Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Rozmowy bez limitu w abonamencie – ranking

8

Nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych od dawna są standardem. Niemniej jednak operatorzy wciąż mają w swoich ofertach usługi z limitowanymi minutami lub ograniczonymi środkami na wykonywanie połączeń, a różnice między cenami poszczególnych pakietów mogą być naprawdę spore. Sprawdziliśmy więc, który z operatorów najtaniej oferuje w abonamencie nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Dzięki naszej porównywarce dokonaliśmy w dniu 28.09.2015 zestawienia, które będziemy na bieżąco aktualizować.

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2019.

Korzystne dla tych, co tylko dzwonią

Orange czy Plus? Play czy T-Mobile? Plus czy… Ale zaraz, chwileczkę - na polskim rynku telefonii komórkowej funkcjonują jeszcze inni operatorzy! Czy są w stanie namieszać w stawce? Rozważyliśmy najprostszy wariant (ekonomiczny): skupiliśmy się na najtańszych ofertach z darmowymi połączeniami do wszystkich sieci komórkowych. Reszta oferowanych usług, jak transfer danych czy wiadomości tekstowe zeszła na dalszy plan.

Najtańszy abonament z minutami bez limitu (bez telefonu)

Najtańsza oferta z nielimitowanymi minutami do wszystkich sieci komórkowych! W cenie zaledwie 10 zł (przez pierwsze 6 miesięcy - później umowa przechodzi na czas nieokreślony za 29,99 zł miesięcznie) dostaniemy ponadto nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz 10 GB paczki internetowej! Pakiet Strzał w 10 jest oferowany wyłącznie dla osób przenoszących numer do Lajt Mobile.

Pakiet O! Najlepsza! sieci OTVARTA zapewnia nielimitowane minuty na wszystkie krajowe numery komórkowe i stacjonarne za niecałe 14 zł. W tej cenie operator oferuje również paczkę danych o wielkości 11 GB. Kolejną zaletą tego abonamentu jest umowa podpisywana na czas nieokreślony.

Minuty bez limitów do wszystkich zapewnia także Virgin Mobile. Jego niski abonament kosztuje tylko 14 zł miesięcznie i oferuje ponadto darmowe wiadomości SMS/MMS. Korzystanie z transferu danych jest bardzo elastyczne - każde rozpoczęte 500 MB kosztuje 50 groszy. Maksymalnie zapłacimy więc 29 zł za no limit i 15 GB!

Kolejna tania oferta Lajt Mobile na abonament. Jak widać, jest ona jednak droższa i znacznie mniej rozbudowana od poprzedniczki. Ma jednak jedną przewagę: jest dostępna również dla osób szukających nowego numeru. Pakiet No Limit S dostępny jest w kilku wersjach różniących się od siebie długością trwania umowy - polecamy na czas bezterminowy.

Premium Mobile oferuje najtańszą ofertę po pakietach sieci Lajt Mobile, OTVARTA i Virgin Mobile. Jej wielką zaletą jest brak długoterminowej umowy. FreedomPL oferuje również nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci komórkowych, a także 3 GB Internetu. Uwaga - oferta działa tylko na terenie Polski! Jeżeli potrzebujemy również działający telefon za granicą, to wybierzmy Freedom1 lub inny abonament tego operatora.

Pakiet
Opłata miesięczna
Długość umowy
Strzał w 10
10 zł
na 6 miesięcy
O! Najlepsza!
13,99 zł
bezterminowa
VM abonament
od 14 zł
bezterminowa
No Limis S
14,99 zł
bezterminowa lub na 6/24 miesiące
FreedomPL
16,70 zł
bezterminowa

Najtańszy abonament z minutami bez limitu (z telefonem)

Od 33 zł miesięcznie. Oferta Plusha z telefonem zadebiutowała końcem września 2017. Podobnie jak np. w Plusie czy Orange, do abonamentu Plush ABO 15 GB kosztującego 25 zł miesięcznie należy doliczyć ratę za telefon. Minimalna wysokość rachunków miesięcznych z telefonem wynosi 33 zł, a sama oferta operatora jest bardzo atrakcyjna - w tej cenie żadna inna sieć nie może z nią równać. Opłaty ratalne za droższe smartfony mogą wynieść kilkadziesiąt złotych.

35 zł miesięcznie. Równe 35 zł miesięcznie - tyle kosztuje najtańszy z pakietów nowego abonamentu Orange, Plan Mobilny 35. W jego przypadku operator nie pobiera dodatkowej opłaty ratalnej za sprzęt, a więc kwota 35 zł będzie stanowić całość zobowiązania w skali miesiąca. Umowa podpisywana jest na 2 lata, a oprócz nielimitowanych minut operator zapewnia również 3 GB transferu.

Od 38 zł miesięcznie. Najtańszy abonament Plusa za 30 zł miesięcznie. Łączna wysokość rachunków będzie wynosić minimum 38 zł, gdyż do pakietu Plus.40 należy doliczyć ratę za telefon. Najniższa (w zależności od wybranego urządzenia) wynosi 8 zł. W jego przypadku dostaniemy również nielimitowane wiadomości tekstowe.

45 zł miesięcznie. W Play nie są pobierane osobne raty za telefon, których wysokość zależy od wartości wybranego urządzenia. Stąd kwota w wysokości 45 zł na miesiąc za pakiet Solo S jest ceną ostateczną. Oprócz nielimitowanych minut do wszystkich Play zapewnia także 7 GB transferu. Umowa z operatorem trwa standardowe 24 miesiące.

49 zł miesięcznie. Kolejne miejsce w rankingu zajmuje Red Bull Mobile i jego pakiet SieMa 49. Operator ten zapewnia nam szeroki wybór telefonów i smartfonów. Podobnie jak w Play, również i tym razem nie dopłacamy dodatkowych rat do abonamentu. Dodatkowo otrzymamy w cenie 49 zł na miesiąc atrakcyjne warunki umowy.

Pakiet
Opłata miesięczna
Długość umowy
Plush ABO 15 GB
od 33 zł
24 miesiące
Plan Mobilny 35
35 zł
24 miesiące
Plus.40
od 38 zł
24 miesiące
Solo S
45 zł
24 miesiące
RBM Siema 49
49 zł
24 miesiące

Wnioski

Czy z powyższego zestawienia wynika, że obecnie Lajt Mobile ma najlepszy abonament na rynku? W naszym porównaniu, w którym liczyły się wyłącznie nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych, oferty tego operatora okazały się najtańsze. Jeżeli zatem ktoś chce zachować swój dotychczasowy numer - wygrywa Lajt Mobile w abonamencie bez telefonuGdy jednak szukamy oferty z telefonem, to zdecydowanie najlepszy pakiet (i zarazem jeden z najtańszych) proponuje Plush ABO 15 GB.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Secret
Secret
3 lat temu

a gdzie oferta virgin mobile??? do kitu to zestawienie. sama szukałam mozliwosci zmiany i mi sie wydaje najlepsza!

Marcin z Komórkomatu
Reply to  Secret

To ranking ofert na abonament, nie prepaid ;) Zestawienie najlepszych ofert na kartę znajdziesz pod tym linkiem:
https://komorkomat.pl/najlepsze-oferty-na-karte/

Marcin z Komórkomatu
Reply to  Secret

Po wprowadzeniu abonamentu przez VM jeden z jego pakietu trafił do rankingu.

Marcin z Komórkomatu

Dokładnie ;) A przy okazji do rankingu załapał się Plush z telefonem – w zależności od wybranego telefonu (a więc wysokość raty) wysokość miesięcznych rachunków zaczyna się od 46 zł.

Zenek
Zenek
3 lat temu

Podoba mi się to zestawienie. Uaktualnienie na dziś: Lait skraca umowę z 12 do 10 mies. Pierwsze 8 mies po 10 zł, a dwa ostatnie kosztują po 36,99 zł.

Emtrzy
Emtrzy
1 rok temu

@Marcin z Komórkomatu, w ostatnim czasie chyba tylko lajt nie miesza w tych najniższych pakietach? Wszędzie jakieś zmiany na niekorzyść klientów, a ten LM trzyma się od dawna tych 10 zł czy 14.99 zł. W ostatnim czasie chyba najbardziej stabilna oferta jeśli chodzi o mvno.

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x