Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Nowy wirtualny operator – Premium Mobile

14

Końcem stycznia wystartował w Polsce nowy wirtualny operator o nazwie Premium Mobile. Jego oferta skierowany jest do klientów biznesowych oraz indywidualnych i skupia się głównie na pakietach na abonament. Operator ten działa w oparciu o infrastrukturę sieci Plus.

Aktualizacja: 17.02.2017

Nowe oferty Premium Mobile

Początkowo Premium Mobile oferował tylko dwie taryfy abonamentu dla firm – Biznes No Limit 12 i Biznes No Limit 24 w wariancie z telefonem i bez telefonu. W międzyczasie operator rozszerzył swoją ofertę o kolejne pakiety (które będą aktywne od 15 kwietnia), w tym również abonamentu indywidualnego. Od drugiej połowy 2016 roku operator oferuje abonamenty bezterminowe:

Są to obecnie jedne z najkorzystniejszych ofert komórkowych w Polsce.

Podsumowanie

Początkiem lutego zastanawialiśmy się, czy Premium Mobile będzie w stanie podbić sektor telefonii komórkowej dla firm. Konkurencja jest dość spora, lecz nowy gracz bez problemu dołączył swoimi ofertami do najlepszych pakietów dla firm. Zresztą nie tylko – również jego taryfy abonamentu indywidualnego należą do jednych z najlepszych. To bardzo dobra wiadomość dla klientów i polskiego rynku GSM – zastój nie jest pożądany, a dzięki większej konkurencji będziemy mogli liczyć na ciągle polepszanie jakości i ceny usługi.

Nowy wirtualny operator – Premium Mobile
3.8 (76.73%) 49 głosów

{{selectedInfo}}
+48
  • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.