Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Rozmowy bez limitu w abonamencie – ranking

Rozmowy no limit

Ostatnia aktualizacja: 2023-05-10

Nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych od dawna są standardem. Niemniej jednak operatorzy wciąż mają w swoich ofertach usługi z limitowanymi minutami lub ograniczonymi środkami na wykonywanie połączeń, a różnice między cenami poszczególnych pakietów mogą być naprawdę spore. Sprawdziliśmy więc, który z operatorów najtaniej oferuje w abonamencie nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych.

Dzięki naszej porównywarce dokonaliśmy w dniu 28.09.2015 zestawienia, które będziemy na bieżąco aktualizować. Nierzadko to Ty decydujesz, jak długo chcesz korzystać z usług danego operatora.

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2023.

Korzystne dla tych, co tylko dzwonią

Najlepsze oferty i telefony dla seniorówOrange czy Plus? Play czy T-Mobile? Plus czy… Ale zaraz, chwileczkę – na polskim rynku telefonii komórkowej funkcjonują jeszcze inni operatorzy! Czy są w stanie namieszać w stawce?

Rozważyliśmy najprostszy wariant (ekonomiczny): skupiliśmy się na najtańszych ofertach z darmowymi połączeniami do wszystkich sieci komórkowych. Reszta oferowanych usług, jak transfer GB czy wiadomości tekstowe zeszła na dalszy plan. Rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb!

Nielimitowane połączenia do wszystkich sieci – abonament bez telefonu

OTVARTA promocja

Jak wyglądają najtańsze abonamenty z rozmowami bez limitu? To oferty z bezterminową umową – sam decydujesz, jak długo chcesz zostać u danego operatora komórkowego! Sprawdź szczegóły poniżej.

Pakiet O! Najlepsza! sieci OTVARTA zapewnia nielimitowane rozmowy na wszystkie krajowe numery komórkowe i stacjonarne za niecałe 15 zł. W tej cenie operator oferuje również paczkę danych o wielkości 11 GB. Kolejną zaletą tego abonamentu jest umowa podpisywana na czas nieokreślony. Za SMS-y i MMS-y płacisz osobno (koszt SMS według cennika).

Minuty bez limitów (nielimitowane rozmowy) do wszystkich zapewnia także Virgin Mobile. Jego niski abonament kosztuje tylko 15 zł miesięcznie i oferuje ponadto SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych (bez MMS). Korzystanie z transferu Internetu jest bardzo elastyczne – każdy rozpoczęty 1 GB kosztuje 1 zł. Maksymalnie zapłacimy więc 30 zł za brak limitu i 15 GB!

Najtańsza taryfa mająca nielimitowane SMS-y!

Kolejna tania oferta lajt lobile na abonament. Jak widać, jest ona jednak droższa i znacznie mniej rozbudowana od poprzedniczki. Ma jednak jedną przewagę: jest dostępna również dla osób szukających nowego numeru. Pakiet No Limit S dostępny jest w kilku wersjach różniących się od siebie długością trwania umowy – polecamy na czas bezterminowy. Podobnie jak we wcześniejszej propozycji sieci OTVARTA, za SMS-y i MMS-y płacisz z osobna (nie są nielimitowane – koszt SMS wg cennika). Naturalnie są tu nielimitowane rozmowy.

W końcu rozmowy i SMS-y bez limitu! Premium Mobile oferuje najtańszą ofertę po pakietach sieci lajt mobile, OTVARTA i Virgin Mobile. Jej wielką zaletą jest brak długoterminowej umowy. FreedomPL oferuje również nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci komórkowych, a także 3 GB Internetu. Uwaga – oferta działa tylko na terenie Polski! Jeżeli potrzebujemy również działający telefon za granicą, to wybierzmy Freedom1 lub inny abonament tego operatora.

Najtańsza w skali miesiąca oferta z nielimitowanymi minutami od nju mobile kosztuje miesięcznie 19 zł. W tej cenie dostaniesz nie tylko minuty bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce, ale także w roamingu UE. Tutaj też dostaniesz spory transfer w wysokości 3,28 GB w UE. SMS-y i MMS-y płatne osobno (koszt SMS wg cennika).

Pakiet
Opłata miesięczna
Długość umowy
O! Najlepsza!
14,99 zł
bezterminowa
VM abonament
od 15 zł
bezterminowa
No Limis S
15,99 zł
bezterminowa lub na 6/24 miesiące
FreedomPL
16,70 zł
bezterminowa
bez limitu 19 zł
19 zł
bezterminowa

Nielimitowane połączenia do wszystkich sieci – abonament z telefonem

Play rabat -10 zł

A jak wyglądają podobne oferty na abonament, ale z telefonem komórkowym? Naturalnie są to pakiety bez limitu SMS, mają też nielimitowane rozmowy. Zobacz szczegóły oferty!

24,90 zł miesięcznie. Pierwsze miejsce w rankingu zajmuje sieć INEA i jej pakiet No Limit 20 GB. Operator ten zapewnia w tym przypadku niewielki wybór telefonów i smartfonów, ale coś za coś. W zamian rachunki miesięczne są bardzo niskie – za niecałe 25 zł zapłacisz zarówno za abonament, jak i telefon, którego cena wliczona jest w koszt abonamentu! Umowa trwa tylko 12 miesięcy. Oprócz minut nie mogło też zabraknąć nielimitowanych wiadomości; są tu SMS-y bez limitu, podobnie jak multimedialne MMS-y. Rozmowy i SMS-y bez limitu – czego chcieć więcej!

Od 25 zł miesięcznie. Oferta Plusha z telefonem zadebiutowała końcem września 2017. Jak wyglądają szczegóły oferty tej sieci? Podobnie jak np. w Plusie czy Orange, do abonamentu Plush ABONAMENT 15 GB kosztującego 25 zł miesięcznie należy doliczyć ratę za telefon. Minimalna wysokość rachunków miesięcznych z telefonem wynosi ponad 30 zł, a sama oferta operatora jest bardzo atrakcyjna – w tej cenie żadna inna sieć nie może z nią równać. Opłaty ratalne za droższe smartfony mogą wynieść kilkadziesiąt złotych. Nie tylko rozmowy i SMS-y są tu bez limitu – podobnie również multimedialne MMS-y.

Od 35 zł miesięcznie. W Play także pobierane są osobne raty za telefon, których wysokość zależy od wartości wybranego urządzenia. Poza tym w promocji kwota za Ofertę S wynosi tylko 25 zł, ale należy do niej doliczyć osobną ratę za urządzenie. Oprócz nielimitowanych minut do wszystkich Play zapewnia także 3 GB transferu, również w roamingu UE. Umowa z operatorem trwa standardowe 24 miesiące. SMS-y bez limitu do wszystkich, tak samo jak wiadomości MMS. Możesz oczywiście ściągnąć na swojego smartfona aplikację mobilną Play24 w celu prowadzenia konta.

Od 35 zł miesięcznie. Najtańszy abonament Plusa za 35 zł miesięcznie. Łączna wysokość rachunków będzie wynosić minimum ponad 40 zł, gdyż do pakietu Plus.40 należy doliczyć ratę za telefon. Należy oczywiście pamiętać, że czasami rata za urządzenie może wynieść nawet ponad 100 zł. W jego przypadku dostaniemy również nielimitowane wiadomości tekstowe (SMS-y bez limitu oraz MMS-y), a także pakiet GB 5G!

Od 40 zł miesięcznie. Równe 40 zł miesięcznie – tyle kosztuje najtańszy z pakietów nowego abonamentu T-Mobile mający nielimitowane rozmowy. Jak wyglądają szczegóły oferty? W jego przypadku operator tak samo pobiera dodatkową opłatę ratalną za sprzęt, a więc kwota 40 zł nie będzie stanowić całości zobowiązania w skali miesiąca. Umowa podpisywana jest na 2 lata, a oprócz nielimitowanych minut operator zapewnia również 5 GB transferu i RLAH (roam like at home – także SMS-y bez limitu i MMS-y). Zachęcamy do pobrania na swojego smartfona aplikację mobilną Mój T-Mobile.

Pakiet
Opłata miesięczna
Długość umowy
INEA No Limit 20 GB
24,90 zł
12 miesięcy
Plush ABONAMENT 15 GB
od 25 zł
24 miesiące
Play Oferta S
od 35 zł
24 miesiące
Plus 35 5G
od 35 zł
24 miesiące
T-Mobile S
od 40 zł
24 miesiące

Nielimitowane połączenia do wszystkich sieci – oferty na kartę

Mobile Vikings promocja

A może warto wybrać ofertę na kartę bez limitu zamiast abonamentu? Zobaczmy, jak ceny kształtują się i w tym przypadku. Zamiast comiesięcznych faktur, wybierasz tutaj jednorazowe lub stałe doładowanie telefonu. Niektóre zapewniają brak limitu SMS.

Podobnie jak w bezterminowym abonamencie, to Ty decydujesz, jak długo chcesz zostać w swojej sieci GSM. Nie ma tu żadnych umów, są za to nielimitowane rozmowy! Po zasileniu odpowiednią kwotą z Twojego konta głównego pobierana jest odpowiednia opłaca za poszczególny pakiet miesięczny.

Gdzie jest najtańsza oferta na kartę z minutami bez limitu? W Mobile Vikings! A jak prezentują się szczegóły oferty MV? Przynajmniej przez pierwsze 3 miesiące, gdzie cena spada o 50%! W ten sposób 3 pierwsze doładowania będą kosztować tylko 10 zł, a następnie cena wróci do standardowych 20 zł i tyle wyniesie kolejne stałe doładowanie telefonu, aby utrzymać ten miesięczny pakiet. Dostaniesz też przy okazji nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich.

Aktywację usługi/pakietu dokonasz po odpowiednim doładowaniu konta. Zleć stałe doładowanie telefonu (usługa Autodoładowanie w Mobile Vikings) i nie przejmuj się doładowaniem konta!

Jeżeli zależy Ci tylko na rozmowach, to wybierz a2mobile! Jego pakiet Niewyczerpalne Rozmowy kosztują tylko 12,90 zł miesięcznie. Stałe doładowanie telefonu będą więc naprawdę niewielkie! Zapewnia on rozmowy no limit, ale brakuje tu już wiadomości tekstowych (SMS-y i MMS-y) czy jakiegokolwiek transferu danych.

Aktywację usługi/pakietu dokonasz po odpowiednim doładowaniu konta. Dla Twojej wygody usługa automatycznie odnowi się po miesiącu – zleć stałe doładowanie telefonu!

Kolejna atrakcyjna oferta to lajt mobile w kwocie 15,99 zł. Wirtualny operator oferuje w tej cenie nielimitowane usługi głosowe i tekstowe (SMS-y bez limitu) do wszystkich sieci, a także pakiet internetowy. Jest to dość skromny 1 gigabajt na miesiąc.

Aktywację usługi/pakietu dokonasz po odpowiednim doładowaniu konta. Dla Twojej wygody usługa automatycznie odnowi się po miesiącu.

Kolejna oferta od a2mobile zapewniająca nielimitowane rozmowy! Tym razem w pakiecie dostaniesz nie tylko rozmowy z brakiem limitu, ale także nielimitowane SMS-y oraz wiadomości typu MMS. Cena jest wyższa – wystarczą stałe doładowanie telefonu rzędu 17,90 zł na miesiąc.

Aktywację usługi/pakietu dokonasz po odpowiednim doładowaniu konta. Dla Twojej wygody usługa automatycznie odnowi się po miesiącu.

To nie deja vu, a kolejny pakiet lajt mobile na kartę z nielimitowanymi rozmowami głosowymi! Jak prezentują się szczegóły oferty? Jest on bogatszy o większy transfer danych, który wynosi 4 GB miesięcznie. Cena pakietu to 17,99 zł, a w tej kwocie zyskasz też m.in. SMS-y bez limitu.

Aktywację usługi/pakietu dokonasz po odpowiednim doładowaniu konta. Dla Twojej wygody usługa automatycznie odnowi się po miesiącu.

Pakiet
Opłata miesięczna
Długość umowy
Mobile Vikings
10/20 zł
brak
a2mobile
12,90 zł
brak
lajt mobile
15,99 zł
brak
a2mobile
17,90 zł
brak
lajt mobile
17,99 zł
brak

Połączenia bez limitu – podsumowanie

Najlepsze oferty GSM do 10 zł

Rozmowy i SMS-y bez limitu dostaniesz w ofertach już za kilkanaście złotych miesięcznie! Tyle kosztuje najtańsze abonamenty z samą kartą SIM i oferty na kartę (prepaid). Niektóre z nich mają też multimedialne nielimitowane połączenia tekstowe (MMS), a także pokaźny pakiet GB, a więc transfer internetowy w Twoim telefonie.

Nie musisz płacić majątku za rozmowy no limit w swoim smartfonie! Jak się dobrze przyjrzysz, to abonamenty be telefonu (sama karta SIM) i oferty na kartę (prepaid) są zdominowane przez mniejsze sieci komórkowe. Wśród nich nie ma np. Orange na kartę. W tych przypadkach to Ty decydujesz, jak długo chcesz zostać u danego operatora GSM! Wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

4.3/5 - (49 votes)

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4.3/5 - (49 votes)
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
9 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Ładnie zrobiony artykuł i możliwość dobrania telefonu by sprawdzić cenę. To się chwali :)

@Marcin z Komórkomatu, w ostatnim czasie chyba tylko lajt nie miesza w tych najniższych pakietach? Wszędzie jakieś zmiany na niekorzyść klientów, a ten LM trzyma się od dawna tych 10 zł czy 14.99 zł. W ostatnim czasie chyba najbardziej stabilna oferta jeśli chodzi o mvno.

Podoba mi się to zestawienie. Uaktualnienie na dziś: Lait skraca umowę z 12 do 10 mies. Pierwsze 8 mies po 10 zł, a dwa ostatnie kosztują po 36,99 zł.

Dokładnie ;) A przy okazji do rankingu załapał się Plush z telefonem – w zależności od wybranego telefonu (a więc wysokość raty) wysokość miesięcznych rachunków zaczyna się od 46 zł.

a gdzie oferta virgin mobile??? do kitu to zestawienie. sama szukałam mozliwosci zmiany i mi sie wydaje najlepsza!

To ranking ofert na abonament, nie prepaid ;) Zestawienie najlepszych ofert na kartę znajdziesz pod tym linkiem:
https://komorkomat.pl/najlepsze-oferty-na-karte/

Po wprowadzeniu abonamentu przez VM jeden z jego pakietu trafił do rankingu.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów