Play także pobierane są osobne raty za telefon, których wysokość zależy od wartości wybranego urządzenia. Poza tym w promocji kwota za Ofertę S wynosi tylko 25 zł, ale należy do niej doliczyć osobną ratę za urządzenie. Oprócz nielimitowanych minut do wszystkich Play zapewnia także 3 GB transferu, również w roamingu UE. Umowa z operatorem trwa standardowe 24 miesiące. SMS-y bez limitu do wszystkich, tak samo jak wiadomości MMS. Możesz oczywiście ściągnąć na swojego smartfona aplikację mobilną Play24 w celu prowadzenia konta.

Od 40 zł miesięcznie. Równe 40 zł miesięcznie – tyle kosztuje najtańszy z pakietów nowego abonamentu T-Mobile mający nielimitowane rozmowy. Jak wyglądają szczegóły oferty? W jego przypadku operator tak samo pobiera dodatkową opłatę ratalną za sprzęt, a więc kwota 40 zł nie będzie stanowić całości zobowiązania w skali miesiąca. Umowa podpisywana jest na 2 lata, a oprócz nielimitowanych minut operator zapewnia również 5 GB transferu i RLAH (roam like at home – także SMS-y bez limitu i MMS-y). Zachęcamy do pobrania na swojego smartfona aplikację mobilną Mój T-Mobile.

Pakiet
Opłata miesięczna
Długość umowy
INEA No Limit 20 GB
24,90 zł
12 miesięcy
Plush ABONAMENT 15 GB
od 25,00 zł
24 miesiące
Play Oferta S
od 35,00 zł
24 miesiące
Plus 35 5G
od 35,00 zł
24 miesiące
T-Mobile S
od 40,00 zł
24 miesiące

Nielimitowane połączenia do wszystkich sieci – oferty na kartę

grafika firmy Mobile Vikings prezentująca nową ofertę Hot Match w promocji

A może warto wybrać ofertę na kartę bez limitu zamiast abonamentu? Zobaczmy, jak ceny kształtują się i w tym przypadku. Zamiast comiesięcznych faktur, wybierasz tutaj jednorazowe lub stałe doładowanie telefonu. Przynajmniej część z nich jest automatycznie odnawiana na kolejny cykl (30/31 dni w zależności od sieci), o ile tylko zapewnisz wcześniej potrzebne środki na koncie. Niektóre zapewniają brak limitu SMS.

Podobnie jak w bezterminowym abonamencie, to Ty decydujesz, jak długo chcesz zostać w swojej sieci GSM. Nie ma tu żadnych umów, są za to nielimitowane rozmowy! Po zasileniu odpowiednią kwotą z Twojego konta głównego pobierana jest odpowiednia opłaca za poszczególny pakiet miesięczny.

Jeżeli zależy Ci tylko na rozmowach, to wybierz a2mobile! Jego pakiet Niewyczerpalne Rozmowy kosztują tylko 12,90 zł miesięcznie. Stałe doładowanie telefonu będą więc naprawdę niewielkie! Zapewnia on rozmowy no limit, ale brakuje tu już wiadomości tekstowych (SMS-y i MMS-y) czy jakiegokolwiek transferu danych.

Aktywację usługi/pakietu dokonasz po odpowiednim doładowaniu konta. Dla Twojej wygody usługa automatycznie odnowi się po miesiącu – zleć stałe doładowanie telefonu!

Kolejna atrakcyjna oferta to lajt mobile w kwocie 15,99 zł. Wirtualny operator oferuje w tej cenie nielimitowane usługi głosowe i tekstowe (SMS-y bez limitu) do wszystkich sieci, a także pakiet internetowy. Jest to dość skromny 1 gigabajt na miesiąc.

Aktywację usługi/pakietu dokonasz po odpowiednim doładowaniu konta. Dla Twojej wygody usługa automatycznie odnowi się po miesiącu.

Kolejna oferta od a2mobile zapewniająca nielimitowane rozmowy! Tym razem w pakiecie dostaniesz nie tylko rozmowy z brakiem limitu, ale także nielimitowane SMS-y oraz wiadomości typu MMS. Cena jest wyższa – wystarczą stałe doładowanie telefonu rzędu 17,90 zł na miesiąc.

Aktywację usługi/pakietu dokonasz po odpowiednim doładowaniu konta. Dla Twojej wygody usługa automatycznie odnowi się po miesiącu.

To nie deja vu, a kolejny pakiet lajt mobile na kartę z nielimitowanymi rozmowami głosowymi! Jak prezentują się szczegóły oferty? Jest on bogatszy o większy transfer danych, który wynosi 4 GB miesięcznie. Cena pakietu to 17,99 zł, a w tej kwocie zyskasz też m.in. SMS-y bez limitu.

Aktywację usługi/pakietu dokonasz po odpowiednim doładowaniu konta. Dla Twojej wygody usługa automatycznie odnowi się po miesiącu.

Gdzie jest najtańsza oferta na kartę z minutami bez limitu? W Mobile Vikings! A jak prezentują się szczegóły oferty MV? Przynajmniej przez pierwszy 1 miesiąc, gdzie cena spada o 50%! W ten sposób pierwsze doładowanie będzie kosztować tylko 12,50 zł, a następnie cena wróci do standardowych 25 zł i tyle wyniesie kolejne stałe doładowanie telefonu, aby utrzymać ten miesięczny pakiet. Dostaniesz też przy okazji nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich.

Aktywację usługi/pakietu dokonasz po odpowiednim doładowaniu konta. Zleć stałe doładowanie telefonu (usługa Autodoładowanie w Mobile Vikings, o ile posiadasz aplikację mobilną operatora) i nie przejmuj się doładowaniem konta!

Pakiet
Opłata miesięczna
Długość umowy
a2mobile
12,90 zł
brak
lajt mobile
15,99 zł
brak
a2mobile
17,90 zł
brak
lajt mobile
17,99 zł
brak
Mobile Vikings
12,50/25 zł
brak

Połączenia bez limitu – podsumowanie

Najlepsze oferty GSM do 10 zł

Rozmowy i SMS-y bez limitu dostaniesz w ofertach już za kilkanaście złotych miesięcznie! Tyle kosztuje najtańsze abonamenty z samą kartą SIM i oferty na kartę (prepaid). Niektóre z nich mają też multimedialne nielimitowane połączenia tekstowe (MMS), a także pokaźny pakiet GB, a więc transfer internetowy w Twoim telefonie.

Nie musisz płacić majątku za rozmowy no limit w swoim smartfonie! Jak się dobrze przyjrzysz, to abonamenty be telefonu (sama karta SIM) i oferty na kartę (prepaid) są zdominowane przez mniejsze sieci komórkowe. Wśród nich nie ma np. Orange na kartę. W tych przypadkach to Ty decydujesz, jak długo chcesz zostać u danego operatora GSM! Wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Operatorzy oferujący pakiety na telefon komórkowy z nielimitowanymi rozmowami bez limitu to sieci OTVARTA, lajt mobile, Premium Mobile, a2mobile, Mobile Vikings i Premium Mobile.
Oprócz nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci (minuty bez limitu) możesz prawie zawsze liczyć na nielimitowane wiadomości tekstowe SMS i multimedialne MMS, a także na spory transfer internetowy (Internet w telefonie).
Najtaniej wychodzi sieć a2mobile. Jej oferta na kartę kosztuje 12,90 złotych i zapewnia rozmowy bez limitu do wszystkich operatorów komórkowych.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4.5/5 - (68 votes)
Subscribe
Powiadom o
10 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

A gdzie jest w tym zestawieniu NJU?

Ładnie zrobiony artykuł i możliwość dobrania telefonu by sprawdzić cenę. To się chwali :)

@Marcin z Komórkomatu, w ostatnim czasie chyba tylko lajt nie miesza w tych najniższych pakietach? Wszędzie jakieś zmiany na niekorzyść klientów, a ten LM trzyma się od dawna tych 10 zł czy 14.99 zł. W ostatnim czasie chyba najbardziej stabilna oferta jeśli chodzi o mvno.

Podoba mi się to zestawienie. Uaktualnienie na dziś: Lait skraca umowę z 12 do 10 mies. Pierwsze 8 mies po 10 zł, a dwa ostatnie kosztują po 36,99 zł.

Dokładnie ;) A przy okazji do rankingu załapał się Plush z telefonem – w zależności od wybranego telefonu (a więc wysokość raty) wysokość miesięcznych rachunków zaczyna się od 46 zł.

a gdzie oferta virgin mobile??? do kitu to zestawienie. sama szukałam mozliwosci zmiany i mi sie wydaje najlepsza!

To ranking ofert na abonament, nie prepaid ;) Zestawienie najlepszych ofert na kartę znajdziesz pod tym linkiem:
https://komorkomat.pl/najlepsze-oferty-na-karte/

Po wprowadzeniu abonamentu przez VM jeden z jego pakietu trafił do rankingu.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.