Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Premium Mobile – nowe oferty na abonament

Nowe oferty Premium Mobile

15 kwietnia sieć Premium Mobile wprowadziła nowe oferty na abonament. Do dotychczasowych pakietów trafiły nowe taryfy, zarówno w wariancie z telefonem, jak i bez. Od samego początku operator pokazuje, że nie należy go lekceważyć – jego pakiety już teraz przewracają do góry nogami stary porządek w naszych rankingach najlepszych abonamentów indywidualnych oraz dla firm. Sprawdźmy, co nowego ma do zaoferowania Premium Mobile.

Nowe Taryfy M, XL UE oraz VIP

Przypominamy – Premium Mobile wystartował początkiem bieżącego roku. Nowe pakiety dostępne od 15 kwietnia będą znakomitym uzupełnieniem oferty tego wirtualnego operatora. Tak prezentują się nowe taryfy Premium Mobile w wariancie bez telefonu i z umową na 2 lata:

Aktualizacja: od lipca dostępna jest również rewelacyjna taryfa Freedom1:

Różnią się one przede wszystkim wielkością roamingu w roamingu UE. Możliwy jest również wybór umowy na jedyne 12 miesięcy, lecz jej koszty miesięczne są nieco wyższe. Oferty tego operatora – abonament dla osób fizycznych i firm – są już od pewnego czasu dostępne w naszej porównywarce GSM. W niedalekiej przyszłości uruchomimy również pakiety z dołączonym telefonem, o czym na bieżąco będziemy informować. Poniżej pełna oferta sieci Premium Mobile:

Oferty na abonament Premium Mobile

Oferty dla firm Premium Mobile

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (2 votes)
Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Oferta spoko tyle te 24 miesiące….

Już bezterminowe:
https://komorkomat.pl/promocja/premium-mobile-abonament-do-30-zlotych/

Mają też umowę na 1miesiąc, za 19,90. Obczaj na stronie operatora. W ramach tej umowy będziesz miał 5 gb internetu LTE i nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich.

Dokładnie, taryfa Freedom1 jest jedną z najlepszych na rynku:
https://komorkomat.pl/promocja/premium-mobile-abonament-freedom1/

Jako (były) stały klient playa, po kilku latach zmieniam sieć – na start w premium mobile mam bez porównania lepsze warunki

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.