Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowy wirtualny operator – Premium Mobile

Nowy wirtualny operator Premium Mobile

Końcem stycznia wystartował w Polsce nowy wirtualny operator o nazwie Premium Mobile. Jego oferta skierowany jest do klientów biznesowych oraz indywidualnych i skupia się głównie na pakietach na abonament. Operator ten działa w oparciu o infrastrukturę sieci Plus.

Aktualizacja: 17.02.2017

Nowe oferty Premium Mobile

Początkowo Premium Mobile oferował tylko dwie taryfy abonamentu dla firm – Biznes No Limit 12 i Biznes No Limit 24 w wariancie z telefonem i bez telefonu. W międzyczasie operator rozszerzył swoją ofertę o kolejne pakiety (które będą aktywne od 15 kwietnia), w tym również abonamentu indywidualnego. Od drugiej połowy 2016 roku operator oferuje abonamenty bezterminowe:

Są to obecnie jedne z najkorzystniejszych ofert komórkowych w Polsce.

Podsumowanie

Początkiem lutego zastanawialiśmy się, czy Premium Mobile będzie w stanie podbić sektor telefonii komórkowej dla firm. Konkurencja jest dość spora, lecz nowy gracz bez problemu dołączył swoimi ofertami do najlepszych pakietów dla firm. Zresztą nie tylko – również jego taryfy abonamentu indywidualnego należą do jednych z najlepszych. To bardzo dobra wiadomość dla klientów i polskiego rynku GSM – zastój nie jest pożądany, a dzięki większej konkurencji będziemy mogli liczyć na ciągle polepszanie jakości i ceny usługi.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

3.8/5 - (52 votes)
Subscribe
Powiadom o
15 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

to nastapily zmiany i warto przeczytać cennik szkoda ze operator nie poinformowal o ograniczeniach i z no limit zrobil się z limitami :// do obsługi klienta nie można się dodzwonić wiec szalu nie ma

Kłamstwo, poczytajcie „Cennik Oferty Freedom”

O sierpnia jestemw Mobile Premium. Na poczatku był problem z konfiguracja telefonu. Po rozmowie z konsultantem i ustawieniu ręcznym wkońcu sie udało. I było wszystko fajnie do teraz w tym miesiącu naliczyli mi opłate za połaczenie z biurem obsługi i z infolinią gdy dzwoniłam do banku. rachunek drugie tyle . złozyłam reklamcje . Czekam na decyzje.Rachunki trzeba płacic terminowo , bo jak nie to dostajesz info ,że wyłączą za 5dni. Mi brakowało 1 grosza.

A czy w związku z wyrażoną zgodą na otrzymywanie materiałów marketingowych nie jesteście zasypywani informacjami od operatora poprzez sms-y, e-maile lub telefony od konsultanta?

przechodząc z Playa to zawsze warto, ja jestem w virgin i jak na razie żaden operator nie potrafi przebić tej sieci

@mx, to jesteś w dobrym miejscu :) premium mobile z ofertą za 19 zł miesięcznie bije oferty virgin.
W tym masz: nielimitowane smsy i rozmowy do wszystkich + 5GB internetu.

Chyba czas, na zmianę operatora, co? :)

jestes ameba skoro operatora ocenasz po GB danych

Polecam zapoznać się z ofertą Premium Mobile – przenosiłam właśnie numer, więc trochę się rozglądałam ;) w Premium mam za 29 zł wszystko za darmo + 10 GB Internetu, a w Virgin za tę samą kwotę jedynie 7 GB i brak darmowych mmsów :) Poza tym Premium Mobile daje za darmo kartę Open Card na rok – dla mnie oferta rewelacja, lepszej nie znalazłam ;)

Polecam zapoznać się z ofertą Premium Mobile ;) w Premium mam za 29 zł wszystko za darmo + 10 GB Internetu, a w Virgin za tę samą kwotę jedynie 7 GB i brak darmowych mmsów :) Poza tym Premium Mobile daje za darmo kartę Open Card na rok – dla mnie oferta rewelacja, lepszej nie znalazłem ;)

Ja mam ofertę Freedom1 od Premium Mobile, a w tym nielimitowane rozmowy i smsy + 5gb internetu, a płacę jedynie 19,90 – świetna oferta, bez długoterminowych zobowiązań

Dn. 7.07.18r. przeszedłem do Nich na Freedom1 z ORANGE na Kartę wraz z przeniesieniem numeru. Internetu dają teraz 10GB. Zobaczymy jak działa Premium Mobile.

mam i warto – przeszedłem z Play’a 3 tygodnie temu

jak z jakością połączeń? i ogólnie zasięgiem?

Jest tak samo, jak w sieci Plus :)

super oferta za 3 miesiące przechodzę z plusa….

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.