Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Freedom Dla Dwojga pod lupą – prześwietlamy ofertę

Obowiązuje do: odwołania
Premium Freedom Pack

Co może być lepszego od bezterminowego abonamentu Freedom sieci Premium Mobile? Oferta rodzinna tego operatora, dzięki której rachunki miesięczne będą jeszcze niższe! Sprawdźmy, jakie warunki jest w stanie zaproponować Premium Mobile, gdy zamówimy jedną umowę z kilkoma kartami SIM.

Aktualizacja 11.04.2017: końcem marca operator zmienił nazwę pakietów z Freedom Pack na Freedom dla Dwojga i Freedom dla Dwojga+

Pakiet rodzinny Premium Mobile

Oferta promocyjna Freedom Pack została wprowadzona początkiem grudnia zeszłego roku, więc na rynku zdążyła się już zadomowić. Dzięki niej możemy łączyć w jedną umowę 2 lub więcej kart SIM. Podobnie jest w jej nowej odsłonie, która jest już stałą ofertą operatora – Freedom dla Dwojga i Dwojga+.

Sprawdź ofertę Freedom dla Dwojga

W przeciwieństwie do większości innych ofert duet lub rodzinnych, propozycja Premium Mobile jest bardzo elastyczna. To od nas zależy bowiem, z jakich taryf będziemy korzystać. Wybierając np. plan taryfowy Freedom1 jako numer główny, nie musimy zamawiać go w przypadku kolejnych kart SIM – możemy wybrać inną taryfę, nawet Internet mobilny FreedomNET!

Rozmowy, SMS-y i Internet w Freedom dla Dwojga i Dwojga+

Ceny obowiązujące w ofercie Freedom dla Dwojga są uzależnione od wybranych taryf, z jakich będziemy korzystać. W przypadku ofert głosowych do dyspozycji dostaniemy:

 • minuty na komórki: nielimitowane
 • minuty na stacjonarne: 0 (29 gr/min do wszystkich) lub nielimitowane
 • SMS-y: nielimitowane
 • MMS-y: 0 (29 gr do wszystkich) lub nielimitowane
 • Internet: od 10 do 20 GB LTE na osobę
 • cena: 34,80 lub 44,40 zł
 • długość umowy: bezterminowa

Niższe o 5 zł rachunki miesięczne dostaniemy w przypadku zamówienia 2 kart SIM.

Freedom1:

Najtańszy pakiet Premium Mobile kosztuje standardowo 19,90 zł. Zawierając 2 indywidualne umowy zapłacimy łącznie 39,80 zł. Ale jeżeli skorzystamy z promocyjnej oferty rodzinnej Freedom dla Dwojga, za to samo zapłacimy 34,80.

Freedom2:

Freedom2 (podobnie jak Freedom3) zadebiutował kilka miesięcy później. Oferuje to samo, co poprzednik, lecz rozszerza zakres oferty o nielimitowane minuty na numery stacjonarne i MMS-y i większy pakiet danych. Zawierając 2 indywidualne umowy zapłacimy łącznie odpowiednio 49,40. Za to samo zapłacimy 44,40 zł z Freedom dla Dwojga+.

Oczywiście – jak wcześniej wspomniano – można mieszać taryfy w obrębie pakietu dla dwojga.

Freedom dla Dwojga – dla kogo?

Porównaj oferty na abonament

Oferta Freedom dla Dwojga i Dwojga+, jak każdy pakiet duet, skierowany jest do większej grupy osób. Opłacanie jednego rachunku zamiast dwóch z osobna jest bardzo wygodne, poza tym jest taniej – w skali roku oszczędność wynosi 60 zł w przypadku 2 kart SIM.

Wreszcie mamy możliwość skonfigurowania naszego pakietu rodzinnego. Rodzice i ich dzieci mają z reguły różne wymagania. Nastolatek najbardziej ucieszy się z Freedom2, który zapewnia aż 20 GB, z kolei osobom nie korzystających tak często z zasobów sieci wystarczy tańszy pakiet. Do abonamentu wspólnego Premium Mobile możemy również dokupić Internet mobilny, co jest sporym udogodnieniem.

Zalety:

 • zakres usług
 • 2 abonamenty w jednej umowie
 • taniej o 5 zł miesięcznie
 • dowolność w konfiguracji pakietu duet
 • bezterminowa umowa

Wady:

 • brak?

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4.4/5 - (13 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.