Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Freedom dla Trojga pod lupą – prześwietlamy ofertę

Obowiązuje do: odwołania
Premium Mobile abonament rodzinny

Niespodzianka! Końcem marca Premium Mobile odświeżył swoje oferty duet i pakiet rodzinny. W obu przypadkach zmiany dotyczą w zasadzie jedynie nazewnictwa. Zobaczmy, czym może nas zaskoczyć abonament rodzinny Premium Mobile – dla 3 osób.

Abonament rodzinny Premium Mobile

Taryfy na poszczególnych kartach SIM możemy dowolnie konfigurować. Polecany przez Premium Mobile pakiet rodzinny składa się z dwu taryf Freedom2 i jednej – nieco bardziej okrojonej – Freedom1. Pierwsza z nich zapewnia nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz 5 GB Internetu. Standardowo (dla jednej osoby) pakiet kosztuje 24,70 zł miesięcznie.

Sprawdź ofertę Freedom dla Trojga

W przypadku trzeciego numeru, użytkownik ma do dyspozycji ofertę Freedom1, która oferuje to samo, lecz bez nielimitowanych MMS-ów i minut na numery stacjonarne. Standardowa cena – jedyne 19,90 zł na miesiąc.

Rozmowy, SMS-y i Internet w Freedom dla Trojga

Oto dokładny cennik obowiązujący w taryfie Freedom dla Trojga:

 • minuty na komórki: nielimitowane
 • minuty na stacjonarne: 0 (29 gr/min) lub nielimitowane
 • SMS-y: nielimitowane
 • MMS-y: 0 (29 gr do wszystkich) lub nielimitowane
 • Internet: od 10 do 20 GB LTE na każdą kartę SIM
 • cena: 59,30 zł 3 numery (w zależności od konfiguracji)
 • długość umowy: bezterminowa

Freefom Dla Trojga może np. zawierać 2x pakiet Freedom2:

Premium Mobile abonament rodzinny

Oraz 1x pakiet Freedom1:

Każdy numer w powyższej (domyślnej dla operatora) kosztuje zatem 19,76 zł. W przypadku karty z Freedom1 jest to oszczędność zaledwie 14 groszy, ale dla obu pakietów Freedom2 jest to rabat w wysokości niemal 5 zł na każdy numer. Finalnie więc zyskujemy 10 zł w umowie łączonej na 3 karty SIM – podobnie, jak w poprzedniej odsłonie oferty znanej pod ówczesną nazwą Freedom Pack.

Tak jak inne oferty operatora, również w Freedom dla Trojga obowiązuje jednorazowa opłata aktywacyjna w wysokości 29 zł. Jest ona dodawana do pierwszego rachunku.

Freedom dla Trojga – dla kogo?

Porównaj oferty na abonament

Jak sama nazwa wskazuje, pakiet Premium Mobile przeznaczony jest dla 3 osób. Za 3 karty SIM zapłacimy niecałe 60 zł, a dostaniemy w zamian bardzo dobre warunki umowy.

Jeżeli wystarczy nam 10-20 GB pakietu internetowego (na każdym numerze z osobna), to Freedom dla Trojga będzie bardzo dobrą ofertąDostajemy dokładnie to samo, co w ofercie indywidualnej, lecz w niższej cenie. A już sam koszt standardowy pakietów Freedom jest bardzo niski.

Zalety:

 • zakres usług (nielimitowane minuty, SMS-y, MMS-y, 10-20 GB)
 • 3 abonamenty w jednej umowie
 • niska cena (taniej o 10 zł miesięcznie)
 • bezterminowa umowa

Wady:

 • brak (chyba, że 10 GB Internetu to wciąż dla Ciebie mało)

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego operatora? Sprawdź opinie Premium Mobile.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

3.7/5 - (10 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów